Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

It's gonna work 
I know it's gonna work 
It's gonna work out just fine, trust me 
It's gonna work 
I swear it's gonna work 
It's gonna work out just fine, you'll see! 

 

Znaczy się ten, no. Serwer. Znaczy się, no. Działać będzie. Powodzenia na zawodach :giggle: 

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin rozgrywek w CS 1.6

1. Wszelkie programy typu wallhack i inne służące oszustwom są zakazane. W przypadku wykrycia stosowania takiego programu cały event pójdzie do piachu.

2. Rozgrywki odbędą się w sobotę tj. dnia 25 czerwca 2016 o godzinie 18.

3. Rozgrywki będą odbywały się na mapach: de_dust 2, de_aztec, de_train, de_inferno, de_nuke i cs_assault, warunkiem zmiany mapy są trzy zwycięstwa na danej mapie.

4. Jedyną restrykcją w stosunku do broni jest brak AWP.

5. Solarni mają być w drużynie Anty terrorystów, Lunarni natomiast w drużynie przeciwnej (bo tak będzie łatwiej rozróżnić)

6.  Każdy z graczy (w miarę możliwości) ma być pod swoim nickiem z forum, ewentualnie ma obowiązek podać nick pod jakim występował w tym temacie.

7. Wygrana na danej mapie będzie dokumentowana przy pomocy zrzutu ekranu.

@Arjen dostajesz niniejszym ultimatum, że jeśli nie pojawisz się na rozgrywkach fizycznie i nie będziesz przynajmniej na na ich rozpoczęciu to zostaniesz pozbawiony posady organizatora tego turnieju, mimo, że byłeś pomysłodawcą.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko.

godzinę temu Sosna napisał:

5. Solarni mają być w drużynie Anty terrorystów, Lunarni natomiast w drużynie przeciwnej

Ale czy to nie powinno być tak, że przez połowę meczu (wszystkich rund na danej mapie) jedna drużyna gra daną frakcją, a potem następuje zamiana?

 

godzinę temu Sosna napisał:

2. Rozgrywki odbędą się w sobotę tj. dnia 25 czerwca 2016 o godzinie 18.

Dałeś kolor po zbóju chłopie :derp3:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu peros81 napisał:

Pytanie. Skoro AWP jest zabronione to czemu tarcza nie jest? Takie tylko pytanie.

AWP zdejmuje za każdym trafieniem (nie licząc nóg), więc w rękach średniej klasy snajpera 1 strzał = 1 trup, podczas gdy tarczę można bardzo łatwo obejść, chociażby granatem, czy celując w stopy/wystający tyłek. Szybka tarczy też przepuszcza pociski z mocniejszych broni, jak Deagle czy AK47. Blokowanie jej było więc zbędne, gdyż wcale nie jest jakaś super mocna.

 

Oczywiście, jeżeli Sosna stwierdzi, że też ją należy zablokować, to tak uczynię :v

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że "heheszki" używający "soundbara" (czy jakoś tak) będą wylatywać na zbity pysk. I nie tylko z CSa, ale z zawodów. Fajnie obejrzeć na YT jak ktoś wk#wia ludzi, ale gdy gra się samemu... Swoją drogą widziałem kilka absolutnie genialnych. 

 

1. Stary jak świat MCgrzesio

Spoiler

 

 

 

2. Prawdziwy "dubbing" Teda (genialny fanowski głos) - angielski, 16+

Spoiler

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem ceesa ze względu na to, że to popularna gra. Problem polega na tym, że się nie znam na broniach w tym ceesie ani nie wiem, czym jest ta autoszmata. Zapytałem się Deca, czy jest jakaś szczególnie OP broń to wskazał tylko AWP więc ją kazałem zablokować. Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że sie nie wyrobie na grę, to uważam że ktoś robi te zasady bez sensu. W każdej szanującej się drużynie powinien być snajper. Na tym polega ta gra, by go pokonać. Od tego są wszelakie granaty. AWP jest silna i taką ma być. Chodź nią niegram to, nie rozumiem czemu chcą ją blokować.

Ale co mi tam, i tak sobota to opijanie zwyciestwa/przegranej polaków.

 

Innym słowem zamiast sie skonsultować to robisz to, "od tak bo muszę."

To jest gra sportowa i zbalansowana w miare możliwości.

Edytowano przez Chief
Połączenie postów
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra polega na zwarciu się dwóch drużyn i nigdy nie słyszałem o tym, żeby to polegało na zdjęciu snajpera, przy oglądaniu zmagań też nie widziałem, żeby byli snajperzy, więc w tym wypadku jesteś w błędzie. I nie robię tego, bo muszę. Ja nic nie muszę, poza tym, że pilnuję przestrzegania regulaminu.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mylisz się, gra polega na wykonaniu celów mapy lub wyeliminowaniu drużyny przeciwnej.

Nie muszisz zabic przeciwnika, wystarczy że uratujesz zakładników, podłożysz bombę lub eskortujesz vipa do punktu zbornego.

 

Snajper ma swoje ograniczenia

 W dobrych rekach jest naprawdę dobrą bronią ale nie jest nie do przejścia + zawsze mozna go obejść, użyć granatu dymnego czy flasha albo po prostu oszukać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Sośnie chodzi o to by nie było akcji "AWP-rzeźnia". Tutaj każdy grał mniej czy więcej, więc jedna dobrze ogarnięta osoba z AWP może sama spokojnie wyciąć w pień całą drużynę (z daleka). To nie jest Major League, gdzie każdy zna mapę, system odrzutu czy kąty rzucania granatów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna, AWP to 1shot1kill, autoszmata (w 1.6 to Krieg 550 Commando, w GO to SCAR-20/G3SG1) to półautomatyczna snajperka (nie ma reloadu po strzale jak w AWP), 20 nabojów w magazynku. O ile w AWP jak się pomylisz to na 99% jesteś martwy (bo wróg wie gdzie jesteś a ty musisz usunąć łuskę z lufy, a to zajmuje cenne sekundy), to pięćsetpięćdziesiątka pozwala na korekcję od razu po strzale.

Innymi słowy - odblokować AWP, zablokować Kriega 550. Wszystkie serwery FFA tak mają.

Edytowano przez Kuracyja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym... podczas rozgrywek będziemy siedzieć na Decowym TS, Mamy tam nawet własny pokój ts3.everfree.pl pokój nazywa się Equestriańska woja o pizzę a hasło do niego to NLRvsSE

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...