Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich bronies i pegasis, nazywam się Magda i mieszkam w Bristolu (UK). Zaczęłam się interesować, a później fascynować serią My Little Pony około 2 miesiące temu, obecnie zajmuję się także tłumaczeniem najnowszych odcinków (ale gdzie i jak nie podam, by nie robić tu reklamy). Moim ulubionym kucykiem jest Fluttershy, z którą dziele wiele wspólnych cech. Na co dzień jestem także Game Masterem w jednej z polskich gier MMORPG (także nie podam więcej szczegółów w celu uniknięcia reklamy, poza tym gra nie jest o tematyce My Little Pony). Ogólnie lubię dużo pisać, więc jeśli znajdę wątki na forum, które mnie zainteresują możecie się spodziewać ode mnie wielu postów, ale nie bójcie się, czasem piszę obszernie ale zazwyczaj na temat i z sensem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome , welcome , welcome , witam Was na forum : ESH3R i Mystheria. Życzę świetnej zabawy na forum i szczęścia. Widzę , że ostatnio przybywa fanów Fluttershy. YEY!:yay: . Trzymajcie:muffin::cydr: i powodzenia. Jak będziecie mieli jakieś prośby to śmiało piszcie (choć uprzedzam , że na forum nie jestem od tak dawna , ale i tak zrobię co w mej mocy , żeby pomóc :D) lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Witaj Mystheria na forum :) i jeśli tam, gdzie robisz swoje tłumaczenia masz w nicku liczbę 22 to już zdążyłem poniekąd cię zareklamować :twihug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim! Stalkuję Wasze urocze forum od dłuższego czasu, ale jakoś dotąd nie udało mi się założyć konta i zagrzać tu miejsca - toteż staram się teraz naprawić ten błąd. Jeśli chcecie się o mnie czegokolwiek dowiedzieć, pytajcie. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka lat temu odpowiedź brzmiałaby po prostu 'metal', ale z biegiem czasu muzyka, której słucham, jakoś się złagodziła (oscylując jednak ciągle bliżej metalu, rocka i szeroko pojętej muzyki klasycznej, niż czegokolwiek innego). :3 O ile akurat nie słucham Trójki, to lwią część mojej playlisty stanowi zawsze Opeth, Therion, The Gathering, Strawiński, Czesław Niemen (tak!), Elend, Oomph, ABBA, musical Elisabeth (do którego mam naprawdę szkodliwą słabość) oraz coś skrajnie głupawego (w stylu Army of Lovers, Gagi, ścieżki dźwiękowej do Wilka i Zająca czy Gangnam Style) - a niecały rok temu przypomniano mi jeszcze o istnieniu Devil Doll i sądzę, że nieprędko znów o nim zapomnę.

Aquaparku niestety nie odwiedziłam D: Ale mniemam, że warto?

Bardzo dziękuję za powitanie. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka lat temu odpowiedź brzmiałaby po prostu 'metal', ale z biegiem czasu muzyka, której słucham, jakoś się złagodziła (oscylując jednak ciągle bliżej metalu, rocka i szeroko pojętej muzyki klasycznej, niż czegokolwiek innego). :3 O ile akurat nie słucham Trójki, to lwią część mojej playlisty stanowi zawsze Opeth, Therion, The Gathering, Strawiński, Czesław Niemen (tak!), Elend, Oomph, ABBA, musical Elisabeth (do którego mam naprawdę szkodliwą słabość) oraz coś skrajnie głupawego (w stylu Army of Lovers, Gagi, ścieżki dźwiękowej do Wilka i Zająca czy Gangnam Style) - a niecały rok temu przypomniano mi jeszcze o istnieniu Devil Doll i sądzę, że nieprędko znów o nim zapomnę.

Szeroką masz gamę wykonawców/zespołów które lubisz :D

U mnie to się ogranicza do 5 :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy uzytkownik forum chcialbym sie serdecznie przywitac oraz podbic srednia wieku o rocznik '88. . Kiedy nie siedze w pracy to jestem na silowni albo spedzam za-duzo-czasu na Steamie :). Aktualnie wlasciwie jedyna muzyka jaka slucham to ta robiona przez community MLP - wspieram przez bandcamp i sledze na youtubie. Mam bardzo szerokie upodobania muzyczne, wychowany jestem jednak w glownej mierze na rocku / metalu (lata '80+). Od ABBY i Dead Can Dance przez KORNa i Rammstein az do Two Steps From Hell na ZZ Top konczac. Nie trawie jedynie jazzu :P. Jednym z moich celow dolaczenia do forum jest posiadanie aktualnych informacji o conach w Polsce; innym jest ukazanie mozliwosci dot. wyjazdow na zloty w UK (luty 2013 LSCC!). Jestem nierozsadnie optymistyczny, zawsze chetny do pomocy i wydajacy zbyt wiele pieniedzy na rzeczy zwiazane z My Little Pony (pozdrawiam Niklasa :) ). Pomimo wieku jestem doswiadczonym przez zycie pogodnym kolesiem, dla ktorego MLP stalo sie filozofia, ktorej staram sie trzymac i pokazywac ja innym. W razie czegokolwiek - pisac! :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum. Czy ktoś tu dołączył ... A! to Wy welcome , welcome , welcome Nifel i Sunrise , oraz Chroolik. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego czasu na forum. W prezencie daję wam:muffin::cydr:. Jakby coś to piszcie jestem zawszę gotowy do pomocy (na tyle na ile dam radę). Wszystkiego dobrego. lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Jestem dziewczyną, mam 13 lat i chodzę do gimnazjum. Zawsze lubiłam kuce, miałam kilka z poprzedniej generacji i maniakalnie zbierałam każdy numer magazynu o MLP, lecz potem nastąpiła mała "dziura" i zapomniałam o nich. Dopiero kiedy mój kolega powiedział mi że nowe kucyki są super, weszłam na YT, obejrzałam swój pierwszy odcinek i nie mogłam się oderwać - oto jak zostałam jedną z Pegasis :) Często rysuję arty z gier i zhumanizowane kucyki ( głównie szkicuję, czasem pobawię się w GIMPie - uczę się rysować od ośmiu lat, od roku na edytorach. ), słucham dużo muzyki ( praktycznie wszystkiego, od Ambientu po Soundtracki z gier ), prowadzę już dwa blogi o grach oraz jestem wielką fanką uniwersum Half-Life'a ( Portal 2 <3 ) Lubię wszystkie kucyki jednakowo ale najbliżej mojego serca są tylko Rarity, Pinkie i Derpy. Hope you gonna like me :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...