Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam wszystkich :) Co prawda nadal dziwnie się czuję jako fan kucykowej bajki dla dzieci.. Ale Brony już brzmi mi lepiej :) Mam na imię Michał, na karku mam już prawie 19 wiosen, i mieszkam w Nowym Tomyślu (połowa drogi z Zielonej Góry do Poznania). O MLP już słyszałem od dawna, ale dopiero stres maturalny mnie zachęcił do zagłębienia się w tej tematyce. No i skończyło sie na tym, że idąc na egzaminy już słucham piosenek z serialu :) Tak więc nikt mnie nie zachęcał.. sam się wciągnąłem. Widzę że od razu zainteresowania podajemy - jestem antytalentem artystycznym, ale za to dobrym człowiekiem od spraw komputerowych :) I tu pomijam oczywiste gry, a skupiam się na systemach op i programowaniu i pisaniu. No co mogę więcej powiedzieć... Mam nadzieję, że słynna gościnność Bronies przyjmie mnie w swoje szeregi :) i że uda mi się tu spędzić miłe chwile. PS. Jak to dobrze że nie jestem jedyny taki stary :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych użytkowników forum :)

Życzę miłego spędzania czasu w gronie kucyków.

:yay::ajunsure::pinkie::facehoof::despair::giggle:

:tia: stąd niema ucieczki, zostaliście uwięzieni w krainie kucyków

@MrFreeze -> miałem wstawić ten filmik, ubiegłeś mnie :P

:derpfly:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, widzę Roberta, też mam tak na imię :P Sporo was tu... witamy was wszystkich równie mocno co każdego! xD Zasady te same, bawcie się dobrze, nie przeszkadzajcie swoim zachowaniem i pamiętajcie...stąd nie ma ucieczki xD Także witamy was serdecznie raz jeszcze i powodzenia w odkrywaniu forum i rozwijaniu się razem z nim ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że przesiaduję na tym forum codziennie, co najmniej po kilka godzin :D to jednak zdecydowałem się, że będę czytał cudze posty niż sam cokolwiek pisał, ale przecież nie tędy droga nie? Więc, czas najwyższy wybić się z tej toni cichej wody i : Chciałbym Cię serdecznie powitać na tym forum chlebem i colą... ekhm solą i oczywiście popieram twoje podejście : "Ale wy jesteście największą polską społecznością kucykowych braci i sióstr. Nieprawdaż? Gdzie mam szukać przyjaźni jeżeli nie tutaj? " Jeżeli chodzi o mnie, to możesz liczyć na moją przyjaźń. Jeśli tylko znajdzie się temat do rozmowy, to będzie czas na dłuuugie godziny dyskusji na tym forum, zapewniam Cię. Co do ludzi, moim zdaniem to prawdziwy raj dla każdego brony, więc poczujesz się tu jak w domu i to się szybko nie zmieni ;) I cóż w przeciwieństwie do Ciebie, nie jestem zbyt dobry w pisaniu długich postów, czego Ci zazdroszczę ;) pozostało mi tylko życzyć ci wielu wspaniałych chwil spędzonych na tym forum. Do usłyszenia. Yay!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao wszystkim nowym ; >

@Mrocza

Jeśli jesteś ciekaw, kto gdzie mieszka, to zapraszam do tego tematu - http://mlppolska.pl/Watek-Gdzie-mieszkamy-Uliczny-asfalt

Jak dotrwałeś do tego momentu to chcę ci podziękować za chwilę którą poświęciłeś na przeczytanie tego.

Nie takie rzeczy się czytało ^^ Witaj.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i Czołem i Nogą. Jestem Wiktoria choć wolę być Laurą. Z MLP uwielbiam Pinkie Pie i Fluttershy. Interesuję się grafiką komputerową i psychologią. Lubię oglądać anime. Słucham głównie punka, rocka. (Kabanos, The Bill, Brudne Dzieci Sida). Pokemony z glana tępić. (A mieszkam sobie 10 km od Bytomia.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowo przybyłych i liczę na jeszcze bardziej ożywioną dyskusję na forum ^^. A tak z innej beczki Lauro jakie anime oglądałaś lub oglądasz? Bo ja osobiście kończę Fullmetal Alchemist. I jakie są twoje ulubione anime?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Miłuję hard rocka, a szczególnie AC/DC (starsze albumy z Bon'em Scot'em jako wokalistą są według mnie nieco lepsze).

Widzę, że w kwestii muzyki się w stu procentach dogadamy. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to i ja :D Cześć wszystkim jestem Karol z Brwinowa. Słucham głównie sabatonu beatlesów i soadu. Z MLP najbardziej lubię AJ i Derpy. Interesuję się sportem, wojskiem i grami :derptongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...