Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Niech Ichigo i Rukia się ożenią :D I niech będą mieli dziecko...

Chwila. To by wtedy było shinigami-półshinigami-półczłowiek.

W takim razie z Tatsuki xD

Na 358. Czyli tylko jeszcze 8 odcinków do końca.

Dołączona grafika

Co?! 8 odcinków do końca...? :sab:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeeeeeeeeeeść! Mam 17 lat i jestem głupi. Podobno. No i, jestem ledwie 50% brony, co mnie smuci, ale żyję jakoś. Poza MLP lubię filmy, książki, muzykę, matematykę, psychologię, szachy i czuć się lepszym. Jestem z Kutna i beznadziejnie się przedstawiam:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeeeeeeeeeeść!

Mam 17 lat i jestem głupi. Podobno. No i, jestem ledwie 50% brony, co mnie smuci, ale żyję jakoś. Poza MLP lubię filmy, książki, muzykę, matematykę, psychologię, szachy i czuć się lepszym. Jestem z Kutna i beznadziejnie się przedstawiam:P

WRĘCZ ŚWIETNIE! NARESZCIE O JAKIEGOŚ PSYCHOLOGA WIĘCEJ!

Muzyka, Filmy, książka też świetne, ale za matematykę to na pal chciałbym cię nabić...

Tak czy inaczej - Witaj na forum, Niezbyt znajomy człeku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to z tobą oglądałem MLP:FiM, żeby się ponabijać, i z tobą wtedy nie udało nam się to nabijanie xD. Miło zobaczyć na forum znajome twarze, którym zrzędzę przy każdej okazji, żeby zaczęli pisać na forum :P. Ohayo! Btw... Psychologią też się trochę interesuje, choć raczej z praktyki. Gdzie na pal?! To dzięki niemu zdaje z matmy :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRĘCZ ŚWIETNIE! NARESZCIE O JAKIEGOŚ PSYCHOLOGA WIĘCEJ!

Muzyka, Filmy, książka też świetne, ale za matematykę to na pal chciałbym cię nabić...

Tak czy inaczej - Witaj na forum, Niezbyt znajomy człeku.

A jak Pinkamena każe ci szybko przybliżyć ln 3? To co? Aha, lojalnie uprzedzam, że moja psychologia stoi na bardzo niskim poziomie - tak na przyszłość. Po prostu ją lubię:P

@Lemuur - Tak, i to przeze mnie (pośrednio) masz tego nicka. Możemy nawet streścić całe nasze życie tutaj - ale ma to jakiś sens? No bo ja np. nie mam tak naprawdę laserowego szotgana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...