Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

Tak sobie pomyślałem. Z duel może być jeden problem. A co jeśli gra ustawi do walki dwie osoby z tej samej frakcji? :hBB25:Może TDM byłby najlepszy? Ewentualnie FFA - po przeanalizowaniu nagranego materiału można by wyłapać "zdrajców" ;) Kto wie, czy kogoś nie przeciągnie na lunarną/solarną stronę Mocy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem. Serwer działa. Podłączyłem się bez problemu (tylko to wpisywanie... ;) ). Kilka uwag i spostrzeżeń:

 

- mod gryzie się z innymi, takimi jak: podmiana odgłosów mieczy czy muzyką. Wywalcie je. Jeśli nie wiecie/pamiętacie, które to - przeinstalujcie grę. Ja miałem problemy ze zderzeniami mieczy. Część z efektów (dźwiękowych) znikła. 

- pograłem na tej mapie z botami. Jest dość duża - mam nadzieję, że nie będzie problemów. Boty nie reagują na wyzwania :( 

- Wyzwanie do pojedynku to standardowo "K". Zmieńcie to na jakiś lepszy. Ja ustawiłem na jeden z dodatkowych na myszce.

 

Tak, chcę zabłysnąć "wiedzą" :ajawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Trochę pograłem. Mapa sprawia wrażenie dużej i skomplikowanej, ale jest bardzo prosta. Od głównej sali odchodzą cztery korytarze. Ot i cała filozofia. Grając z @KougatKnave3 dostałem niezły łomot i non stop się gubiłem :/ Po max 20 min gry "solo". wiem co gdzie jest :) (wliczając to dwie niespodzianki... chyba, że jest ich więcej). Co prawda boty "nie ogarniajom" i często się gubią, ale to akurat najmniejszy problem (a raczej żaden problem - nie będzie ich na serwerze... Chyba). 

 

Nadal mam nadzieję, że kolor miecza/y będzie obowiązkowy dla danej frakcji. Inaczej będzie chaos :discord2: 

PS. Dałoby radę dodać do serwera jakąś postać? (ja chcę być Darth Maulem :OTE2F: )

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. By gracze widzieli twój skin musi być on też zainstalowany w folderze Base gry. Jeśli go nie masz, to widzisz Kyla Katarna z głosem Reborna (Wiem iż 99% nie ogarną kto to są). Co do mieczy to ja jestem za dowolnym kolorem. Clan Leader mnie zabije jak będę paradował podczas turnieju z niebieskim mieczem. BTW, podczas turnieju będzie też mój CL, gdyż on jest właścicielem serwera. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady ogarnę, acz przydałaby się pomoc, bo mówiąc szczerze sam niezbyt tę grę ogarniam. No grałem trochę ale nie powiedziałbym, że poznałem ją w jakimś większym stopniu... także ten zgłoś się na pw, to pogadamy o zasadach :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin rozgrywek w Star Wars: Jedi Knight Jedi Academy:

1. Rozgrywka odbędzie się dnia 7 sierpnia 2016 o godzinie 19.

2. Serwerem tsa obowiązującym na czas rozgrywek jest ten podany w pierwszym poście tego tematu.

3. Rozgrywki odbędą się na mapie Korriban Citadel na modzie JA+. Całość potyczek odbywać się będzie na arenie treningowej ww. mapy.

4. Każdy uczestnik rozgrywek musi mieć w grze taki sam nick, jak na forum, ewentualnie musi podać, jaki posiada nick w grze.

5. Obowiązujące kolory mieczy świetlnych to: Lunarni - fioletowe (i odcienie fioletu), Solarni - żółte/złote

6. każdy uczestnik będzie miał przypisanego z góry (na dzień przed rozgrywkami) przeciwnika z drużyny przeciwnej.

7. Całość rozgrywki będzie nagrywana przeze mnie oraz ewentualnie przez streamera ( @Kuracyja?)

8. Pojedynki będą odbywać się wyłącznie na miecze świetlne, bez użycia mocy.

 

 

 

 

Jak zwykle proszę o potwierdzenie obecności na rozgrywkach maksymalnie do soboty do godziny 19

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minuty temu FrozenTear7 napisał:

jakieś przyjemne gry ogólnodostępne wszystkim.

