Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Przecz sobie dalej :v Ale nim na 4chanie zaczął pojawiać się chociaż jeden thread z kucami to na futrzakowych stronach było już tego od groma.

Ale nie znasz się to sie nie wypowiadaj xD

Pierwszy post o MLP był na boardzie z serialami, i to w dodatku w 2010 roku, byłabyś na Pyrkonie na panelu o początkach fandomu, to byś wiedziała. xD

Później towszystko było na 4chanie, akcja z banowaniem kucy, "mods are asleep, post ponies". Ewentualnie MLP dopiero później zaczęło się pojawiać w artach futrzanych za sprawą artystów zainteresowanych. Ale nigdy nie zgodzę się z tym, że MLP się wzięło od futer, bo to gówno prawda xD

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

A co to ma do tego kto dłużej na forum siedzi? Ja siedziałam na 4chanach i futrzakowych stronach i to widziałam. 

Bo jemu akurat byłbym skłonny uwierzyć. Jest osobą, która pamięta fandom z 2010 roku. To mi starcza.

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

No okej, ale co ma początek fandomu do tego co było przed fandomem?

Początek fandomu jest bliżej jego powstania niż fandom z 2013-2014 roku. Prędzej uwierzę osobie, która widziała jak się ten twór kształtował, niż komuś, kto dołączył w trakcie największej jego popularności.

Link do komentarza

Początek fandomu jest bliżej jego powstania niż fandom z 2013-2014 roku. Prędzej uwierzę osobie, która widziała jak się ten twór kształtował, niż komuś, kto dołączył w trakcie największej jego popularności.

Więc jedyna styczność z fandomem musi się równać pisaniem na tym forum? Skoro tak to oceniacie to nie będę nic już mówić, bo i tak nie uwierzycie komuś, kto zarejestrował się na forum dopiero niedawno :v 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...