Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

Nadchodzi pewnie Jedi Earth 2150 Academy Dwie Wieże.

Nie no ale na serio to chyba widać jak ludzi wciągają gry typu Jedi Academy skoro graliśmy 3v3 Hotsa i komentatorzy a tu nie ma prawie kto grać i streamować. Może i moby są nudne dla niektórych czy fpsy ale to typowe gry esportowe i competitive i właśnie one się najlepiej sprawdzą.

LoL, Dota 2, Smite, Combat Arms, World of tanks, S.k.i.l.l., World of kij wie co bo dużo ich, inne fpsy. Darmowe gry które się sprawdzają do grupowych walk. Jasne można piracić i ogarniać gry typu Jedi Academy ale sądząc bo zaangażowaniu innych w to widać że jednak ludzie woleli coś typu Hots.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będę w niedziele na rozgrywkach, w sobotę dam pewno info.

Co do gry... wiecie może gdzie można kupić ją najtaniej? No chyba, że nie dam rady kupić z jakiegoś powodu, to napisz ktoś mi na pw skąd spiracić te Star Warsy, nikt się nie dowie :kappa:

 

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To róbcie co chcecie. Ja tam mogę grać w każdą grę. I tak ostatnie słowo należy do sosny. Skoro nie podoba się wam ta gra to czemu wcześniej nie mówiliście o tym parę dni temu już była ustalona, tylko teraz kiedy wszystko już jest gotowe do organizacji? Teraz znowu będzie trzeba znając życie zmieniać wszystko i znów czekać 2 tygodnie na nowe rozgrywki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu Sosna napisał:

Zdefiniuj pojęcie "przyjemne gry ogólnodostępne wszystkim", bo walnąłeś takim ogólnikiem, że można podpiąć pod to wszystko :v

Definicja - takie, które ja lubię :burned:

 

Je wezmę udział. Nick taki sam. Solarni (chyba, że będzie nadmiar to się przeniosę). 

 

Co do eventu - ja na bank zrezygnuję tylko z takich, które u mnie nie pójdą. Szkoda, że wiele osób pisze o rezygnacji w ostatniej chwili. Najwyżej zmieniłoby się grę, a tak kolejna runda może pójść się "terefere" :/ 

 

@Sosna Proponuję walki do zdobycia trzech punktów. Czasami można zginąć przez własny głupi błąd. Poza tym będzie ciekawiej (te emocje przy 2:2) :) Walki trwają bardzo krótko, także nie widzę problemu. Aha. Można też wrzucić screen, żeby każdy wiedział o jakie miejsce chodzi (są 4 "komnaty") 

 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.08.2016 at 11:37 MasterOfRainbows napisał:

@FrozenTear7 ugadali się w parę osób (na chwilę obecną jest jedna + Sosna) i będą punkty nabijać :D Może dajmy im to zrobić to przestaną narzekać, że hejtujemy ich sposób wybierania gier i następną jakąś normalną wybiorą ...

No fajnie tylko, że gry wybieram ja... i zasadniczo tylko ja. Przyznaję się, że akurat w przypadku Jedi Academy bardzo mocno się zasugerowałem sugestiami innych, jednakże nie zmienia to faktu, że o wyborze gier do rozgrywek decyduję tylko ja. Nie ma tak, że ugadali się w kilka osób, żeby punkty nabijać, bo z reguły jak jest do czterech osób to nie przyznaję zbyt dużo punktów, żeby każdy miał szansę. A i jeszcze jedno.... nie mogliście narzekać na wybór gry, kiedy była omawiana, a nie w momencie kiedy cały regulamin rozgrywek został opublikowany? Bo takie gadanie już po opublikowaniu regulaminu tylko wkurza i nic poza tym. A i WoTa nie będzie, bo mam osobisty uraz do tej gry. Prędzej Armored Warfare/Warthunder dam na rozgrywki.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, Sosna said:

A i jeszcze jedno.... nie mogliście narzekać na wybór gry, kiedy była omawiana,

Ja przez pewien czas nie wiedziałem co się w postach dzieje gdyż nie przeglądałem ich na bieżąco, a jak już przeglądałem to na komórce ze słabym netem i mogłem przegapić niektóre posty ... ale dobra, grajcie sobie, nie przeszkadzam już ... także będę już pisał o wyborze kolejnej gry:

 

57 minutes ago, Sosna said:

Prędzej Armored Warfare/Warthunder dam na rozgrywki.

AW bym nie radził gdyż ma duże wymagania. No i jeszcze w dodatku dużo waży ...

WT jest git, ale już trochę sporo (nie tyle co w wota) grałem w tą grę ...

 

1 hour ago, Sosna said:

A i WoTa nie będzie, bo mam osobisty uraz do tej gry.

