Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

Jeśli o mnie chodzi, to nie mam żadnej gry sportowej - nie mój gatunek. Miałem jedną część ale nie "ogarniałem" sterowania i całego systemu podań. Pomijam (zdecydowanie zbyt) częste sytuacje gdy rozglądałem się za piłką xD 

 

EDIT. Kurde... oficjalna strona nadal nie działa (w ogóle) :rapidash2: Na innych serwisach gra działa, ale żeby pograć on-line muszę się zarejestrować na oficjalnej... Ech. Popróbuję. Dziwne, tydzień temu hulała aż miło. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem przez weekend dostępu do internetu to nie wiedziałem co to się dzieje.

Ja też biorę udział, dla SI jako Donkey Kong.

Ale serio, tylko tyle osób? ;-;

Żeby chociaż ta czwarta osoba była, c'mon, gramy dla zabawy, to co, że ktoś nie umie grać :/

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to zaraz wbijamy na Decowego TSa ja shostuję serwer do rozgrywek i można by się pokusić o jakiś filmik z rozgrywek i sparing żeby mieć pewność, że wszystko śmiga jak należy :v co do filmiku z rozgrywki to pobiorę frapsa, może coś uda się złapać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten uczuć, jak kiedyś był turniej formułowy w Haxball'u gdzie pełno osób brało udział, to akurat mi coś się stało z internetem i nic mi się nie chciało wczytać :oops:

Mi pomogło przeskanowanie kompa AdwCleaner'em, ale zorientowałem się żeby to zrobić dopiero kilka dni po turnieju :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...