Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

9 godzin temu Sosna napisał:

@Niklas jak gram w DA:I to kogo lepiej wybrać magów, czy templariuszy? :v

O ile pamiętam, jedni są warci drugich, przez swoje wojenki się popieprzyli całkiem, więc to wybór między PO a PiSem :P Ale zadania po jednej czy po drugiej stronie są całkiem fajne. W razie wątpliwości pomyśl, przeciwko komu wolałbyś walczyć :P

8 godzin temu Bury napisał:

Mechanika i absolutny niedobór lokacji troszkę ostudziły jednak mój zapał.

Spam wrogami tak z dupy wzięty, byleby graczowi nie było za łatwo :P 

8 godzin temu Bury napisał:

No fabularnie 2 była świetna, przeszedłem nawet parę razy (chociaż uważam, że klikanie innych opcji dialogowych, niż "śmieszkowych" sporo odbierało tej grze). Ale mechanicznie dupy nie urywała.

Czy świetna... Chyba nie, ale ciekawa odpowiednio (poza finałem, który jest holywoodzko przesadzony),

8 godzin temu Bury napisał:

Trójka ani nie porywa fabułą, zmiany mechaniki są na ok, ale też jakoś tak... Ogólnie ta gra jakoś taka jest bez polotu i finezji.

Ja tutaj na fabułę nie narzekałem (acz nijak im do Wiedźmina), ale na konieczność grindowania poziomu, co było koniecznie, bo inaczej gracze by widzieli, że główny wątek jest krótki dość (tyle czasu przedstawiali tę wielką twierdzę, po jej zdobyciu prawie że gra się kończy), no i ponownie rozczarowujący finał (ostatni boss jest żałośnie słaby).

Link do komentarza
9 minut temu Niklas napisał:

O ile pamiętam, jedni są warci drugich, przez swoje wojenki się popieprzyli całkiem, więc to wybór między PO a PiSem :P Ale zadania po jednej czy po drugiej stronie są całkiem fajne. W razie wątpliwości pomyśl, przeciwko komu wolałbyś walczyć :P

Wiesz tak się co najmniej od tygodnia waham, czy lepiej wybrać magów, czy templariuszy... I jedni i drudzy mają podobne możliwości, jedni i drudzy mają swoje wady i zalety, w dwójce raz stanąłem po stronie magów, raz po stronie templariuszy i dlatego nie wiem, kogo wybrać :v 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...