Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

O witam mojego imiennika ;-]

Witajcie wszyscy

Nazywam się Kamil i MLP wyciągneło mnie z ogromnej depresji.

Mnie jeszcze nie wyciągneło, ale może dlatego że jestem zbyt zapracowany żeby myśleć o depresji.

Interesuję się Programowaniem i tworzeniem gier MMO/Single

Cóż mogę powiedzieć, gimnazjum to najlepszy czas na naukę programowania. Na studiach jest już trochę za późno. A matematyka którą się uczy w szkole, nie trafia w potrzeby programistów.

Wiem to po sobie, moją potrzebę programowania rozpaliła chęć tworzenia skryptów map do scenariuszy w Starcrafta, jeszcze w podstawówce. Potem sam się uczyłem w gimnazjum. Było ciężko z tutorialami i kursami, a nie miał mi kto pomóc. Szczerze powiedziawszy przez całe liceum nie było dużo lepiej. Na studiach, czekało mnie bardzo dużo wysiłku i teraz jestem tylko “dobrym programistą”.

Jak miło miec zdolnych i utalentowanych ludziów na forum, zrobie to pierwszy, bo pewnie każdy chciał to napisac, ale sie bał, że urazi Kamila.

Kiedy zrobisz nam MMO o kucykach :*

Hej Kamil.

Ja też nie wiem, ale podoba mi się idea kucykowego MMO - wreszcie miałbym jakieś dla siebie. Ale Emoś, może zróbmy coś bardziej opartego o kooperację, a mniej o siłę ultów;p W ogóle - cześć, Kamil, baw się dobrze:p

Yay, no pewnie że to wspaniały pomysł. Macie moją klawiatuę.

A na forum znajdzie się parę dobrych grafików... prwada? Prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O witam mojego imiennika ;-]

Nazywam się Kamil i MLP wyciągneło mnie z ogromnej depresji.

Mnie jeszcze nie wyciągneło, ale może dlatego że jestem zbyt zapracowany. W każdym bądź razie po każdym odcinku MLP widoczna jest poprawa :rwink:

Interesuję się Programowaniem i tworzeniem gier MMO/Single

Cóż mogę powiedzieć, gimnazjum to najlepszy czas na naukę programowania. Na studiach jest już trochę za późno. A matematyka którą się uczy w szkole, nie trafia w potrzeby programistów.

Wiem to po sobie, moją potrzebę programowania rozpaliło tworzenie skryptów map do scenariuszy w Starcrafta, jeszcze w podstawówce. Potem sam się uczyłem w gimnazjum. Było ciężko z tutorialami i kursami, a nie miał mi kto pomóc. Szczerze powiedziawszy przez całe liceum nie było dużo lepiej. Na studiach, czekało mnie bardzo dużo wysiłku i teraz jestem tylko “dobrym programistą”.

Co do samego programowania, tutaj mamy wiele poziomów. Mogę tylko powiedzieć że ucz się od tego najwyższego, logiczne myślenie i wysoki poziom abstrakcji.

Jak miło miec zdolnych i utalentowanych ludziów na forum, zrobie to pierwszy, bo pewnie każdy chciał to napisac, ale sie bał, że urazi Kamila.

Kiedy zrobisz nam MMO o kucykach :*

Hej Kamil.

Ja też nie wiem, ale podoba mi się idea kucykowego MMO - wreszcie miałbym jakieś dla siebie. Ale Emoś, może zróbmy coś bardziej opartego o kooperację, a mniej o siłę ultów;p W ogóle - cześć, Kamil, baw się dobrze:p

Yay, no pewnie że to wspaniały pomysł, oczywiście już coś takiego powstaje ale nie mogę nic konkretnego na tym forum znaleźć.

Rozumiem że tu jest pełno fanów RPG, którzy potrafią spisać reguły dobrej rozgrywki.

A czy na forum znajdzie się parę dobrych grafików... prawda? Prawda?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ! Przyszedłem się przywitać :D Jestem Artur, mam lat 15. Na ten moment mieszkam w Krakowie. Magię przyjaźni odkryłem jakieś 2 tygodnie temu :D Moimi hobby są m.in. gry komputerowe, fan arty z MLP oraz ASG(Air-Soft-Guns) :) Słucham różnych utworów, ale najwięcej Rocka, no i oczywiście utwory z My Little Pony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani kroku wstecz ? Gdy służyłem w zakonie Kosmicznych Marines(a właściwie Kosmicznych Bronies) wmawiali nam to samo :D We are Space Bronies ! And We should not know fear ! For glorious of Equestria ! :D Wybaczcie ale jestem też fanem Warhammera, o czym zapomniałem napisać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...