Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Ihnes

Pytania do Zecory

Recommended Posts

Droga Zecoro Tak się zastanawiam, kto najczęściej cię odwiedza? I nie mam na myśli "klientów", Którzy przychodzą po mikstury, tylko takie odwiedziny towarzyskie. PS. Dzisiaj wieczorem (właściwie to wczoraj, bo po północy jest) robiłem sobie muffinki i parę mi zostało. Chcesz trochę? :muffin::muffin::muffin::muffin::muffin:

1. Jaka była pierwsza mikstura, którą udało ci się poprawnie uwarzyć? 2. Myślałaś kiedyś o robieniu czegoś innego niż... (Jak właściwie nazywa się to co robisz?) 3. Na pewno nie chcesz muffinek? :muffin::muffin: 4. Jaki znasz najlepszy środek na uspokojenie?

Po zachodzie słońca, przez jedną godzinę

można w lesie znaleźć specjalną roślinę.

Można z niej zrobić wywar na uspokojenie,

który przy dużych nerwach niesie ukojenie.

*Zecoro, czy mogłabyś mi przygotować mi tą miksturę? Wczoraj posealor przedawkował zieloną herbatę.* - Green Timid

Witaj Zecoro,pytania do ciebie mam 1.Czy poza lasem Everfree jest takie miejsce,gdzie jest też tak dużo ziół ? 2.Czy miałaś(lub masz) jakiegoś partnera ?

Witaj Ihnes. Witaj Zecoro. Jest ze mna ktos kto chetnie zada pytanie

Witaj Zecoro jestem Muffinek :derp2: Czy isntnieje eliksir na przyspieszenie pojawiania sie znaczka? Czy przyrzadzisz mi eliksir milosny? Dla starszej kolezanki Scootaloo oczywiscie :derp3:

Witaj szamanko. Czy możesz coś nam powiedzieć o swojej rodzinie ? Czy kraj z którego pochodzisz, przypomina naszą Afrykę ? Wszystkie zebry mówią rymami ?

Zecoro. 1.Opowiesz mi coś więcej o swojej wiosce? jakoś mnie to ciekawi :rainderp: 2.Jak teraz przychodzi do PonyVille to kucyki już się ciebie nie boją czy nadal jakiś strach w nich jest? 3. Czy istnieje wywar na niewidzialność? :megusta: przydał by mi się

Zecoro, mam do ciebie kilka pytań: 1. Jak długo mieszkałaś w lesie Everfree zanim zaakceptowano cię w Ponyville? 2. Czy jest jakaś mikstura której nie potrafisz przyrządzić? 3. Czy kiedykolwiek jakiś potwór wpadł ci do chatki? 4. Czy znasz osobiście węża morskiego? Chodzi mi o tego, któremu Nightmare Moon ucięła wąs. 5. Używasz marihuany do warzenia mikstur? PS. Jeśli piąte pytanie jest za głupie możesz nie odpowiadać na nie.

Zecoro, mam do ciebie dzisiaj trzy pytania: 1. Słyszałem, że trucizny niewiele się różnią od mikstur leczniczych. Czy to prawda? 2. Czy przygotowywałaś kiedyś truciznę? 3. Jak myślisz, który z Elementów Harmonii najlepiej by do ciebie pasował?

Piłaś kiedyś cydr, czy pijesz tylko to co uwarzysz lub wodę z jakiegoś strumyczka/jeziorka/rzeczki?

Zecoro, mam do ciebie kilka pytań: 1. Widziałaś kiedyś Celestię na własne oczy? 2. Poznałaś już Colgate? 3. A Lyrę? 4. A Bon Bon? 5. A Derpy? 6. A Photo Finish? 7. A Hoity Toity? 8. A Trixie? 9. A Sapphire Shores? 10. A Flima i Flama? 11. A Fancy Pants? 12. A Braeburna? 13. A Shining Armora? 14. A Octavię? 15. A Iron Willa? 16. A Daring Do? 17. A Big Maca? 18. A nie za dużo pytań? :crazytwi: 19. A dlaczego ostatnio większość pytań jest ode mnie?

Zecoro, co się stało? Nie masz czasu odpowiadać? A może to Ihnes jest zbyt zajęty? Albo gniewasz się, bo mało osób cię odwiedza? Czy może to przeze mnie? Bo za dużo pytań za jednym razem ci zadałem? Proszę, daj jakiś znak że żyjesz...

Nikt aż tyle cydru tutaj nigdy nie zażywa.

Może poza Pinkie, lecz ona skutki wytrzyma.

Pomoże ci teraz wywar z leśnego maku,

ale ostrzegam, że jest nieprzyjemny w smaku.

I proszę cię, zaufaj mojej mowie:

Szanuj się, bo tylko jedno masz zdrowie.

To nie o mnie chodzi, ale dzięki za radę.

A tak przy okazji... Masz jakiś napój, którym można by zastąpić cydr?

Witaj Zecoro pozwól że zadam ci parę pytań: 1)Czy twoja ojczyzna to jednolity kraj czy plemiona ? 2) Kto sprawuje władzę ? 3) Czy wasza magia ma aktywny czy pasywny efekt ?

Guest CherryGrove

Witaj Zecoro, mam parę pytań: 1. Co Cię sprowadza do Ponyville, to chyba daleko od Twojego domu? 2. Czy zapraszasz inne kucyki do siebie, nie czujesz się samotna w tym lesie? 3. Nie myślałaś, żeby sprzedawać swoje mikstury w Ponyville, na pewno wiele kucyków skorzystałoby z Twoich usług jak wtedy w spa.

• Create New...