Jump to content

Pokaż jak tworzysz chaos!


PrinceKeith
 Share

Recommended Posts

HMS Warspite udał się na wody Andromedy po wystrzeleniu w kosmos Sputnika, na którego pokładzie znajdowało się dwóch nawalonych Andrzejów z firmy Latam&Spadam, którzy to zapewniali, że całkowicie ogarniają lot na Marsa, uwzględniając koordynaty czasoprzestrzenno-heglowskie z uwzględnieniem teorii kół syrakuzańskich Archimedesa oraz antyteorii roślin nieżyciodajnych Sokratesa, przecałkowane przez współczynnik dominowania Nietzschego, co w efekcie daje nam wykładnię podróżniczą Włóczykija z Muminków, tak więc sens życia zależy od stężenia hemoglobiny w osoczy krwi, choć niektórzy uczeni przeciwstawiają temu reologię trudów istnienia Schopenhauera, co z kolei sprowadza się do wykluczenia nadmiernego optymizmu mnichów irlandzkich z wierzeń chrześcijańskich, co w efekcie daje nam sumę niezerową, świadczącą o tym, że im więcej w życiu przebywasz ze studentami, tym większa szansa na uzyskanie 5 danu w zatruciu etanolowym oraz odpalone wizje zbliżone do tej wg testu t-Studenta z wiarygodnością 95%, zredukowaną o badania krwi na posiadanie enzymu CYP 2D6

Edited by Skoniu
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

30.11.2016 at 00:34 Waryate napisał:

 

  Ukryj zawartość

8d5d5d3cfa.jpg

Większość pudełek wygląda na smutne, ale jedno (trzecie od góry) wygląda na zadowolone, w końcu ma pod sobą tylu niewolników.

 

Hummm. 

30.11.2016 at 17:12 Oitsimel napisał:

Taki tam powoli powstający chaos na pulpicie, dobrze że tylko po jednej stronie, ale i tak nie chce mi się go układać xD

Ixm3RPQ.jpg

Wskawówka chaośnika: klikni prawym przyciskiem myszy w wolne miejsce. Widok, o doznacz "wyrównaj do siatki" później ułóż ikony po swojemu i nic Cię nie powstrzyma! 

 

 

 

ynIEO5B.png?1

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak złamać czwartą i wiele innych ścian oraz przywołać kucyka. Poradnik dla opornych.

 


1. Bierzesz kartkę i rysujesz na niej okrąg
a77aeb6bf3.jpg

2. Do okręgu dodajesz parę szczegółów, ja na przykład wybrałem listę zakupów którą dała mi mama, przetłumaczyłem parę produktów na łacinę i dodałem szatana.
2d7e9b5f80.jpg

3.Wyjmujesz swój rytualny nóż z nowej zelandii
2d98b10895.jpg

4. Składasz ofiarę z krwi 
f3046c7095.jpg

5. Dookoła okręgu układasz w odpowiedniej kolejności figurki. Moje ustawienie jest akurat nastawione na przywołanie Rainbow Dash. Zapis w starej księdze Starswirla
Magia praktyczna dla samotników
Aby przywołać Rainbow Dash, figurki należy ułożyć w następującej kolejności: Na górze Vinyl Scratch, bo wygląda najlepiej. Po prawej jakiś rako kucyk przez którego zraziłem się do kupowania blind bagów. Na dole klejnot szczodrości. Po lewej kurczak.

7e4f5bf9e3.jpg

6. Wypowiadasz na głos pradawne zaklęcia  i puff.
7. Dobrze opiekuj się swoją nową towarzyszką! Powinna tu być lada chwila!
d94fd67b58.jpg

Edited by Kruczek
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Robię porządek z kablami przy kompie w pracy. W chodzę do magazynu i tam też wszystkie kabe ustawiam. Wychodzę, obracam się do drzwi, wypowidama starożytne zaklęcie po łacinie, otwieram drzwi a tam? 

To...original.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Podbijam temat.

 

- Mój ulubiony.

- Łap zań korony.

- Korony - farmazony

- To berła trzony

- Te rozdarły wrony

- Zostały wystrzelone przez kapiszony

 

Tutaj, w tym temacie gorzeje centrum wszelkiego chaosu. Wstawiajcie wszelkie jego przejawy. Discord aż nogami przebiera, mówię wam.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...