Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
1stChoice

Starlight Glimmer - Dlaczego jest tak nielubiana? / Za co ją kochamy?

Recommended Posts

Dnia 16.06.2017 o 18:34, Mordoklapow napisał:

Nigdy nie wykonywała jakichś potężnych czarów.

No jedynie dokonała niemożliwego i cofnęła się w czasie nie o tydzień, a o kilka lat :dunno:  czym zadziwiła nawet Twilight.

Dnia 18.08.2017 o 18:30, Nightmare Princess napisał:

Czarne charaktery są znacznie bardziej ciekawe.

To tak jest w każdym uniwersum, bo pozytywne postaci są nudne i przewidywalne, bo prędzej sobie rękę odgryzą, ale nie dopuszczą by coś komuś się stało, nawet wrogowi.

Jak zapewne wszyscy wiecie, Starlight na początku, nie była aniołkiem, dlatego nie lubiłem jej.

Gdy w odcinku "Znaczki raz jeszcze", Starlight przeszła na "jasną stronę mocy", wybaczyłem jej, lecz w dalszym ciągu, nie był to mój ulubiony kucyk.

Pokochałem ją dopiero w odcinku "Zawsze jest druga szansa" (najdziwniejsze jest to, że Trixie, która też była diabełkiem, pokochałem od razu).

• Upvote 2
  • Like 1

3 minuty temu, MLPFan napisał:

(najdziwniejsze jest to, że Trixie, która też była diabełkiem, pokochałem od razu).

Jak i Luna, która też ma nie mały fanklub :enjoy:

Edited by BiP
  • Upvote 2

Kiedyś nie lubiłem Starlight. Po przejściu na "jasną stronę Magii" przez jakiś czas była taką Twilight w wersji beta. Jej absurdalna chęć uczenia się przyjaźni była wręcz irytująca. Na szczęście już tak nie jest. Starlight stała się bardziej samodzielna, i prawdę mówiąc jest bardziej ogarnięta od bibliotekarki.   

• Upvote 2

Kocham ją za...

Spoiler

to, że propaguje komunizm

jej piękną grzywę i to, że jest najlepszą postacią w uniwersum zaraz po Flutterce <3 

Lizus...

Jakbym cię nie wziął to byś płakała całą noc :v

...

No właśnie XD

Edited by Anoax
  • Upvote 1
  • Like 2

5 minut temu, Anoax napisał:

Jakbym cię nie wziął to byś płakała całą noc :v

...

No właśnie XD

To

• Upvote 2

Jakoś nie rozpisywałe sie o innych kucach, ale coraz bardziej pierwsze skrzypce w serialu zaczęła grać Starlight. Według mnie jest taka Twilight jaka znaliśmy od 1 sez. Kto wie moze ona też zostanie alicornem ;P PS: Duet z Trixie uwazam za najlepszy ship w przeciagu ostatnich sezonów 7 i 8 xd

• Upvote 1
  • Like 1

Przed chwilą, Gość ugh napisał:

nie cierpie jej.

moglaby byc kucykiem epizodycznym a zostala jedna z glownych postaci? wtf kompletnie na to nie zasluguje

to wyglada ze twilight woli ja niz przyjaciolki z mane 6 ktore zawsze z nia byly

to wyglada jakby starlight tak naprawde byla zla i wykorzystywala twilight by stac sie alikornem na co kompletnie nie zasluguje

doslownie wje*ala sie w mane 6 i jest na glownym planie, jest overpower,mary sue i po prostu nie zasluguje na to by byc blisko ksiezniczki i mieszkac w zamku lol

starlight jest taka zwykla, bez charakteru i nie rozumiem dlaczego ona jest tak blisko twilight?

czy tylko mi to smierdzi? 

nie zdziwilabym sie gdyby ta mary sue stala sie alikornem

a przyjaciolki ktore nigdy nie zrobily nic tak strasznego jak starlight i zawsze z nia byly (nie jakies smieszne 3 sezony) sa zrzucane tak jakby na 2gi plan... 

bylo o wiele lepszych reformowanych postaci niz ona ktore mogly by byc uczennicami twilight ale napewno nie ona

co wyscie hasbro zrobili....

przez ta bezbarwna i nudna postac nie mam juz tej samej frajdy z ogladania serialu co kiedys

serio jak mozna nie widziec ze ona jest pusta mary sue ktora chyba z braku pomyslu dodali

Czy robienie tylu błędów jest celowe, czy co? 

• Upvote 3

Cóż Ja powiem tak Lubię Starlight jako postać ogólnie co mi narobiło tu wrogów bo większość lubi tylko jej jedną "stronę" - tą po rehabilitacji, a tą przed tym gani, pali i miażdży o czym się boleśnie przekonałem, będąc krótko wspólopiekunem jej działu. Ja właśnie lubię tą Starlight "komunistkę"  co niektórzy nie bardzo akceptowali i mówili nawet że psuję tą postać i drugiego współopiekuna, którego przyjąłem i który w końcu został opiekunem jej działu. "Złą" Starlight lubiłem, bo posiadała spryt i inteligencję, co przed jej pojawieniem wykazywał tylko :discord::chrysalis: nie liczę bo ona robiła to co typowe dla podmiećców pod jej rządami, a tak samo z Tirekiem jego zachowanie było przewidywalne, zaś po :starlight: nie sposób było odkryć co planuje pomimo, ze :pinkie: czuła że coś jest nie halo i rozciągniecie jej wątku jako głównego na 5 sezon było dobre i niestety zepsute przez jej zbyt szybką rehabilitację choć w sezonie 6 zdarzało jej się jeszcze zachowywać według "starych" nawyków dlatego nie jestem na twórców całkiem zły, bo ta nowa Starlight przynajmniej początkowo wydawała się taka ""ludzka". Niestety od 8 sezonu nie mamy już u niej rozterek niepewności

i gdyby nie :trixie: to ta postać by była skazana na zapomnienie, bo umówmy się z Cozy taki dla niej adwersarz jak ze mnie rusek :P. Tym nie Mniej lubię Starlight, bo ona jest najbardziej "ludzka" z bohaterek i choć wilele osób pewnie mnie zabije za to co powiem ale uważam ją za taki miks :twilight:  z  Sunset Shimmer (bo widać że ma dobry kontakt z Twilight jak i z Sunset a nawet ona i Sunset przyjaźnią się z :trixie:co jest nie lada wyczynem) 

Edited by Zandi
  • Upvote 1
  • Thanks 1