Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Też się cieszę. Po walce z Bardockiem - marionetką wiem, że owy Goku nie jest niczym szczególnym. :cGfSS: Pozycja Harpui pozostaje nie zagrożona. :HLihR: PS: Do następnej walki Modelu Z poproszę o podkład umieszczony w poście, wraz z którym został wprowadzony do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc stało się oto walka człowieka z bestią zapraszam :

rotacje do rundy 9 podam za jakiś czas
A więc oto rotacja rundy 9 tylko jak coś to nie do mnie to AI wybierało BlackHayate vs Shadow niezwyciezony1 vs Domine Tarreth vs HoryPl Katherine vs Trum Major Kusanagi vs El sadzonka BezimiennyKot1 vs Naruto Goblin vs Matias2211 Bartis vs Spinwide MacTavish vs Redemptor Cichy vs Plothorse DiscorsBass vs Guzik Flutteryay vs Braeburn Warmen vs Cygnus Dashy vs Occultist Therinius vs Venom50 RedBalance12 vs Darth Evill No to może zaczniemy i skończymy na tym Hayate vs Shadow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc lecimy dalej. Aha i prośba jeśli nie ma was n liście to przypomnijcie mi się proszę bo wszystko mi się pomieszał z góry dziękuje. Czas na Walkę Prototypa z Erzą i mówię że już nie jest taki tankowaty .

i nadszedł czas Tarreth vs HoryPl

i ostatnia na dziś zapraszam do komentowania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erza vs Alex

Bardzo wyrównana walka, trochę długa, ale trzymająca w napięciu, do końca

:). Swoją drogą... ładowanie energii na specjale nie zawsze się opłaca jak patrzę na niektóre momenty. Erza pięknie spaliła swojego speciala :P.

Hulk vs Gundam

Spodziewałem się raczej latania za muchą z packą. Okazało się, że mucha ma żądło i to całkiem dotkliwe. Może Hulk za mało w dłonie klaskał lul...

Segalow vs Pingu

Wynik od razu zdawał się przesądzony. Runda pierwsza jednak otworzyła nam oczy i zmusiła nas do wczucia się w napięcie, potem było już tylko gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzednim wyzwaniem nie wyszło więc... wyzywam Białego Diabła z Federacji Ziemskiej.

Chodź do mnie Sakadetsu. Wejdź do swojego Wing Zero Custom i niech zacznie się prawdziwa walka między Gundamami.

Dołączona grafika

VS.

Dołączona grafika

A orkiestra niech zagra: Gundam 00 S2 - Hakanaku mo Towa no Kanashi (Girl Version)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh....Myślałem,że Drizzt jest słabszy

O.o Cóż mogę powiedzieć....Szybkośc i zwinność najwyraźniej przywyższa siłę. Tak czy inaczej to była bardzo równa walka, obrona Potemkina jest praktycznie nieprzebijalna a gdy przechodził do ataku był nie do zatrzymania co widać w 2 rundzie. Fajnie też piosenka zakończyła walkę. Rób tak częściej Sakuś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...