Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wydaje mi się, ze dowolne, o ile zostały z nich urobione jakoweś postacie do Mugena... proponujesz kogokolwiek - w razie braku znalezienia odpowiedniego przez gospodarza działu, spotykasz się z odmową.. Choć mogę się mylić, rzecz jasna. Sam dopiero co dział ten odnalazłem. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plothorse zgadza się i wtedy wybierasz kogoś innego lub sam zaproponuje.Widzę że dobieranie partnerów idzie całkiem dobrze :D za jakiś czas dam punktacje ile kto ma PKT. Ps omega zero przyjęty :D Edit: oto i ona Goblin- 3 Tarreth- 3 Therinius- 2 RedBalance12- 3 Darth Evill- 2 Avanidius- 2 Domine- 4 niezwyciezony1- 1 BezimiennyKot1- 1 MacTavish- 2 Bartis- 3 cichy- 1 Spinwide- 3 Cahir-0 Matjas2211- 2 Flutteryay- 1 Naruto5785- 0 El Sadzonka - 1 HoryPl- 2 Shadow- 1 Dashy- 0 Verard Nightmare- 0 Redemptor- 0 Trum- 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za: 1. Honorowo strzeżesz Księżniczki Nocy. 2. Reprezentuje Cię Gohan z przyszłości. Idealnie pasujący do mojej humanoidalnej maszyny. (No dobra, mały paradoksik.. zabiły go androidy. XD) 3. Nie pomijając faktu jakim niesamowitym wojownikiem był w/w nauczyciel Trunksa. 4.... Twój ultimate jest DZIKI. Lubię dzikie rzeczy. (Przeciw?) 1...Twoja postać albo prawie nic nie robi, albo robi tyle, że włosy stają dęba... raczej to pierwsze, jeśli skontrastować to z innymi postaciami... choć to już chyba prośba dla głównodowodzącego działu w celu zbalansowania... Jeśli nie miałbyś naprzeciw dołączenia do swej drużyny kogoś nowego, to... wiedz, że masz chętnego do party. (Niemniej jednak zaznaczam, że przed jakąś walką drużynową pragnąłbym choć jednego pojedynku dla sprawdzenia sił własnych...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem ciekawą wersje więc Lucy została dodana do twojej listy :D wciąż czekam za pozostałymi temami ostateczny termin jest do jutra .Jeśli wciąż będą niekompletne sam wybiorę ps vaider jest dostępny XD ale nie chciał byś tego robić animacje są beznadziejne moze kto inny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro Vader'a nie ma, to stawiam Ryu.

ps vaider jest dostępny

Czy z przebiegu rozmowy mam wnioskować, że też winienem szukać pary? Czy też walki drużynowe odbędą się dla zaawansowanych w tym temacie, a wkraczający weń będą walczyć pomiędzy sobą pojedynczo, jak to miało miejsce wcześniej?

Jeśli prawdziwym jest ten pierwszy wariant to może zaznaczę, że pewien Bóg Znisczenia, Mesjasz o dzikim rechocie, w różowych gaciach na lateksie oraz pasującym do tego mieczem szuka właśnie pary..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...