Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam wszystkich którzy doszli do nas od mojego ostatniego postu tutaj.. hmm to będzie ze 2 miechy :P Trochę się zmieniłem od tego czasu.. więc Update. Rysuję, tłumaczę (czytajcie opisy, a może kiedyś zobaczycie mój nick), od niedawna śpiewam, ogólnie... staram się robić jak najwięcej dla Stada by kiedyś osiągnąć szczyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć nazywam się Jędrek i mieszkam w Rawie Mazowieckiej w woj.Ludzkim lubię wszelakie anime i oczywiście ubóstwiam MLP:FiM zacząłem oglądać od ferii zimowych 2012 moim ulubionym kucykiem jest księżniczka Luna ale i tak lubię wszystkie i chciałbym wiedzieć czy jest jakiś bronies w okolicy Skierniewic lub Tomaszowa Mazowieckiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za gorące powitanie i witam nowszych ode mnie. :D Właśnie, gdzieś tutaj można się spiknąć w grupkę z konkretnego miasta? Jakieś temtaty dla województw, czy coś? EDIT: Tak tak, wiem o istnieniu tribrony.blogspot.com, co dla mnie byłoby najlepsze, ale jednak co forum to forum. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Jestem Mino mam 13 lat starszy brat TheSzczygiel1992(tak kłamał na temat wieku i innych tego typu spraw[e czemu on użył mojej daty urodzenia]Zablokowałem mu forum żeby nie mógł wbić i dalej kłamać).Cóż dziwie się że niektórzy dali się na to nabrać. A tak w ogóle mam na imię Patryk ksywa "Mino". Brony jestem z powodu maratonu JJaya który oglądałem razem z bratem. On natrafił na forum pierwszy. Ja dopiero dzisiaj przeglądając historie znalazłem linka. Lubie grać w minecrafta. Gram tez w gothica II. Cóż może spotkam jakiegoś rówieśnika lub w podobnym wieku. Jestem też niezły w Gimpie. Moim ulubionym kucykiem jest Rainbow Dash

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...