Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

ps @Sosna

W 3 Wiedźminie też są nawiązania do 1 części, jak np wspomnienia dotyczące ucieczki przed Gonem, ukazane w prologu 1 części, albo tuż przed bitwą z Gonem w siedzibie wiedźminów, też są wspomnienia dotyczące Przerazy i Salamander.

Link do komentarza
Właśnie teraz Sosna napisał:

owszem ale wybory z jedynki nie mają najmniejszego znaczenia. Prosty przykład... załóżmy, że Talar w pierwszej części zginął z rąk de Wetta. Mimo tego i tak pojawia się on w trzeciej części :P

A to nie ma czasem znaczenia od wybranych opcji podczas przesłuchania, gdy goliłeś się przed wizytą u Cesarza?

Link do komentarza

Najzabawniej jest, jak gra wprowadza "inputy w inputach", tj. w trakcie animacji jednego ciosu mam wyprowadzić drugi... i oba inputy są jakieś dziwne. Cholera, zwykłe przód+cios czy ćwiartkę+cios ciężko jest zrobić, a co dopiero shoryukena (przód-dół-skos) lub obróconego shoryukena (dół-przód-skos).

Albo jak się trafi input w inpucie w inpucie. Jak u best waifu. Straight Slicer w Stun Fang w Spin Heel.

Precle (skos-półkole-skos) też są o kant tyłka rozbić. Albo ćwiartka w tył--->skos--->przód.

 

Ja naprawdę chciałabym umieć grać w tą grę, ale jak patrzę na inputy, to mi się słabo robi. Tani fightstick też nie pomaga.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...