Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Jesteś uroczy jak pręty zbrojeniowe. Może Diabolo? WoT? W sumie gier z multi jest dość mało dobrych. I zauważyliście może, że ostatnimi czasy dość dużo pegasis się rejestruje, w porównaniu do...wcześniej? Uroczy ludzie - niektórzy tak o nas mówili, potem czym prędzej uciekali z forum xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

White, a "Six" Mansun znasz? (jak już jestem, to pogadam o muzyce). Jakie filmy oglądasz?

*szuka w google*

Teraz już znam. Całkiem ciekawe :)

Filmów raczej nie oglądam, chyba, że jakiś naprawdę ciekawy thriller.

A zapytaja chyba właśnie założę, bo mnie strasznie napadliście :P Więc przeniesiemy się tam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, widzę temat jak zwykle aktywny... Cóż, nie mam siły przekopywać się przez 4 strony w taką pogodę, więc po prostu chciałbym przywitać tych, których powitać jeszcze okazji nie miałem! xd Witam i życzę miłej zabawy na forum! :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, wszyscy się wpisują, to ja też :) Na imię mi Kasia, mam 15 lat, mieszkam niedaleko Stolycy (wstyd mówić gdzie dokładnie), moim ulubionym kucykiem jest Piknie Pie, lubię słuchać The Beatles, Queen i tego typu innych wykonawców, oglądać MLP i rysować (chociaż beznadziejnie mi to wychodzi :D) To tyle o mnie, wiem, nudno, ale nie chce mi się pisać niczego ciekawszego, bo sama niestety nie jestem ciekawą osobą :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, wszyscy się wpisują, to ja też :)

Na imię mi Kasia, mam 15 lat, mieszkam niedaleko Stolycy (wstyd mówić gdzie dokładnie), moim ulubionym kucykiem jest Piknie Pie, lubię słuchać The Beatles, Queen i tego typu innych wykonawców, oglądać MLP i rysować (chociaż beznadziejnie mi to wychodzi :D)

To tyle o mnie, wiem, nudno, ale nie chce mi się pisać niczego ciekawszego, bo sama niestety nie jestem ciekawą osobą :>

jakieś dokładniejsze namiary na tą Stolyce ? *o*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Ola, rocznik 99, mieszkam w woj. wielkopolskim, ulubiony kucyk - Rainbow Dash. W wolnych chwilach lubię poczytać książki lub Fanfic, jeździć na rowerze i wkurzać siostrę. Słucham Nirvany, Metallicy, Led Zeppelin, Slipknot, ale też Prince Whateverer, Mandopony, AcousticBrony, Bronyfied, The Living Tombstone i innych Bronych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...