Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Pierwsza: No... choć Squall nie miał do dyspozycji tylu kombinacji ciosów co Vergil, to i tak się popisał. Rzecz jasna, wolałbym, by Vergil wygrał (ulubieniec z DMC, sam zresztą chciałem go wziąć... hmm... jakoś cały czas Ci, na których obstawiam przegrywają... ) ale nie jestem rozczarowany tym wynikiem. Leonhart uczciwie wygrał sprawę.

Piękny popis dał Vergil w 1:09...

Takie pytanie przy okazji, Sakadetsu - czy uzależniasz siłę postaci głównie od częstotliwości ich ataku? (Ta walka może i nie jest tego najlepszym przykładem, ale przy niej właśnie przypomniałem sobie, że chciałem już to pytanie zadać... po zobaczeniu jakiejś walki z Lucario w roli głównego op...)

Druga: 22-ga sekunda mnie zwaliła z nóg... a tak poza tym: Ten overkill w pierwszej rundzie był... hm.. intrygujący inaczej? Stoi sobie w miejscu i patrzy jak Ryu zdycha... taa... a końcówka.. ,,rozwalenie wroga flashbackami"... Cóż... nie chcę jej jako przeciwnika. W kilku znaczeniach tej wypowiedzi.

Trzecia: O Supermanie nie powiem złego słowa. Raczej. O Kenpachim zresztą też nie. Tyle, że... żal mi go. Taka postać zasługuje na zdecydowanie lepsze odwzorowanie..

Czwarta:

Mm... ciosy specjalne Ichigo czynią naprawdę dużo szkody. Połączenie tego z faktem, że automatycznie ładuje mu się moc (nie mówię o początku, gdzie to obie postacie otrzymują pełne paski) jest zdecydowanie jego atutem. Niemniej jednak, I~no dała pokaz... naprawdę uczciwej obrony w drugiej rundzie... (aż boję się pomyśleć co zrobi mój Omega, jej właśnie pozbawiony...) w której to Ichigo nie tylko dużo atakował... ale i zdecydowanie zbyt często teleportował się/biegał/skakał... walka może i była długa, ale wyglądała na starcie osób stosujących uczciwie poznane przez się umiejętności, a nie walnięte z dzikim piskiem pierwsze - lepsze hiper-combo... nie żeby w poprzednich walkach tak było. Tu po prostu wyjątkowo dobrze to widać.

Edit:

Spinwide:

Plothorse nigdy nie miałem zamiaru wybierać postaci z takim zasięgiem.^^

Po prostu wybrałem tych których lubię a że taki zasięg to zwykły zbieg okoliczności. :P

Ale niech wróg uważa że to zamierzone więc Ciiiiii xD

Spoo~oczko. ; >

Słowa ode mnie nie usłyszą..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...