Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Dobry wieczór everypony :)

Niektórzy z zarejestrowanych tutaj już mnie znają, i wypadałoby żeby innych też spotkało to nieszczęście ;D

Nazywam się Michał [Михаил], mam 23 lata, od sierpnia 2011 jestem uzależniony od MLP:FiM :) . Urodziłem się w Smoleńsku, od jesieni 1996 mieszkam w Polsce, a konkretnie na wsi w gminie Ostrów Mazowiecka.

Gdy nie śpię, a z komputerem jest wszystko w porządku, "dyżuruję" po paręnaście godzin na dwóch ircach, Skype i dwóch ts-ach, śledzę też Equestria Daily, FGE i Stajnię. Czasami gdy najdzie ochota, nabazgrolę coś w Paint.NET. Słucham radia, najczęściej RDC ( www.rdc.pl ), i nielicznych pony-related utworów. Filmów z przyczyn finansowych niemal wcale nie oglądam, mając wybór tylko pomiędzy kinem (gdzie ostatni raz byłem jakieś 6 lat temu :P ) a szajsem dostępnym w polsatowskim pakiecie Mini. W żadne gry obecnie nie gram (słaby komp). Jeśli chodzi o jakieś konkretne zainteresowania, nie jestem w stanie takowych wymienić :P

Galeria zdjęć z mojej wyprawy do rodzinnego miasta w 2009: KLIK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Nie jestem tutaj długo, ale nie spotkałem się jeszcze z takim przedstawieniem się. Masz dużego + za dokładność. Chociaż nikt raczej by nie dociekał takich szczegółów. ;) Baw się dobrze na forum! :bronies:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień(noc)dobry! Nazywam się Michał, jestem z 98 rocznika; konkretniej z maja. Od urodzenia mieszkam w Bielsku Białej na Śląsku. Kilka miesięcy temu kumpel pokazał mi któryś z odcinków MLP. Od tego czasu uważam ten serial na fajny sposób na rozrywkę. Po niedługim czasie zostałem dodany do grupy na Fejsbuku, co pozwoliło mi uczęszczać na większość meetów w moim rodzinnym mieście. Btw. lubię rowerek, komputer, dobrą książkę i muzykę. Moje ulubione zespoły to Led Zeppelin, Queen, Black Sabbath i Sabaton. Dziękuje dobranoc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Adam,rok 2000,moje zainteresowanie to gry,mój ulubiony kuc to Pinkie pie,na drugim miejscu jest Applejack,lubię opowiadać,jestem przyjacielski i pomocny (Nie ze wszystkim dam sobię radę),miło mi jak ktoś do mnie pisze ;P Życzę miłego dnia wszystkim Bronym i Pegasis,możecie mnie pytać o co chcecie na moim dziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja się tutaj wpakowałem bo musiałem albo nawiązać kontakt z innymi bronies - albo trafić do psychiatryka :D Nazywam się Karol, wiosen mam 16 i jestem pozytywnie nastawiony do wszystkiego co zawiera kuce :D Ha, ale się rozgadałem - Obama może mi pozazdrościć zdolności krasomówczych :derp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...