Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

A teraz nie łączy mnie z serwerem :rapidash2:

Rezygnuję... Sorki :sadsmile:

Muszę przetestować inne gry, bo coś mi tu brzydko pachnie...

Mam nadzieję, że nie będę musiał iść po raz drugi do dostawcy internetu i pytać czy niczego nie blokują. Ostatnio powiedzieli "nie" :lie: Wracam do domu - działa. Cóż za zbieg okoliczności. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Było dość kameralnie :D

 

@Sosna Jeśli chodzi o punktację, to ewentualnie możesz ją skonsultować z Arjenem.

 

konsultowanie czegokolwiek z Arjenem jak ten postanowił się nawet nie zjawić... powodzenie Charlie :rainderp:~ S

 

Nie piszę żeby tu i teraz. Co jak co, ale musi się przecież pojawić i coś o tym napisać, nie? :derp3: ~Reed

naa nie chce mi się na niego czekać :P ~S

 

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tej rozgrywce zwyciężył Reedman_PL i dlatego postanowiłem uhonorować go 3 punktami w ogólnym rankingu rozgrywek.

Zdobywca drugiego i ostatniego w tych rozgrywkach miejsca to Onyx. Dlatego też postanowiłem wyróżnić go 1 punktem.

Nagranie wideo z rozgrywki będzie dostępne w tym poście jak tylko wrzucę na youtuba.

 

 

Następne rozgrywki odbędą Za tydzień. Dokładna data i godzina zostanie podana w czwartek.

 

Następną grą, w której przyjdzie się wam zmierzyć w wojnie o pizzę będzie gra pod tytułem 

Counter Strike 1.6.

Serwer do gry zapewni Everfree-Tec.

Tym razem proszę już teraz o potwierdzenie obecności maksymalnie do Piątku dnia 24 czerwca 2016.

@Kuracyja da radę zrobić streama?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Sosna said:

Serwer do gry zapewni Everfree-Tec.

Czy jakaś piracka instalka cs'a połączy się z tym serwerem czy trzeba mieć oficjalnego?

Ważne, ponieważ nie zakładam kupowania gry tylko po to by zagrać w nią jeden dzień.

 

Ps. Czy po pewnym czasie będą się rodzaje gier powtarzały?

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu MasterOfRainbows napisał:

Czy jakaś piracka instalka cs'a połączy się z tym serwerem czy trzeba mieć oficjalnego?

Serwer wspiera zarówno Steamowe, jak i pirackie. Możesz się tez połączyć starą wersją klienta (protokół 47).

Tak na marginesie, wydatek 11,50 za 1.6 to nie tak dużo :wow: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy CS 1.6 widnieje na Steamie jako "Counter-Strike"? Już dawno pogubiłem się w liczbie i numeracji tej gry ;) Jeśli tak to sprawdzę czy mogę łączyć się z serwerami. 

 

@Chief Dzięki. Jutro pobiorę i sprawdzę. Jeśli będę mógł grać, Lunarni będą mieli w co strzelać xD 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Triste Cordis napisał:

Czy CS 1.6 widnieje na Steamie jako "Counter-Strike"? Już dawno pogubiłem się w liczbie i numeracji tej gry ;) Jeśli tak to sprawdzę czy mogę łączyć się z serwerami. 

Tak, 1.6 to ten "zwykły", bez innych dopisków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...