Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
D.E.F.S

The Rise Of Equestria Project [NZ][Seria][Adventure][Dark][Shipping][Violence][Mystery]

Recommended Posts

Jest szansa żebyś dodał dzisiaj coś jeszcze ?

Przepraszam bardzo ale sam nie wiem. Wybieram sie na spotkanie z pewna dziewczyna i pewnie wroce poznym wieczorem.

Powiem tak, wszysko zalezy od wyniku spotkania.

W najgorszym przypadku dokonczenie R2 i rozpoczecie R3 pojawi sie jutro

Jeszcze raz przepraszam

Fajne opowiadanie tylko według mnie zakochanie AJ jest zbyt widoczne

Rozdzial 3 wyjasni a kwestie

Guest ISIS Chan

Świetnie to się czyta, aż męką jest czekać na kolejne części :). I o ile się nie mylę to zakochanie Applejack jest widoczne z tego samego powodu z jakiego było widoczne u Shining Armor'a.

Dlaczego AJ jest tak zakochana? Proponuje lekture prologu i zwrocenie uwagi na klotnie siostr Apple. PS Nie potwierdzam obecnosci Changelingow.

Tak jak bym na bez pomyślenia to by ona się w nim zakochała bo appleblom kogoś ma na oku i żeby jej siostra miała chłopa przed nią :D

Guest ISIS Chan

A to sorry, wzięłem pod uwagę wypowiedź

Rozdzial 3 wyjasni a kwestie

więc tak mi wpadło na myśl

Planuje dac 5-6 rozdzialow, przy czym conajmniej dwa beda nieco dluzsze. OGLOSZENIE Poszukuje korektora do obrobki tekstu. Ktos chetny???

Kiedy można się spodziewać dodatkowych stron do 3 rozdziału ?

Napewno nie dzis. Rozpoczynam nowa serie. W weekend nie bylem w stanie pisac (Party & Hangover)Przepraszam za kiepski update

To jest po prostu... So awesome! :soawesome: A nawet 20% cooler! :pinkie2: Jak mogłem nie czytać tego wcześniej? Muszę sobie wymyślić jakąś porządną pokutę...

Wymyśliłem już karę dla siebie, mam nadzieję, że Darth uzna ją za wystarczającą i mi wybaczy...

Domyślam się, że piszesz w wordzie lub innym programie i wrzucasz potem na dysk google. Nie jest to może jakiś błąd, ale uniemożliwia komentowanie. Co jeszcze? Rażąco duża czcionka sztucznie zwiększa ilość stron. Brak polskich znaków jest... irytujący. No i do akapitów używaj tabulatora, bo kilka spacji nie załatwia sprawy należycie. To tyle odnośnie stylu. A historia dość ciekawa.

Fajna historia nie mogę doczekać się więcej, a tak w ogóle to skąd Twili pomyślała, że Fire to Changerling, bo przecież Fire naprawdę lubił AppleJack nie tak jak Chrysalis Shinning Armora i teraz z tego powodu Fire nie ufa nikomu oprócz Derpy, która jako jedyna wyciągneła do niego kopyto gdy był w dołku

Fajna historia nie mogę doczekać się więcej, a tak w ogóle to skąd Twili pomyślała, że Fire to Changerling, bo przecież Fire naprawdę lubił AppleJack nie tak jak Chrysalis Shinning Armora i teraz z tego powodu Fire nie ufa nikomu oprócz Derpy, która jako jedyna wyciągneła do niego kopyto gdy był w dołku

A wiec po pierwsze Fire nie ma CM a jest doroslym pegazem, po drugie znalazla w starych ksiegach postac sprzed tysiecy lat o takim samym wygladzie i imieniu. Fakt Derpy jako jedyna wyciagnela kopytko. Nie zapomnijmy jednak o Dash ktora bronila pegaza na imprezie.

Dziekuje za uwage

hm ale brak CM jeszcze o niczym nie świadczy, a to że kiedyś istniał pewien Changerliing o podobnym wyglądzie i imeniiu nie oznacza, że to ten sam, bo w końcu ile musiałby mieć lat ? w tym momencie Twi zachowała się jakby należała do FOL albo jak kompletna idiotka co mi nie do końca pasuje, bo wiem że jest inteligentna w sprawach wiedzy i że potrafi zbierać info i dopiero potem wydać osąd (czyż nie zrobiła tego próbując rozgryźć "Tiki" Pinkie), a tu po prostu uwierzyła w tekst w książce zamiast sprawdzić czy to co tam pisze jest prawdą

Tak Twi jest az nad to inteligentna. Jednak spojrz na Jej zachowanie od poczatku pojawienia sie w "RoE". Jest cyniczna i niezbyt chetna do pomocy. W czwartym rozdziale zostanie wyjasnione dlaczego. ps. Nie ma mowy o zadnym Changelingu. Twi myslala ze Fire jest changelingiem, ktory przybral ksztalt kucyka z ksiegi