Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Hearthstone: (życie bez spoilers takie smutne)
HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Mój przeciwnik łotr w Hearthstone przyzywa Southsea Deckhand (2/1 has charge while you have eqquiped weapon), użyła Tinker's Sharpsword Oil (który daje przy combo +3 atak zarówno broni jak i losowemu przyjaznemu stronnikowi, w tym przypadku Southsea), zaatakowała we mnie bronią i się zniszczyła, I ZAPOMNIAŁA SWOIM CHARGE WE MNIE ZAATAKOWAĆ I SPUDŁOWAŁA LETHAL :lol:

Boże, ile można czekać na Overwatch >.>

Edytowano przez Minish, Hero of the Storm
Link do komentarza
Właśnie teraz Triste Cordis napisał:

Fallout 3 może sprawiać problemy na win 7, 8, 10 - są sposoby na poprawienie błędu, ale nie wiadomo na ile skuteczne. 

Na win 7 kombinowałem 3 dni i po kilkunastu roboczo-godzinach i pokonaniu licznych problemów udało mi się ją zainstalować i uruchomić do menu, i tyle.

Na Windows 8.1 nie miałem tego problemu. Oczywiście trzeba było ograniczyć w configu liczbę rdzeni bo gra wywalała czasami do pulpitu, ale tam chodzi bez problemu.?
Zresztą nawet na steamie pisze w wymaganiach, że nie wspiera Windowsa & :)

Link do komentarza
5 minut temu Chief napisał:

Hmm może coś się wybierze

Ciekawe jest to, że kilka miesięcy temu sprzedawali dodatki do Fallouta 3, a teraz sprzedają wersje GOTY :)

Tzw. Wyższa Szkoła Żydostwa i Robienia Hajsów.

3 minuty temu Triste Cordis napisał:

Fallout 3 może sprawiać problemy na win 7, 8, 10 - są sposoby na poprawienie błędu, ale nie wiadomo na ile skuteczne. 

Na tyle skutecznie, że da się grać - na tyle nieskutecznie, że lepiej często zapisywać. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie crash...

Przynajmniej tak u mnie było.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...