Zdefiniuj pojęcie "przyjemne gry ogólnodostępne wszystkim", bo walnąłeś takim ogólnikiem, że można podpiąć pod to wszystko :v

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Sosna said:

Zdefiniuj pojęcie "przyjemne gry ogólnodostępne wszystkim", bo walnąłeś takim ogólnikiem, że można podpiąć pod to wszystko :v

Jemu pewnie o World Of Tanks chodziło xD #PotwierdzoneInfo

Nie no chodzi o to, że macie setki dobrych darmowych gier, a wybieracie takie jakie większość ludzi na oczy nie widziało i nie zamierza widzieć ... ani próbować w nie grać.

Dobrze piszę @FrozenTear7 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało znane gry są, ponieważ jak się bierze większe gry (coś właśnie jak World of Tank) to gracz A ma już to obcykane np w całości i ma dajmy na to czołgi TIER 5. Taki gracz kontra nowi którzy będą małymi kurduplami zapierdzielać po mapie nie ogarniając gry, to wiadomo kto wygra. Mało znane gry mają zapobiec takim sytuacją w większości graczy. Dobrze myślę, Sosna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WoT tier nie ma znaczenia, bo zawsze można wymusić rozgrywkę na tierach 1-2, jednakże doświadczenie zrobi sporą różnicę, to fakt.

28 minuty temu MasterOfRainbows napisał:

wybieracie takie jakie większość ludzi na oczy nie widziało i nie zamierza widzieć ... ani próbować w nie grać.

Welp... Skoro tak stawiasz sprawę, to po kiego grzyba bierzesz udział? To ma być zabawa, ale skoro ktoś się zapiera rękami i nogami przed zagraniem w coś, czego wcześniej nie widział... to niezbyt widzę sens brania udziału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Decaded said:

Skoro tak stawiasz sprawę, to po kiego grzyba bierzesz udział?

Bo myślałem, że będziecie brali gry o których przynajmniej słyszałem, albo które nie będę musiał kupować/ściągać nielegalnie z neta ...

 

31 minutes ago, KougatKnave3 said:

Mało znane gry są, ponieważ jak się bierze większe gry (coś właśnie jak World of Tank) to gracz A ma już to obcykane np w całości i ma dajmy na to czołgi TIER 5

Nie no ja z wotem żartowałem ... przecież wszyscy widzieli "XD" prawda? (Ps. ja ci dam World Of Tank(s)!?)

Kiedy graliśmy w hotsa to pomimo tego, że nie potrafię grać w moby i pomimo tego, że nie potrafię grać w tą grę, zagrałem. Choć wiedziałem, że będą inni, lepsi ode mnie i było to w sumie dla mnie wyzwanie.

 

Napisałem więcej, ale mój post był zbyt głupi więc wszystko usunąłem ... - Z Pamiętnika Miszcza Tencz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MasterOfRainbows właśnie o tym myślałem.

Widzę że tutaj ciężko ludziom pojąć że można zagrać w grę typu WoT z identycznymi ustawieniami, bez ulepszeń, bez godności co kto chce.

Można ściągnąć dowolną strzelankę f2p z neta i z podstawowymi ustawieniami grać. Wchodzą gry płatne to mi się zwyczajnie odechciewa. Coś typu Smite to zagram mega chętnie ale czepiacie się że tu ktoś lepiej grę zna to be be a to wasze Jedi z tego co widzę to znacie jak własny dom.

Ja się wciągnę jak będą gry f2p fps, moby. Jak mi grafa dojdzie w poniedziałek to obczaję nowy Unreal Tournament od Epic Games co jest w alphie. Słyszałem same dobrze rzeczy o tym a gra chyba jedna z najlepszych do rozgrywek naszych. Tylko pytanie czy uciągnie ludziom bo Unreal Engine 4 to najlżejszych zabawek nie należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...