Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Wskaż mi jakąkolwiek grę, która by powstała z innego powodu, jak nie dla zysku.

Chodzi mi o graczy. to TF2 był wcześniej "tym, w czym się robi hajs"; pałeczkę przejął CS:GO, teraz chcą przywrócić dobre imię rynku społeczności. Ale ludzie teraz będą do tego powracać wyłącznie z tego powodu

Link do komentarza

No panie, ale zasada "dają-bierz" jest akurat niezależna od podejścia do alkoholu.

Niby tak, ale żeby opłaciło się spotkanie z kimś, kogo się widzieć nie chce, niezbędny byłby przynajmniej sześciopak :v Jak kiedyś mi się wydawało, że nie ma lepszej opcji w życiu niż ciągłe imprezy i spotkania z ludziskami, tak teraz widzę, że samotność na dłuższą metę jest znacznie lepsza. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku.

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Zawsze zostaje Airlick, który zawsze chętnie wysłucha twoich problemów i wspomoże życiową poradą w trudnej sytuacji 

Nie trzeba nawet do niego się zwracać, bo od razu wiadomo jaką formę popełnienia samobójstwa poleci. Taki to mędrzec.

Link do komentarza

Ja się nie wściekam, po prostu jestem załamany faktem, że spadając pierdolnąłeś o ziemię z takim impetem, że przebiłeś się do samego jądra raka i zacząłeś fascynować się yaoi.  :spike: 

Rozglądnij się po okolicy, może spotkasz gdzieś Kath, będziecie mogli się wymienić ulubionymi gejobrazkami. :x 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...