Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Waryate znam to :rainderp: Walnąłbym kubeczek na rozgrzanie i zrelaksował się przy ciepłym kaloryferze. Takim szumiącym niczym ocean, zupełnie jak mój. A jeśli już mam wylewać mojito żeby wypić whisky, to równie dobrze wypieprze tego whiskacza i poleje sobie wódki. No i odpłynę, ale nie za daleko - jutro praca.

 

Ochota na whisky przeszła mi już jakiś czas temu, wszystko jest dla ludzi i wszystko można przejeść/przepić. Wódkę to nawet trzeba :rainderp:

Link do komentarza

Kurde, miałem taki zaciesz, jak zauważyłem, że w Łodzi otworzył się niedawno pierwszy tzw. "barber shop" (taki męski fryzjer, czyli nie tylko fryzurę fajnie Ci zrobi, ale także brodę :x ). Wszystko fajnie, pięknie... dopóki nie spojrzałem w cennik. Za pełną usługę włosów i zarostu 80-90 zł

giphy.gif

Link do komentarza
Gość ChrisEggII
1 minutę temu Niklas napisał:

A kto cię tam wie :notsure: 

Zdaje się, że jednak trochę za późno, abym mógł wystrzelić z tekstem typu "Mam was! Przez 2 lata tylko udawałem chłopaka!" xP

Link do komentarza
1 minutę temu Imeshovy napisał:

Kurde, miałem taki zaciesz, jak zauważyłem, że w Łodzi otworzył się niedawno pierwszy tzw. "barber shop" (taki męski fryzjer, czyli nie tylko fryzurę fajnie Ci zrobi, ale także brodę :x ). Wszystko fajnie, pięknie... dopóki nie spojrzałem w cennik. Za pełną usługę włosów i zarostu 80-90 zł

 

Nie dla plebsu, sori ale wyskakuj z szekli :<

Link do komentarza
Gość ChrisEggII
Właśnie teraz Imeshovy napisał:

Wiesz, jak za fryzjera u siebie ok. 20 zł płacę, to dla mnie jest to dosyć brutalne zderzenie z rzeczywistością :rainderp:

Za jakość się płaci... Ewentualnie za markę.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...