Gdy grałeś w nią ostatnio to dostawałeś zbytnio w dupę czy co? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu MasterOfRainbows napisał:

Gdy grałeś w nią ostatnio to dostawałeś zbytnio w dupę czy co? :D

też by ci nie było przyjemnie grać w grę, w którą odpalasz pierwszy raz, chcesz obaczaić mechanikę, a twoja drużyna wyzywa cię od p*********ch noobów i mówi ci czego to nie robiła z twoją matką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minuty temu Sosna napisał:

też by ci nie było przyjemnie grać w grę, w którą odpalasz pierwszy raz, chcesz obaczaić mechanikę, a twoja drużyna wyzywa cię od p*********ch noobów i mówi ci czego to nie robiła z twoją matką

Aż się Left 4 Dead 2 przypomina... Wyzywają a zapomnieli, że też kiedyś byli "noobami". No chyba, że urodzili się z płytą w zębach i klawiaturą w dupsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu Sosna napisał:

też by ci nie było przyjemnie grać w grę, w którą odpalasz pierwszy raz, chcesz obaczaić mechanikę, a twoja drużyna wyzywa cię od p*********ch noobów i mówi ci czego to nie robiła z twoją matką

A istnieje gra multi gdzie tak się nie dzieje? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu FrozenTear7 napisał:

A istnieje gra multi gdzie tak się nie dzieje? :lol:

Primo to nieczęsto gram na multi. Secundo raz, czy tam dwa razy jakby mnie wyzywali od najgorszych to bym przeżył, ale nie po każdym oddanym strzale. Tertio zakończmy ten offtop 

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Sosna said:

też by ci nie było przyjemnie grać w grę, w którą odpalasz pierwszy raz, chcesz obaczaić mechanikę, a twoja drużyna wyzywa cię od p*********ch noobów i mówi ci czego to nie robiła z twoją matką

Wiesz co? Po tylu latach to ja do tego przywyknąłem: (UWAGA SŁOWNICTWO)

Spoiler

czat1.JPG.f4f62c613b3e13b18f62b46dd87aeb

Spoiler

33.JPG.34f23d647fe96fd5ede47d4bdc899a13.

Spoiler

35.JPG.4ceef7207618b25d5757b6595de2cfe3.

Spoiler

36.JPG.18a2cf3695c6c29e918b0aea1505ce6c.

Spoiler

38.JPG.75510a3d1a59919697201e5540e07772.

Spoiler

40.JPG.8e40839cdd164114cdc99a418abf86d7.

Spoiler

57a60aa3c703c_4(2).JPG.616f355093ff0fea1

Spoiler

5.JPG.74f5b3e03fd58caa32c92764094c68b2.J

Spoiler

14.JPG.3f8264543cb1c5d87520a3d78fd23748.

Więcej przykładów? Ja mam tylko z tego beke ... tyle mi pozostaje. No i jeszcze czasami wkurzam takich i nawet to lubię jak się wkurzają :D

Ps. Ja mam NAPRAWDĘ całą kolekcję tego typu screenów ...

Ps. Ps. Jak ja uwielbiam takie one shoty z arty, a potem koleś ci pisze "fcking arty die noob" :D

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

Wiesz co? Po tylu latach to ja do tego przywyknąłem:

może ty przywyknąłeś... ale ja nie gram zasadniczo na multi i po prostu wkurza mnie takie wyzywanie z powodu tego, że nie mam doświadczenia z danym tytułem i tyle, poza tym nie lubię jak ktoś mnie wyzywa chociaż mnie nie zna.Tak czy owak WoTa nie będzie, bo nie mam zamiaru wracać do tej gry kiedykolwiek, pod jakimkolwiek pozorem. I kończmy już ten offtop :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, Sosna said:

może ty przywyknąłeś... ale ja nie gram zasadniczo na multi i po prostu wkurza mnie takie wyzywanie z powodu tego, że nie mam doświadczenia z danym tytułem i tyle, poza tym nie lubię jak ktoś mnie wyzywa chociaż mnie nie zna.Tak czy owak WoTa nie będzie, bo nie mam zamiaru wracać do tej gry kiedykolwiek, pod jakimkolwiek pozorem. I kończmy już ten offtop :v

Już kończyć offtop? Nie mam zamiaru ... mogę jeszcze paroma screenami zarzucić: (DALEJ SŁOWNICTWO)

Spoiler

4.PNG.13aa9bffdd62eb8ee888bf950c709562.P

 

Spoiler

7.PNG.006a1a56002d21026dfff423d43d558a.P

 

Spoiler

1.PNG.da99fb13ca363d3a9f570b0f9af80639.P

 

Spoiler

2.PNG.13982f13bacfab23cb1f88a9830723ac.P

 

Spoiler

3.PNG.9b8714a459a451278e3a9316214cf66e.P

Chyba założę oddzielny temat w Brony Gaming odnośnie tego ... jeśli oczywiście można... pozwolisz @Sosna mam nadzieję :D

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że jeśli nie pojawi się więcej osób to rozgrywka nie ma sensu. I nie, nie ze względu na liczbę. KougatKnave3 po prostu wymiata. Ja też coś potrafię, ale mimo to, nie ten poziom. Można zagrać, ale nie wiem czy jest sens :/ Tak jak proponowałem, do trzech punktów. 

 

Pytanie - kto z was ma Rocket League? Platforma nie ma znaczenia. Właśnie przeczytałem, że posiadacze PS4 czy Xbox One mogą grać przeciwko PC. Spore ułatwienie. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...