Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Utop się, baka. Po prostu jest mi żal ciebie i twojej chorej teorii. :cyg: 

https://www.humblebundle.com/?gallery&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_campaign=c8709a8801-Humble_Total_War_Bundle&utm_medium=email&utm_term=0_990b1b6399-c8709a8801-102576325&mc_cid=c8709a8801&mc_eid=b276f18f47 Muj R'hllorze, Rome 2 ze wszystkimi DLC za 15$. :pinkieo: Byłaby szkoda, gdybym już miał. :spike: 

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza

Gdyby moja "chora teoria" była błędna, to byś się tak przed nią nie bronił, yaoifagu :^) 

Jest błędna i spuoń. 

Gdyby Shogun 2 miał taką ofertę to bym się zastanowił; Rome 2 wypadł troszku blado przez wiele czynników

Rome 2 jest spoko. Jest dużo bardziej zróżnicowany i rozbudowany od wcześniejszych Total Warów, nawet Shoguna 2, a do tego zaraz po wyjściu była masa bugów, ale po roku patchowania jest naprawdę dobry. Problem z nowymi Total Warami jest taki, że idą coraz bardziej w realizm, a polega to na tym, że z gry na grę coraz bardziej traci się kontrolę nad jednostkami. Zostaje tylko flankowanie i kombinowanie z posiłkami, a jednostki raz wprowadzone do walki ciężko z niej wyprowadzić. Dlatego tylu ludziom nie podobał się Rome 2. Mi się to podoba, bo wiem, że to jest realistyczne. 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...