Skocz do zawartości

Różności Kirary


Kirara

Recommended Posts

Ja mam tylko nadzieję, że CMC nie wprowadzą tego pomysłu w życie. A przynajmniej niech oszczędzą Spika. (Alduinie, strzeż się!) Do wykonania nie ma się co przyczepiać. Nie ma do czego. Narzekałaś, że nie umiesz rysować. Pewnie nie jest tak źle, narysuj komiks :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Czyta i czyta. Unosi brew.

Sam nie wiem, co mam odpowiedzieć, poza faktem, że jest to na prawdę świetnie wykonany komiks! Wróżę Ci w tej dziedzinie wielką karierę. Im większa rozmaitość i polot, tym więcej zainteresowania różnych osób. Do tej pory sygnatury i tapety... I pupa. A z tego, co pamiętam, to ten komiks był już chyba na ponibooru.. Albo ja mam znów dziurę w pamięci.

Now, if you excuse me...

Wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, zapomniałem napisać że to fabuła nie przypadła mi do gustu, nie wywarła na mnie żadnego wrażenia. Technicznie komiks wykonany jest bardzo dobrze (sam bym tak nie zrobił). Ech, może po prostu mam inne poczucie humoru, (ale to nie temat na tę dyskusję).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdą tapetę najpierw testuję u siebie na pulpicie... Uwierzcie lub nie, ale mnie kolory tapety z CMC nie przeszkadzają, a wręcz odpowiadają. A i sama tapeta prezentuje się dobrze.

Z drugiej strony... tapetę i tak widzi się najkrócej... Bo tylko przy uruchomieniu komputera, potem są gry/filmy/komunikatory/okno internetowe...

Zatem... wychodzę z założenia, że żywe kolory w niczym nie przeszkadzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...