Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witaj Oliwio! Po raz pierwszy spotykam Dziewczynę z takimi zainteresowaniami... No cóż, bratnia dusza się znalazła, a jak metal to już w ogóle D:

Miłego pobytu na forum życzę. Nieśmiałość? Teeeh, tutaj największe Flaterszaje robią się odważne D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Oliwio! Po raz pierwszy spotykam Dziewczynę z takimi zainteresowaniami... No cóż, bratnia dusza się znalazła, a jak metal to już w ogóle D:

Miłego pobytu na forum życzę. Nieśmiałość? Teeeh, tutaj największe Flaterszaje robią się odważne D:

Wszystkie dziewczyny na tym forum chyba, słuchają, albo przynajmniej lubią "metal" i tym podobne... Co do 2 wojny światowej to jest pierwsza.

Cześć, nie będe Ci przesładzał, bo nie warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! :3 Nazywam się Marta i w tym roku stuknie mi 16 lat. Moją przygodę z kucykami zaczęłam w sierpniu zeszłego roku, gdy nudziło mi się na wakacjach. Koleżanka z innego forum opowiedziała mi o serialu, a ja z nudów zaczełam oglądać... I wpadłam. Bardzo, baaardzo głęboko. Część może już mnie znać - udzielam się czasami w komenatrzach na FGE, no i jestem aktywnym uzytkownikiem deviantARTa (nick mam ten sam). Co mogę jeszcze powiedzieć o mnie... Poza kucykami lubię jeszcze Pokemony, czytanie książek (zwłaszcza o wampirach, ale nie tylko ;)), słuchanie muzyki (coś widzę u góry o forumowych kobietach i metalu: podpisuję się! Within Temptation, 30 Seconds To Mars, Florence + The Machine = moje ulubione zespoły. :D), rysowanie... Takie standartowe zainteresowania. :D Poza tym namiętnie grywam na swoim DSie i ostatnio zaczęłam się interesować psami, ponieważ od stycznia jestem właścicielką suni owczarka szetlandzkiego. Jeżeli chcielibyście wiedzieć coś jeszcze, to pytajcie. Mam nadzieję, że to będzie kolejnym forum, na którym zapuszczę swe macki... >: D PS Ja nie chcę miec podpisu pod nickiem Brony, help! :c Gdzie mogę zapisać się/zmienić sobie na Pegasis?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie... Ohohohhooo, lista jest długa. :D

