Jump to content

Prace Junaka

Recommended Posts

Bardzo fajny rysunek... dobór kolorów jest świetny, a sam rysunek podobny do takiego jednego z RD z devianta. Najlepszą częścią według mnie jest grzywa, ogon i oczywiście te włochate kopytka. Niebo jak niebo, ale trzeba przyznać, że fajnie zrobiłaś chmury. No ale przejdźmy do mniej przyjemnych rzeczy... :starcute:

Spoiler

latest?cb=20120207054834

• Upvote 1

• 1 month later...

No, a już się zastanawiałem co się dzieje z naszą Victorią. :hBB25:

Pinkie słynie z niesamowitych pomysłów, ale by zrobić ekspresową dostawę ciast, unosząc się tylko na kilku balonikach? Tutaj przeszła samą siebie... mogłaby, chociaż dodać do tego jakiś wentylatorek bowiem jak wiatr zawieje, to w tamtą stronę pójdzie dostawa. :rd:

Sam obrazek jest bardzo fajny... charakterystyczny pyszczek, fajne puchate uszka i te kopytka. Wyglądają po prostu bosko, a te balony to chyba długo nie wytrzymają. Są tak napompowane, że aż zrobiły się bardzo przeźroczyste... miejmy nadzieję, że Pinkie pomyślała o jakimś niezapowiedzianym lądowaniu.

• 2 weeks later...
8 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

To jest cudne... oczy i te rzęsy najbardziej mi się podobają. :rarityexcited:

Uszko tak samo fajnie puchate i jedynie róg wygląda tak sztucznie i chyba jest nie do końca dopracowany. :rwink:

To akurat szczegół, który nie przeszkadza, ale zwraca uwagę...

Victoria... świetna praca:salut:

Dziękuję :pinkiesmile:

Co do rogu... Cóż, to jest tzw. WIP; ma prawo być nieco niedopracowany ;)

Chciałam dać znać, że nadal jeszcze egzystuje na tym świecie, choć jest trochę ciężko :D

Tak jak wspominałam wyżej, wycięłam kawałek prawie gotowej części artu, aby przypomnieć również innym o nadchodzących świętach (choć ciężko przegapić Boże Narodzenie, gdzie wszędzie o tym trąbią XD) 

12 godzin temu, Polineks napisał:

Ale czo? Księżyc w pełni? No nie bardzo.

Czekaj...

Nie, jednak nie.

Mam teleskop na sprzedaż. Chcesz? :D

• Upvote 1
  • Like 1

Matko jak to mi się podoba

Uwielbiam taki styl rysowania wlosow/futra w którym widać dokładnie każdy kosmyk... Chciałbym konstruktywnie napisać co możesz ewentualnie poprawić, ale na razie nic takiego nie znalazłem. Odezwę się pozniej :pinkie3:

• Like 1

• 4 weeks later...

Ohoho... Victoria znowu zamieszka obrazki. :rarityexcited: Jest jeszcze nadzieja dla tego świata. :raritylaugh:

Ale co my tu mamy... 

Bardzo fajnie narysowana torba i pokolorowana do tego książka hmm coś chyba będzie związane z Twilight. :rarity4: Tak mi się wydaje.  

Ale jest coś w tym wszystkim co bardziej zwróciło moją uwage niż rysunek... Twój podpis :rarityexcited: Jest super taki z zawijasami... fajnie to wygląda i ten księżyc :raritylaugh: Księżniczka Nocy na pewno jest z Ciebie bardzo dumna. :starry: 

Reputacja będzie następnym razem, bo osiągnięto limit na dziś..... Wybacz, ale forum ma za dużo fajnych rzeczy, a za mało repek do rozdania. :rarsad:

Ok już mogę dać repke. :raritylaugh:

Edited by Starlight Sparkle

19 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Ale co my tu mamy... 

Bardzo fajnie narysowana torba i pokolorowana do tego książka hmm coś chyba będzie związane z Twilight. :rarity4: Tak mi się wydaje. 

Owszem, książki będą, ale mała podpowiedź- to nie jest żadna kanoniczna postać ^^

19 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Ale jest coś w tym wszystkim co bardziej zwróciło moją uwage niż rysunek... Twój podpis :rarityexcited: Jest super taki z zawijasami... fajnie to wygląda i ten księżyc :raritylaugh: Księżniczka Nocy na pewno jest z Ciebie bardzo dumna. :starry: 

Szczerze mówiąc- podpisuję się tak za każdym razem xD Tyle że robię to dosyć drobnym maczkiem, by nie odwracać uwagi od samego rysunku. I dziękuję <3

Mam taką nadzieję xDD

Aktualizacja:

Cóż... Przyszedł czas na rozwiązanie naszej małej zagadki :NjdaT:

Spoiler

Praca dla @Arkane Whisperza zajęcie 1 miejsca w konkursie na Magiczny Wzór! Mam nadzieję, że się podoba <3
_price__fascinating____by_victoria_luna_

Edited by Victoria Luna
  • Upvote 1
  • Thanks 2

Dnia 23.01.2019 o 11:29, Victoria Luna napisał:

Praca dla @Arkane Whisperza zajęcie 1 miejsca w konkursie na Magiczny Wzór! Mam nadzieję, że się podoba <3

Jak dla mnie jest super. Już po szkicu sądziłem, że będzie naprawdę fajny, ale ostatecznie przeszedł moje oczekiwania. Co tu dużo pisać, masz talent bez dwóch zdań :)

Pozostaje zatem podziękować za piękny rysunek, tak więc, dziękuję :squee:

2 godziny temu, Arkane Whisper napisał:

Jak dla mnie jest super. Już po szkicu sądziłem, że będzie naprawdę fajny, ale ostatecznie przeszedł moje oczekiwania. Co tu dużo pisać, masz talent bez dwóch zdań :)

Pozostaje zatem podziękować za piękny rysunek, tak więc, dziękuję :squee:

Bardzo mnie to cieszy:lunaderp: Nieco martwiłam się, że coś może Ci się nie spodobać (np. inny kolor torby ^^')...

Nie musisz dziękować. Zasłużyłeś na to dzięki swojej niesamowitej pracy... Masz talent który dobrze wykorzystałeś.

Oby tak dalej! :hug4: