Jump to content

Letni Konkurs Fotograficzny


Kruczek
 Share

Recommended Posts

                           647e06a366.jpg

Lato zbliża się wielkimi krokami, z tej racji przygotowaliśmy dla was wakacyjny konkurs, troszkę innego formatu niż większość tych, które pojawiały się do tej pory na forum.

Chętni będą mieli czas na zapisy do 31 maja.

Na czym to polega?
Uczestnicy będą mieli za zadanie sfotografować i opisać obiekt, który będzie celem zadania. Konkurs jest podzielony na trzy edycje. Pierwsza - łatwa w dziale Trixie. Druga - średnia w dziale Thoraxa. Trzecia - trudna w dziale Discorda.
Zadania będą wyznaczane co tydzień, uczestnicy mają 7 dni na wykonanie zadania.

Kto będzie oceniał?
Oceniał będzie nie kto inny jak Trixie, Thorax oraz Discord~

Czego potrzebujesz aby wziąć udział?
- Aparatu fotograficznego (prawdziwego, bądź takiego w telefonie, bądź takiego w mikrofalówce, bądź takiego w lodówce): Jakość zdjęcia nie będzie grała takiej wielkiej roli (ale bez przesady, moi drodzy, to nie konkurs na liczenie pikseli!), liczy się samo zdjęcie i jego opis. Masz coś co potrafi robić zdjęcia? Kwalifikujesz się!~
- Wiem, że dla niektórych to może być szokiem, ale trzeba będzie… wyjść na zewnątrz! Dlatego prosiłbym o uzbrojenie się w czapki z daszkiem, troszkę dobrego humoru i kremy do opalania~ To oczywiście żart, trzeba się jednak liczyć, że większość zadań będzie wymagało opuszczenia piwnicy i wyjścia na zewnątrz.

Czy jest się czego bać? Co będzie brane pod uwagę podczas oceny?
Bać się nie ma chyba niczego, o ile nie jesteś wampirem i jaskrawe światło dziennej gwiazdy nie pali twojej skóry na popiół. Zadania będą się opierały głównie na fotografowaniu przyjemnych rzeczy - zwierzątek, które można znaleźć wszędzie, waszych ulubionych miejsc i tym podobnych. Jeśli nie chcesz brać udziału, bo myślisz, że nie podołasz niektórym zadaniom - nie powinieneś się martwić. Będziemy się starali dopasować zadania do możliwości każdego uczestnika~
Podczas zadania będzie się liczyła pomysłowość - zarówno w przypadku opisu jak i zdjęcia. Prace będą oceniane przez najlepszą iluzjonistkę w całej Equestrii, Jelonkowego Księcia Podmieńczej Krainy i samego Pana Chaosu we własnej osobie, nie trudno więc się domyślić, że najciekawsze prace będą miały największe szanse na wygraną.
Uczestnicy będą otrzymywali punkty za poszczególne zadania, osoby z największą ilością punktów zakwalifikują się do finału.

Co z nagrodami?
Zwycięzcy finału (ostatniej edycji, tej pod koniec wakacji) otrzymają komiksy (w polskiej wersji) spod ołówka Andy’iego Price’a, którego styl macie ukazany na plakacie wyżej. Dodatkowo możliwe, że znajdą się również osobliwe dusze, które w ramach nagrody dołożą swoje własne pędzle, ołówki, rysiki czy inne przybory i wykonają dla was requesta, możliwe nawet, że z wysyłką. Jeśli konkurs będzie miał sporą aktywność, może do gadżetów dorzucę parę przypinek albo kubki~^^

Pierwsza, łatwa edycja u mnie w dziale rozpocznie się 4 czerwca.

Zakazane jest:
Używanie zdjęć z internetu (To da się szybko sprawdzić, cwaniaczki~!)
Wrzucanie treści niezgodnych z regulaminem forum etc etc.

Podsumowanie:
Potrzebujemy przynajmniej 3-4 uczestników aby wystartować, ale liczymy na troszkę więcej chętnych ^^
Okres trwania: 3 miesiące

Czas na ukończenie zadania: Tydzień

Ilość zadań: 12

Co jest najważniejsze? Dobra zabawa oczywiście, troszkę aktywności i słońca~
Jeśli macie jakieś pytania, śmiało możecie je zadawać w tym temacie. Tutaj również należy zgłosić swoją chęć udziału~
Zapraszamy! 
@Clockwork Ruby Who @Miszcz Tencz Jeśli macie coś do dodania, prosz pisać ^^

Edited by Kruczek
Link to comment
Share on other sites

W sumie od tygodni próbuję zmusić się do zabawy w fotografię i ciągle mi się nie chcę, więc kopniak w zad w postaci konkursu mógł by pomóc.
Zgłaszam się!
 

Spoiler

Ale nie dawajcie zadań pokroju, twoje ulubione miejsce, bo nie każdy w tym czasie musi być w domu.

 

Edited by DobryDobry ;)
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...