Skocz do zawartości

Twórczość Alupa - wiem co to paint!


Alup

Recommended Posts

Ech, zawsze chciałem rysować w Photoshopie tak jak ty, ale problemem był brak owego Photoshopa (a chyba nie ukradnę laptopa matce co nie?) i nie miałby kto mnie uczyć. A tak z czystej ciekawości... Rysujesz jakimś sprzętem typu tablet i czy ktoś cię uczył tego czy jesteś samoukiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Bardzo dziękuję :). Z rzadka mi się to zdarza ale nie robię OC. Nie znoszę OC zwłaszcza jak patrzę czasem na te 'dzieła' fanów które wyglądają jak po opuszczeniu osławionego Sheda FLuttershy z SHED.MOV

Jeśli miałbym robić requesta to najlepiej z ciekawym pomysłem albo coś uroczego :\. (Byle nie CMC [wyjątek robię tylko dla pary RD i Scoot bo one są fajne xD])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko takie pytanko. Bo też chciałbym nauczyć się rysować, ale nie mam bladego pojęcia gdzie zacząć TT^TT.

Znasz jakieś dobre tutoriale, albo książki od których mógłbym zacząć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem co ci doradzić. Ja rysowałem dla siebie w sumie od zawsze, więc po pierwsze zadaj sobie pytanie, czy faktycznie chcesz to robić i czy będziesz kontynuował i rozwijał to hobby, czy też to tylko chwilowy impuls.

Jeśli nie, postaram ci się pomóc. Gdyby moje łącze pozwalało na coś lepszego niż nagrywanie w naprawde żałosnej jakości to mógłbym zorganizować nawet pokazowego streama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...