Skocz do zawartości

Overwatch


The Silver Cheese

Recommended Posts

Jeff Kaplan ogłosił, że dostanie. 

Ale nie powiedział jaką. Jako że wydaje mi się to bez eventu (ewentualnie z wyjściem Doomfista) to tak samo jak Reinhardt mam nadzieję, że dostanie lorową skórkę.

A jeśli lorową to z Blackwatcha, bo na Deadlock miałby zbyt duży model, bo w tym gangu był dzieciakiem :v 

 

Stąd moje przypuszczenia, ale widząc co ostatnio odwalili to pewnie dadzą jakieś gunwo xD

Edytowano przez PervKapitan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh. Mam nadzieję jednak że mam racje. Bo nie widzę innej ciekawej legendy dla Makri jak nie lorowy skin, którego potrzebuje. 

Jedynie co z propozycji mi się spodobało to demon/vampire hunter, taki bloodbornowy mógłby być nawet dobry :v A skoro to ma tyczyć eventu to może to będzie święty Patryk, w sumie przez te ich czapy Makri pasuje

 

 

Btw, ten artykuł jest beznadziejny... Makri nie dostał w ostatnim evencie może niczego, ale w poprzednim super skórkę, a wiele innych postaci nie dostało nic :v a artykuł mówi jakby McCree był poszkodowany xD dla mnie będzie jak w końcu mu nie dadzą lorowej, Blackwatchowej skórki

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż.... na overwatch.pl jest dużo takich mało znaczących artykulików, acz ze skinami to prawda... ani wdowa, ani hanzo, ani Genji nie mają w sumie żadnych legendarek eventowych, podczas gdy taki Winston ma niemal z każdego 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Sosna napisał:

cóż.... na overwatch.pl jest dużo takich mało znaczących artykulików, acz ze skinami to prawda... ani wdowa, ani hanzo, ani Genji nie mają w sumie żadnych legendarek eventowych, podczas gdy taki Winston ma niemal z każdego 

Winston i Tracer. Dodam że Soldier też nie ma. 

Całą moją nadzieję na łatanie braków skinów u różnych postaci zniszczył ostatni event. W dodatku jeszcze prawie nic nie dropiło ._. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja miałem jakieś wyjątkowe szczęście chyba, bo w sumie pośród ogromu powtórek dropnęły mi skiny do D.Vy, Mercy, Tracer, Mei, Symmetry, Reina prezentacje zagrania dla Świniaka, Mercy i Tracer, emotka dla Mei i masa pomniejszych pierdół z eventu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, bo większość osób narzeka... W porównaniu z poprzednimi eventami to prawie nic nie dropiło. Cieszę się, że chociaż skin dla Ze-nya-tty mi dropnął. Tak to parę eventowych rzeczy, lecz większość to spreje i grafitti, już nawet nie eventowe to mi same gunwo dropi ;_; 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy spekulują, że Blizzard pomija Hanzo, Wdowę, Genjiego, ponieważ są to postacie najbardziej rakowa :wow: Na pewno wpisuje się w to Hanzo i Wdowa, którzy co chwilę pojawiają się w ataku i w większości przypadków okazują się bezużyteczni. Genji...nie wiem. Kiedyś dużo osób narzekało na niego, że też ich pełno, a mało kto potrafi grać. Teraz chyba się to uspokoiło. A Soldier? Jeśli ta, ekhem, teoria jest prawdziwa to może Blizzard brakiem skinów próbuje zachęcić by nie grać najprostszą postacią w grze i spróbować czegoś trudniejszego :spike: 

 

A co ja o tym myślę? Sama nie wiem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genji ciągle woła "i need healing" więc powinni mi dać legendarkę gdzie jest niemy i byłoby po problemie! Albo mógłby dostać tęczową skórkę, by miał tęczowego, gejowego smoczeła :x 

 

A apropo tego że Makri podczas eventu ma dostać legendarkę to może chodzi o event związany z wyjściem postaci, a nie jakiś konkretny tematyczny? *wciąż ma złudną, biedną nadzieję, że Jesse dostanie blackwatchowską skórkę :octcry: *

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dadzą jakiegoś Omnika/robota/inne AI, które/go stworzyła.

 

./edit

Ten robocik ma wzory i barwy przypominające, hmmm, afrykańskie? I wydaje mi się, że jego rozmiar wskazuje, że to tank, co by nawet pasowało.

Spoiler

16864518_204053536741816_813484165653014

 

Edytowano przez GoForGold
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieje się, dzieje!

Wywiad z nową postacią.

Wiadomość z 4chana.

Zmiany rozkładu lotów na Numbanii.

Efi Oladere, które zajmuje się robotyką i sztuczną inteligencją, ma pierwszy raz polecieć samolotem z rodzicami, tymczasem na Numbanni zmienia się rozkład lotów. Samego pająka-omnika widać od dłuższego czasu w filmach Blizzarda, lecz tutaj pojawia się czworonożny kobieta-omnik, która ma spełniać rolę tanka. Roboczo nazywa się "Anachora".

[AKTUALIZACJA]

Jeff potwierdza, że Efi będzie częścią grywalnej postaci.

 

Edytowano przez Lucas
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na razie innego posta z tym nie ma oprócz tego na fp Overwatcha :v 

Zdjęcie zrobione przez Efi (prawy dolny róg)

 

Oryginalny post:

 

 

Nowe newsy: 

http://www.dbltap.com/posts/4624970-breaking-numbani-has-been-updated-on-the-ptr-and-doomfist-s-glove-is-missing?a_aid=41465

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...