Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

Możecie mnie dopisać do solarnych. Gdyby coś wypadło, postaram się dać znać jak najwcześniej. 

 

Jeśli trzeba będzie - zmienię stronę. 

 

@Sosna Mam wersję 1.24. Ma ktoś bezpieczny instalator/link, który mógłby mi podesłać (PW)?

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszły weekend odbywa się Decomeet i jako gospodarz muszę się na nim zjawić, więc jeżeli jestem wymagany na rozgrywkach, to będą one musiały się odbyć w piątek przed godziną 17 (i potrwać najwyżej do 18), lub w niedzielę po godzinie 21.

Za kłopot przepraszam, ale nie mam jak tego przełożyć :dunno: 

Edit:

@Sosna, podaj mi datę ostateczną, na którą ma być gotowy minecrap. Robię kilka rzeczy na raz i prace nad nim zeszły chwilowo na boczny tor.

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Onyx napisał:

Niestety nie wezmę udziału, bo mi gra nie działa, no chyba, że ktoś jakoś pomoże :/
Zbyt stara gra na mojego laptopika chyba :fluttershy:

Jakieś szczegóły? U mnie działa. Win10, najnowsza aktualizacja, karta graficzna zdolna do wyświetlenia obrazu i uciągnięcia gier z lat '90-2005. Może masz jakąś dziwną wersję? Jeśli chcesz podeślę ci na PW namiary na wersję, która u mnie działa. Pewnie nie muszę o to pytać, ale: próbowałeś trybu zgodności oraz uruchomienia jako admin? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Triste Cordis napisał:

Jakieś szczegóły? U mnie działa. Win10, najnowsza aktualizacja, karta graficzna zdolna do wyświetlenia obrazu i uciągnięcia gier z lat '90-2005. Może masz jakąś dziwną wersję? Jeśli chcesz podeślę ci na PW namiary na wersję, która u mnie działa. Pewnie nie muszę o to pytać, ale: próbowałeś trybu zgodności oraz uruchomienia jako admin? 

Ano, próbowałem uruchomienia przez admina i w trybie zgodności. Problem polega na tym, że jak włączę grę, to na ułamek sekundy włącza się na cały ekran żeby zaraz potem wisiał mi kompletnie czarny kwardat 800x640 w lewym górnym ekranie, i po tym nie mam myszki, to muszę menedżerem zadań strzałkami i delete'm załatwić proces Jazzrabita żeby wszystko wróciło do normy. Już dwie wersje próbowałem i ten sam problem, wyślij swoją, zobaczymy, może ta ruszy.

 

@EDIT No niestety ten sam problem z wersją gry od Triste, z tym, że tym razem procesu Jazzrabita nie ma w menedżerze zadań i musiałem się wylogować żeby się tego pozbyć :v

 

 

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...