Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

Imponująca liczba... Tak się zastanawiam czy następnej "konkurencji" nie uznać za finałową? Non stop problemy z frekwencją :/ 

 

EDIT: Sosna to "sędzia", także chyba nie wchodzi w grę. Chyba... 

 

PS. Jako następną (ostatnią?) grę, proponuję Hedge Wars - darmowy klon Worms. Ma multi, powinno być ok. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A właśnie... następną grą będzie Hedge Wars i rozgrywki odbędą się w ten weekend, najprawdopodobniej w sobotę. A i nie będzie to ostatnia gra w tych rozgrywkach, bo chcę to pociągnąć chociaż do wypłaty :rainderp: więc poza Hedge Wars będą jeszcze z dwie-trzy gry... a i jak ktoś nie będzie chciał grać, z racji tego, że tej gry nie zna... cóż mówi się trudno. Macie linczek do pobrania jakby co :v http://www.hedgewars.org/download.html

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nikt się nie zgodzi, bo "nie mam i nie kupię" (takie tam), ale fajnie by było zagrać w Half Dead (taki "Cube: The Game") Wystarczą dwie osoby (co-op). Ta, która dotrze do wyjścia lub przetrwa dłużej - wygra. Gra kosztuje 2€ i jest rewelacyjna.

 

EDIT. Jest też tryb rywalizacji. Kto znajdzie wyjście jako pierwszy, wygrywa. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm. Z racji że strategie na razie zawieszone to co byście powiedzieli na taką fajna gierkę ,,American Conquest : Fight Back"?

Może ktoś to ma  oprócz mnie na płytce ;-;. Chodź co prawda drogie nie jest a kupować nie trzeba bo testowałem z teamem do gamingu

Edytowano przez Dabrowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin rozgrywek w Hedgewars:

1. Rozgrywki odbędą się w niedzielę, dnia 11 września 2016 o godzinie 18.

2. TS obowiązujący podczas rozgrywek to ten podany w pierwszym poście.

3. Rozgrywka będzie nagrywana przeze mnie i będzie do obejrzenia później na youtubie.

4. Tryb gry to Normal, uzbrojenie będzie ustawione tak, żeby było po jednej sztuce każdej broni. Mapą będzie generowana losowo duża mapa.

5. Moja drużyna będzie składać się z jednego jeża, który będzie nazywał się Sosna, natomiast pozostałe drużyny muszą posiadać po 8 jeży.

6. Pokój, który należy wyszukać to Equestriańska wojna o pizzę a hasło to NLRvsSE.

7 Punktacja będzie rozdzielona na zasadzie ostatni wygrywa, czyli czyja drużyna nie odpadnie ten wygrywa.

 

Proszę o potwierdzenie obecności maksymalnie do soboty do godziny 21.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% będę. Chyba, że coś mi wypadnie/zapomnę. Oczywiście solarni, ale w razie potrzeby zmienię drużynę :)

 

PS. Może by tak uaktualnić pierwszy post? Jest odrobinkę nieaktualny. Króliki nie wypaliły (poszły się kicać) :) 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.09.2016 at 16:27 KougatKnave3 napisał:

Skoro o strategiach mowa to proponowałbym grę Original War...

"Nie znam, nie gram"

Zgadłem?

Nie bój, się.

American Conquest to tez klasyk, tylko gimby nie znajo :( Bo nawet nie byli na świecie jak ta gra wyszła

Znam ten ból stary

 

EDIT: A w sumie to nikt tego nie zna co ja sie pocieszam :(

mało tu gimbusów na forum 

Edytowano przez Dabrowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...