1. Zmierzch, Stephenie Meyer

2. Księżyc w Nowiu, Stephenie Meyer

3. Zaćmienie, Stephenie Meyer

4. Przed Świtem, Stephenie Meyer

5. Midnight Sun, Stephenie Meyer

6. Wywiad z Wampirem, Anne Rice

7. Świat Nocy 1, L. J. Smith

8. Twilight (w oryginale), Stephenie Meyer

9. Świat Nocy 2, L. J. Smith

10. Wampiry z Morganville 1, Rachel Caine

11. Wampiry z Morganville 2, Rechel Caine

12. Świat Nocy 3, L. J. Smith

13. Wampiry z Morganville 3, Rachel Caine

14. Krwiopijcy, Christopher Moore

15. Drugie Życie Bree Tanner, Stephenie Meyer

16. Zmrok, Harvard Lampoon

17. Wampiry z Morganville 4, Rachel Caine

18. Ssij mała, ssij (Krwiopijcy 2), Christopher Moore

19. Zmierzch i historia, Nancy R. Regain

20. Upadli, Lauren Kate

21. Przebudzenie (Pamiętniki Wampirów 1), L. J. Smith

22. Walka (Pamiętniki Wampirów 2), L. J. Smith

23. Szał (Pamiętniki Wampirów 3), L. J. Smith

24. Dark Reunion (Pamiętniki Wampirów 4) (w oryginale), L. J. Smith

25. Ghost Town (Wampiry z Morganville), (w oryginale), Rachel Caine

26. Radleyowie, Matt Haig

27. Tożsamość Anioła, L. H. Zelman

28. Ever, Alyson Noel

29. Bite Club, Rachel Caine

30. Udręka, Lauren Kate

31-33. Seria Szeptem, Becca Fitzpatrick

34-43. Seria Błękitnokrwiści, Melissa de la Cruz

44. Namiętność, Lauren Kate

35. Wampir z przypadku, Ksenia Basztowa

O Domie Nocy słyszałam, ale raczej kiepskie opinie... W każdym bądź razie mam długą listę "do przeczytania", ale jeżeli zabraknie mi rozrywki, może się za tą serię wezmę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, szacun za taką listę :O Wampiry z Morganville polecała mi koleżanka. Może kiedyś się za to wezmę ;] Co do Domu Nocy... świat nie jest może tak bardzo rozbudowany, ale książka wciąga ;] Przynajmniej mnie. A jeśli chodzi o Zmierzch, to jestem na niego lekko uprzedzona :P Film strasznie mi się nie spodobał, no, ale to nie to samo co książka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierzch to był mój początek książek o wampirach, aniołach i tym podobne... Czytałam go pod koniec szóstej klasy (teraz jestem w III gim) i uważałam za najlepszą książkę wszechczasów... Teraz uważam, że jest co najwyżej mierna. XD

Wampiry z Morganville polecam całym serduszkiem - moim zdaniem jedna z najlepszych serii! Wciąga, ciągle się coś dzieje... Naprawdę super. No i przynajmniej dużo tomów, które mimo to nie tracą sensu (nie to, co Pamiętniki Wampirów...).

A, właśnie, ktoś może ogląda The Vampire Diaries? Zarąbisty serial!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Muszę przyznać, że z początku miałam pewne obawy czy rejestrować się tutaj czy też nie... w końcu jednak przełamałam swój opór i zrobiłam to. XD Tak więc zacznijmy od początku: mam na imię Zuza, jednak online znają mnie pod różnymi nickami i pseudonimami. Pochodzę z Poznania i mam latem dwadzieścia-parę (tak, ludzie w tym wieku też oglądają kreskówki XD). Obecnie jestem na etapie kończenia studiów na filologii rosyjsko-angielskiej, na etapie licencjatu (dalej tych studiów nie pociągnę - nie jestem masochistką XD). W przyszłym roku natomiast chciałabym się dostać na Akademię Sztuk Pięknych - rysowanie to moja największa pasja, i z nim pragnę związać swoją przyszłość. Oprócz rysowania uwielbiam muzykę, teatr (w szczególności musicale), filmy (animacje i horrory w szczególności), książki, a także wiele najrozmaitszych rzeczy. Co do mojego zainteresowania MLP. Fanką "My Little Pony" jako serii w ogóle, byłam praktycznie od zawsze (z drobnymi przerwami). Zaczęło się od tego, że mój tata przywiózł mi kupione w Anglii kucyki z Generacji 1 (pierwsza seria zabawek z serii MLP jaka kiedykolwiek została wydana). Z upływem lat kucyków troszeczkę mi przybyło, potem jeszcze były książeczki z obrazkami, domek i wypożyczane przez moją mamę, kasety video z odcinkami. Do tej pory, pomimo że pierwsza seria trąci myszą i można ją niejako uznać za kiczowatą i przesłodzoną, nadal żywię do niej sympatię ze względu na ciepłe wspomnienia z nią związane. Co do FiM, pierwszy raz usłyszałam rok temu jednak aż do teraz nie zdobyłam się na jej obejrzenie. Obecnie jestem na pierwszych odcinkach sezonu drugiego, i muszę powiedzieć, że jak na serial dla dziewczynek jest to chyba jeden z najlepszych jaki widziałam. Również dzięki niemu odżył we mnie "duch fana". :) Ale, żem się rozpisała... no cóż... nic na to nie poradzę. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. :3 :3 Apropos Poznania, ostatnio jak jechałam tramwajem, miałam okazję stać niedaleko pewnego chłopaka, którego torba była udekorowana przypinkami z FiM m.in. z Pinkie Pie, Fluttershy, Derpy i Nightmare Moon. Czy to przypadkiem nie jest ktoś od was? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...