Skocz do zawartości

Tajemnica Liceum [Gra] [Zapisy] [Duchy]


Selenium v.2

Recommended Posts

Damian, Karol, Dominika, Sebastian

Gdy szliście w końcu dotarliście do toalety. Była zamknięta, lecz całe szczęście udało się je jakoś otworzyć spinką Dominiki. W środku siedział wystraszony Feliks. 

- Co się tu działo? - spytała dziewczyna wchodząc z resztą.

Feliks, Ola, Leokadia

W końcu zdecydowaliście się zobaczyć plik z tekstem. Pisało tam by zajrzeć do pliku z obrazkiem. Było tam zdjęcie ściany w piwnicy z rosyjskim napisem. Jednak jeszcze gorsze była tam widoczna na tle sylwetka dobrze znanego wam kolegi. Przecież szedł tam sam...

Miriam, Łukasz

Pamiętnik należał do jakiegoś małego chłopca. Były tam napisane wspomnienia z datą 1944, oraz ostatnia z datą 2015. Był tam rysunek karykaturalny waszej dwójki. Po chwili jednak zniknął, a na jego miejscu pojawiła się świeża plama z pióra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Miriam podeszła do Łukasza i zajrzała do pamiętnika. Spojrzała na rysunek który po chwili zniknął. Nie ruszyło jej to jakoś specjalnie, ale wiedziała że trzeba stąd iść. I tak raczej nic więcej tu nie znajdą.

- Idziemy. - powiedziała cicho. Wzięła chłopakowi zeszyt i ruszyła w stronę wyjścia z auli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Granie zobokolem 4zawsze. ]

Damian ruszył za resztą grupy. Gdy weszli do kibla rozejrzał się. Nie było tam nic co by zwróciło jego uwagę. Jedyne ciekawe części całej sytuacji to tylnie atuty czyli pośladki istnie anielskie i trzy ładne przednie czyli twarz Dominiki i cycki. Nic tego nie przebijało. Uśmiechnął się pod nosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian nie poznawszy ulubionych kawałków Damiana był lekko zasępiony tym, że jest zlewany przez towarzyszy. Widział jak kolega podziwia koleżankę od tej fizycznej strony, przez co nie mógł określić kolegi jako dżentelmena ... choć sam lubił popatrzeć się na koleżankę drapieżnym wzrokiem, ale od razu na ziemię ściągał go towarzyszący jej przyjaciel lub chłopak. Jego wzrok opadł na roztrzęsionego Feliksa. Najpewniej się bał, ale nie był w stanie wypowiedzieć słowa.
- Feliks, co się tu stało? - zapytał, poprawiając bluzę, gdyż poczuł jak nagle zrobiło się zimno. - Może byście pomogli? - rzucił chłodno, próbując go jakoś podnieść, gdyż leżał skulony pod ścianą i nie odzywał się zupełnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Ale Miriam i Łukasz są gdzie indziej. Jak Sebastian mógł ich widzieć? .__.)) 
Łukasz ponownie przewrócił oczami.
- No sorry, ale masz taki tyłek że trudno tak nie zrobić. - stwierdził idąc za dziewczyną. Mimo wszystko patrzył jej na zadek

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Czyżbyś Selenium słuchała Achtung Panzer?))
((Karol ... jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności znalazłeś się przy nas, czytaj na górze pani, która tym kieruje. Choć nagle byłeś sam, a teraz jesteś z naszą czwórką w jakimś kiblu, gdzie próbuję ocknąć oniemiałego Feliksa. Damian jest zapatrzony na Dominikę, a Seba [ja] próbuje dowiedzieć co i jak. Także ... witaj w zespole. Łukasz i Miram się przekomarzają, także lepiej nie wchodzić między nich.))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Możesz mi podarować zdjęcie. - stwierdził Łukasz patrząc na dziewczynę. Po chwili wyjął telefon żeby włączyć jakąś grę. Dokładniej HearthStone'a. W tym momencie zadzwonił ktoś do niego zadzwonił. Po sali rozległą się muzyka. Głośna, do tego jakiś metal. Łukasz panicznie zaczął przyciszać. 

 

((Dokładniej to 
https://www.youtube.com/watch?v=xKlavaohj5o&index=148&list=PLXlCmHCxGozPsI-BOgoQ2rhvf7bAeyJcr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, Miriam

Nie zdążyłeś odebrać telefonu, bo skupiałeś się na wyciszeniu muzyki.

Karol, Feliks, Dominika, Sebastian, Damian

( Tak Karol przyszedł tam)

Postanowiliście jak najszybciej wyjść z toalety. Wszyscy usiedliście na schodach by odetchnąć  podzielić się swoimi wrażeniami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ej bez urazy, ale ja sobie chyba daruję pisanie, bo po ogarnięciu od początku co i jak było, wyszło na to, że w toalecie na początku był Karol, Felek był w piwnicy i sali informatycznej, a teraz nagle jest przerażony na kiblu? Nie umiem pisać w tak chaotycznej sesji no, przykro mi.] 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich za moją chaotyczność.  Sesja zostaje przerwana, a może i nawet anulowana. Uczę się pisać, i sporo mi brakuje do mistrzów gier. Uczestniczę też w  innych sesjach, i mieszają mi się imiona bohaterów. Troszkę za dużo postaci jak dla mnie na moją drugą sesję. Wybaczcie, mam nadzieję ,że kiedyś się poprawię. Pozdrawiam wszystkich, i jeszcze raz przepraszam za zmarnowany czas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...