Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Gość ChrisEggII

:spike: also mówiąc, że 2 GB to dla mnie za mało na grafiki mówię serio... wszystkie moje foldery z grafikami zajmują łącznie coś koło 20-30 GB :rainderp:

mega.nz 
50GB dysku sieciowego.

Link do komentarza

Ty i tylko ty.

 

Widać że ktoś tu nie ogarnął ukrytego przekazu :)

Ukryty przekaz? Jeśli jest to mój błąd... Wybacz. Zmyliło mnie to, ponieważ jak już się używa ukrytych przekazów to zwykle są inteligentne i sprawnie użyte a tutaj nie miało miejsca ani to, ani to. Jeśli używasz ukrytych przekazów w króciutkich zdaniach typu "Ty i tylko ty" i myślisz, że ktoś to "ogarnie" jak to ująłeś, to przepraszam, nie będę się kłócił i znak pokoju dla Twojego ( dziwnego ale ciągle Twojego) świata. Dobrej nocy.

Edytowano przez FirstChoice
  • +1 5
Link do komentarza

 

Ukryty przekaz? Jeśli jest to mój błąd... Wybacz. Zmyliło mnie to, ponieważ jak już się używa ukrytych przekazów to zwykle są inteligentne i sprawnie użyte a tutaj nie miało miejsca ani to, ani to. Jeśli używasz ukrytych przekazów w króciutkich zdaniach typu "Ty i tylko ty" i myślisz, że ktoś to "ogarnie" jak to ująłeś, to przepraszam, nie będę się kłócił i znak pokoju dla Twojego ( dziwnego ale ciągle Twojego) świata. Dobrej nocy.

Od kiedy inteligentne wypowiedzi muszą się składać z nudnych i długich wypowiedzi, których mało komu się chce czytać, dla twojej niewiedzi uraczę cię oświecić:
Jest to gra dość popularna i wiele w nią osób grało, raczej nie jest to możliwe by tylko jedna osoba lubiła tą grę, specjalnie dodałem "i tylko ty", gdyż jest to sarkazm odpowiedzi której nie udzieliłem, gdyż odpowiedziałem inaczej. Nie wiem jak ci to wyjaśnić lepiej, mam nadzieję że zrozumiałeś coś z tego.

Link do komentarza

Od kiedy inteligentne wypowiedzi muszą się składać z nudnych i długich wypowiedzi, których mało komu się chce czytać, dla twojej niewiedzi uraczę cię oświecić:

Od kiedy inteligentne wypowiedzi muszą się składać z nudnych i długich wypowiedzi, których mało komu się chce czytać

Proszę wyjść.

  • +1 4
Link do komentarza

Nikt się na Ciebie nie rzuca. Po prostu powstało nieporozumienie między Tobą a innymi użytkownikami. Nic specjalnego. Let's go back to normal. I zapominamy o tamtym.

Wszystko by było spoko gdyby wszyscy nie zaczynali ze mną zawsze na /sb/ dyskusji w taki sposób, uwierz mi: Mam ważniejsze sprawy na głowie niż użeranie się z osobą która nie rozumie słowa "zrozumienie".

Gdyby miało sens, to nie doszłoby do tego.

Wybacz kolego, nie jesteś potrafisz być śmieszny.

Nie, moje imie się nie zaczyna na P. A teraz na poważnie: Nie każdy musi rozumieć moich żartów, wolę wymyślać żarty które tylko niektórzy zrozumią gdyż nie jara mnie "benis" i inne. Na /sb/ rzadko zdarzy mi się znaleźć coś śmiesznego, niektóre żarty potrafią być chamskie i to bardziej chamskie niż ten którego użyłem. Wow, dyskusja o tym jednym głupim zdaniu przeciąga się już na drugą stronę, w taki sposób szybko zrobimy większy spam :spike: 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...