Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Gość ChrisEggII

Wiązać się może, w końcu tam ten twór powstał. Ostatnio wstawiłeś całkiem trafny film o tym zjawisku. "Hurr durr oglądam anime, Japonia najlepsza, Europa fuj, jedziem tam!"

Racja, coś takiego wstawiałem. Ale ilu tak naprawdę udzielających się tutaj można zakwalifikować do "weaboos"? Arłoha kultura Japonii nie interesuje, gejowski blog Katch daleko jest od dążenia do jakiejkolwiek kultury, Cahir ogranicza się (przynajmniej w komentarzach) do "Gintanamy", a Discors swego czasu uczył się języka, więc jakiś kontakt z prawdziwą kulturą już miał... Jedynie do głowy przychodzi mi Garin, i to pewności nie mam, bo nie wiem ile rzeczywistej wiedzy było w jego gadaniu o wyższości Dalekiego Wschodu nad Zachodem.

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Vide: to, co zrobiły kucofagi, gdy mlp stało się popularne xddd

Pamiętam te czasy, jak serwery w TFa były zawalone ludźmi z kucami w avatarach. Też sobie wtedy Flutterkę ustawiłem.

Ale zdjąłem ją zaraz po tym, jak kilku ludzi zrobiło nalot i zaczęło sprejować ściany clopami. Stwierdziłem, że identyfikowanie się z takimi osobnikami jednak niezbyt mi się może przysłużyć xP

Link do komentarza

Pamiętam te czasy, jak serwery w TFa były zawalone ludźmi z kucami w avatarach. Też sobie wtedy Flutterkę ustawiłem.

Ale zdjąłem ją zaraz po tym, jak kilku ludzi zrobiło nalot i zaczęło sprejować ściany clopami. Stwierdziłem, że identyfikowanie się z takimi osobnikami jednak niezbyt mi się może przysłużyć xP

swoją drogą ciekawa rzecz.... inne fandomy jakoś nie bardzo chcą się przyznawać do tego, że w ich szeregi wkradło się R34... a fandom kucolubów pierwsze, co zrobił to stworzenie pierdyliarda clopów i jeszcze chwalenie się tym :drurrp:

  • +1 2
Link do komentarza

swoją drogą ciekawa rzecz.... inne fandomy jakoś nie bardzo chcą się przyznawać do tego, że w ich szeregi wkradło się R34... a fandom kucolubów pierwsze, co zrobił to stworzenie pierdyliarda clopów i jeszcze chwalenie się tym :drurrp:

Bo to fandom futrzaków zapoczątkował fandom mlp. A oni wszystko by robili z r34 :v 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...