Skocz do zawartości

Hodowla Jednorożców w Poznaniu?


Aneta

Recommended Posts

Ciekawy pomysł ...

Pytanie jakie będzie wykonanie?

Ciekawe jaki będzie rynek zbytu ... I czy się w ogóle to przyjmie ... jeśli tak to zapewne zobaczymy o tym jakiś materiał w TV ...

Ktoś miał pomysł - po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja czytam ....

 

Spoiler

 

Opierając się na rzetelnej wiedzy naukowej postanowiliśmy opracować proces unikornizacji, który rozpoczynałby się już w łonie matki.

Przede wszystkim w momencie potwierdzenia ciąży brzuch klaczy przemalowywany jest na tęczowe kolory. Następnie rozpoczyna się proces rozwijania magicznych zdolności małych jednorożców. Nocą puszczana jest im ścieżka dźwiękowa z bajki My Little Pony. Niektóre z występujących tam postaci realnie posiadają róg – jednak co ważniejsze, całość mówi o wartości przyjaźni i kształtuje pozytywne postawy, co ma ogromne znaczenie jeśli zastanawimy się głęboko jak wychować jednorożca.

 

 

Spoiler

Głęboko wierzymy, że kultywując odpowiednie tradycje przez wiele pokoleń rumaków uda nam się wychodować prawdziwą rasę jednorożców.

 

Nie wiem czemu, ale jak to czytałem to wyobraziłem sobie grupę fanatyków, którzy, cytując "głęboką wierzą", że wynajdą sposób na narodziny jednorożca ..... :crazytwi3:. Kurcze, to nawet nasz fandom nie jest aż tak rypnięty (chyba :rarityderp:), aby takie rzeczy gadać, które brzmią jakby ktoś upadł na głowę lub coś brał. Mam tylko szczerą nadzieję, że to jakiś żart, bo nie chciałbym widzieć biednych klaczy, które będą w tak dziwny sposób traktowane - nie okrutny, bo piosenki MLP są fajne, no ale trochę rozumu ludzie....

 

W sumie byłyby jedne wielkie jaja gdyby coś z tego wyszło, ale ich sposób jest oparty na wierzę, a nie na nauce skoro mówią "głęboką wierzą".

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie będzie udawanie przed dziećmi, jak ze Świętymi Mikołajami, zającami wielkanocnymi, i "prawdziwymi" superbohaterami. Po powrocie do stajni koń zostanie umyty a jego róg odczepiony.

 

PS Anetko przyznaj się, że jesteś częścią tego przedsięwzięcia, a ten temat jest reklamą  :twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu Gringo37 napisał:

Coo?! Jak im się uda wykodować jednorożca, to ja zapuszczam wąsa. xd

Aż mam de javu, kiedy przypomnę sobie, że przecież niedawno chcieli stworzyć homunculusa. 

Bardziej ja zmienię się w Discorda.. To się nigdy nie uda.

I jeszcze puszczanie piosenek z MLP..

 

Spoiler

Czyżby szaleni fani Pinkameny  MLP?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno da się wyhodować owcę z ludzkim sercem, więc i może konia z ludzkim mózgiem. Ale pewnie by i tak nie zadziałało.

 

Prościej byłoby założyć sektę na odludzi, i tam żyć na zasadach w miarę podobnych do kucykowych. Podobno fani RPG mają już takie wioski nawet w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie dysponują na tyle wiedzą związana z genetyką by dokonać takie dziwactwa. Na razie dzięki temu udało się ślepemu odzyskać jakoś wzrok, czy uratować od raka. Nadal nad tym raczkujemy.

 

Co do sekty, to radzę trzymać się od tego z dala. To tylko popsuje nam życie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te puszczanie piosenek z MLP to mnie rozwaliło :lol: Mam tylko nadzieję, że nie skrzywdzą koni tym swoim biznesem. Chcą wychowywać konie tak, żeby myślały, że są jednorożcami. Jeśli zareklamują się lepiej niż na forach mlp to mogą przyciągnąć sporo klientów. Zainteresowanie może być duże, bo jest to "coś dziwnego".

No ale jeszcze muszą przemyśleć te swoje metody :v

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Lucas napisał:

Ludzie nie dysponują na tyle wiedzą związana z genetyką by dokonać takie dziwactwa. Na razie dzięki temu udało się ślepemu odzyskać jakoś wzrok, czy uratować od raka. Nadal nad tym raczkujemy.

Raczkujemy, raczkujemy... ale w końcu i tego się nauczymy... albo najpierwszy wszyscy się powybijamy nawzajem...
Nie zdziwiłbym się jednak, jakby za jakieś kilkanaście lat zaczęli już prowadzić takie badania... o ile już ktoś czegoś takiego nie stara się dokonać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że durnota, że skrajny fanatyzm, że komuś na łeb padło. A ja wam rzeknę inaczej! 

 

Pomyślcie teraz. Jaki może być popyt na jednorożce? No raczej, że wielki. Ile stadnin wypożycza kolorowe konie z rogami? Nie sądzę by jakakolwiek. Więc ile na tym zarobią? Możliwe, że bardzo dużo. Zwłaszcza jeśli swoje jednorożce będą wynajmować na jakieś festyny, urodziny i inne takie pierdoły. 

 

Inna sprawa, że barwienie zwierząt jest tematem sporów między obrońcami zwierząt, a osobami, które takie barwniki tworzą i z nich korzystają. Ja tam nie wiem czy to jest szkodliwe czy nie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...