Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Hejka! Po prawie 3 letniej przerwie od kucyków moc powróciła :yay:.

Mam na imie Sebastian jestem z lubelskiego, interesuje się motoryzacją muzyką i trochę sobię mechanikuje:flutterblush:

17 lat, singiel, miło poznać!

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cóż, od czego zacząć....

 

Nie lubię swojego imienia, więc wszędzie przedstawiam się jako Frowzie. Obecnie z Sosnowca, 24-letnia pracująca za granicą pegasis. Przejechałam się kiedyś na polskim fandomie więc trzymałam się od niego z daleka siedząc bardziej na angielskim fandomie. Jakoś dziwnie się czuje wracając powoli do polskiego fandomu, ale dopiero tęsknota za krajem przez pracę zachęciła mnie do ponownej próby. Mam nadzieję, że znów się nie przejadę.

 

Jakby ktoś chciał pogadać, śmiało ^^

Miło poznać ^^

 

 

Edytowano przez Frowzie
Bom sobie coś przypomniała
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkich!

Mam na imię Karol, lat 16. Jestem z Białegostoku, zatem pozdrawiam wszystkich z Podlasia. Interesuję się grami komputerowymi, filmami, historią i w zasadzie wszystkim po trochu. Chętnie poznam innych bronies o podobnych zainteresowaniach.

Miłego dnia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu WilkU napisał:

Witam, nazywam się WilkU i jestem Kucocholikiem od jakiś  3 lat.

Kucy nie oglądam od jakiegoś tygodnia i myślę że to duży progres. 

Wspierajcie mnie duchowo w walce z nałogiem. 

 

57 minut temu Bronek napisał:

Siemanko!

Pozdrawiam wzajemnie:pinkie4:

W jakie gry grasz?

Jaki jest twój ulubiony film/serial?

Fajnie Bronek, że też jesteś z Białego, jakby była opcja dodania do znajomych to bym ją wybrał, jeśli chcesz wiedzieć w co gram to zapraszam na steam'a

http://steamcommunity.com/profiles/76561198034795422/. Jeśli chodzi o mój ulubiony serial to jest to chyba My Little Pony^^, ewentualnie totalna porażka, choć ta seria akurat podupadła ostro po 3. sezonie i oglądanie jej nie daje jakiejś specjalnej przyjemności. Jeśli chodzi o twój nałóg @WilkU  to nie mogę ci pomóc. Najlepiej znajdź plusy kucoholizmu i próbuj z tym żyć. Ja też jestem kucoholikiem i nie widzę absolutnie żadnego problemu.

Życzę miłego dnia! 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.05.2016 at 10:09 Frowzie napisał:

Cóż, od czego zacząć....

 

Nie lubię swojego imienia, więc wszędzie przedstawiam się jako Frowzie. Obecnie z Sosnowca, 24-letnia pracująca za granicą pegasis. Przejechałam się kiedyś na polskim fandomie więc trzymałam się od niego z daleka siedząc bardziej na angielskim fandomie. Jakoś dziwnie się czuje wracając powoli do polskiego fandomu, ale dopiero tęsknota za krajem przez pracę zachęciła mnie do ponownej próby. Mam nadzieję, że znów się nie przejadę.

 

Jakby ktoś chciał pogadać, śmiało ^^

Miło poznać ^^

 

 

Sosnowiec... Witam z Katowic. Make love not war.

Wiesz, to miłe ,że wracają starokuce.

19 godzin temu Gringo37 napisał:

Cześć wszystkich!

Mam na imię Karol, lat 16. Jestem z Białegostoku, zatem pozdrawiam wszystkich z Podlasia. Interesuję się grami komputerowymi, filmami, historią i w zasadzie wszystkim po trochu. Chętnie poznam innych bronies o podobnych zainteresowaniach.

Miłego dnia!

Pozdrawiam kolegę o podobnych zainteresowaniach. Witaj i baw się dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.05.2016 at 16:27 Gringo37 napisał:

Cześć wszystkich!

Mam na imię Karol, lat 16. Jestem z Białegostoku, zatem pozdrawiam wszystkich z Podlasia. Interesuję się grami komputerowymi, filmami, historią i w zasadzie wszystkim po trochu. Chętnie poznam innych bronies o podobnych zainteresowaniach.

Miłego dnia!

Witoj Karol!! Miło cię powitać na forum, życzę miłego pobytu, wiele dobrej zabawy i duuuuuuuużo fajnych znajomych :)

Tradycyjnie:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.05.2016 at 16:27 Gringo37 napisał:

Cześć wszystkich!

Mam na imię Karol, lat 16. Jestem z Białegostoku, zatem pozdrawiam wszystkich z Podlasia. Interesuję się grami komputerowymi, filmami, historią i w zasadzie wszystkim po trochu. Chętnie poznam innych bronies o podobnych zainteresowaniach.

Miłego dnia!

Siemka Gringo :hug:. Fajnie słyszeć, że są tutaj bronies z Podlasia :). A co do zainteresowań to jesteśmy niemal braćmi, z takim wyjątkiem że wole seriale niż filmy :P

Pozdrawiam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu Zexel napisał:

Siemka Gringo :hug:. Fajnie słyszeć, że są tutaj bronies z Podlasia :). A co do zainteresowań to jesteśmy niemal braćmi, z takim wyjątkiem że wole seriale niż filmy :P

Pozdrawiam.

To fajnie! Szczerze nie wiedziałem, że jest trochę bronies z regionu, a tu proszę :) Jakby była opcja 'dodaj do znajomych' to bym ją wybrał. No ale nie ma więc cóż.:brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz wopybookLight46 napisał:

Cześć, tu Nikodem z Sadlinek ( pod Kwidzynem ). Interesuje mnie informatyka. Mam 16 lat.

No witaj! Może powiesz o sobie coś jeszcze? Jak poznałeś MLP? Od ilu je oglądasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu wopybookLight46 napisał:

Cześć, tu Nikodem z Sadlinek ( pod Kwidzynem ). Interesuje mnie informatyka. Mam 16 lat.

Siemanko :)

Sorry, ale jakie to województwo? :squee:

Serdecznie polecam te forum. Baw się dobrze!:pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...