Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Siper

Tymczasowe /sb/

Recommended Posts

A i mam 737 godzin na GO, na 1.6 na wersji Steam za dużo nie grałem ale dawno grałem "trochę" na no-steam i porównując tamtejszy skill z dzisiejszym to o boże ja nie moge :ming: 

Edited by Minish, Hero of the Storm

Ano uszanowanko Nikrab :drurrp:
W sumie to ostatnio nieczęsto tutaj bywam :v (a forum dalej rozjebutane)

Trochę... mając własną sieć serwerów trochę się gra w cs'a, chcesz czy nie jesteś tam potrzebny, jakoś zleciało te kilka lat strzelania po kilka godzin dziennie. Na szczęście (lub nie) intersects już nie istnieje :v

Internet... Niby mam 80/20 ale tracę kupe pakietów po drodze, w lola niestety nie pogram (nie wiem jakim cudem cs działa ale to już ińsza ińszosc)
Może jak uruchomią w końcu te światłowody to się trochę poprawi

WTFast to płatny VPS który skraca ścieżkę pomiędzy tobą a serwerem gry. dla niektórych to działa dla innych nie, w moim przypadku to nie to jest źródłem problemu :v

Ej, to pogańskie święto ku czci dyni jest dzisiaj, czy jutro? Bo na fb mam już taki zalew #śmiesznych #haloweenowych #takichtam #foci, że zwątpiłem :C

Guest ChrisEggII

Mogę ci polecić tylko jedno. Nie wchodź na niego. Oszczędzisz sobie nerwów.

Dokładnie my zamiast jakiegoś nudnego zbierania słodyczy wzywamy duchy i upiory by pomóc im się przedostać na druga stronę i to jest dopiero zajebiste 

witcher3_pl_wallpaper_gotuj_z_wiedzmami_

hue :v

Edited by Sosna
  • Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...