Skocz do zawartości

Prace Junaka


Recommended Posts

Bardzo fajny rysunek... dobór kolorów jest świetny, a sam rysunek podobny do takiego jednego z RD z devianta. Najlepszą częścią według mnie jest grzywa, ogon i oczywiście te włochate kopytka. Niebo jak niebo, ale trzeba przyznać, że fajnie zrobiłaś chmury. No ale przejdźmy do mniej przyjemnych rzeczy... :starcute:

Spoiler

latest?cb=20120207054834

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No, a już się zastanawiałem co się dzieje z naszą Victorią. :hBB25:

Pinkie słynie z niesamowitych pomysłów, ale by zrobić ekspresową dostawę ciast, unosząc się tylko na kilku balonikach? Tutaj przeszła samą siebie... mogłaby, chociaż dodać do tego jakiś wentylatorek bowiem jak wiatr zawieje, to w tamtą stronę pójdzie dostawa. :rd:

 

Sam obrazek jest bardzo fajny... charakterystyczny pyszczek, fajne puchate uszka i te kopytka. Wyglądają po prostu bosko, a te balony to chyba długo nie wytrzymają. Są tak napompowane, że aż zrobiły się bardzo przeźroczyste... miejmy nadzieję, że Pinkie pomyślała o jakimś niezapowiedzianym lądowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
8 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

To jest cudne... oczy i te rzęsy najbardziej mi się podobają. :rarityexcited:

Uszko tak samo fajnie puchate i jedynie róg wygląda tak sztucznie i chyba jest nie do końca dopracowany. :rwink:

To akurat szczegół, który nie przeszkadza, ale zwraca uwagę...

Victoria... świetna praca:salut:

Dziękuję :pinkiesmile:

Co do rogu... Cóż, to jest tzw. WIP; ma prawo być nieco niedopracowany ;)

Chciałam dać znać, że nadal jeszcze egzystuje na tym świecie, choć jest trochę ciężko :D

Tak jak wspominałam wyżej, wycięłam kawałek prawie gotowej części artu, aby przypomnieć również innym o nadchodzących świętach (choć ciężko przegapić Boże Narodzenie, gdzie wszędzie o tym trąbią XD) 

 

12 godzin temu, Polineks napisał:

Ale czo? Księżyc w pełni? No nie bardzo.

 

Czekaj...

 

Nie, jednak nie.

Mam teleskop na sprzedaż. Chcesz? :D

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ohoho... Victoria znowu zamieszka obrazki. :rarityexcited: Jest jeszcze nadzieja dla tego świata. :raritylaugh:

 

Ale co my tu mamy... 

Bardzo fajnie narysowana torba i pokolorowana do tego książka hmm coś chyba będzie związane z Twilight. :rarity4: Tak mi się wydaje.  

Ale jest coś w tym wszystkim co bardziej zwróciło moją uwage niż rysunek... Twój podpis :rarityexcited: Jest super taki z zawijasami... fajnie to wygląda i ten księżyc :raritylaugh: Księżniczka Nocy na pewno jest z Ciebie bardzo dumna. :starry: 

 

Reputacja będzie następnym razem, bo osiągnięto limit na dziś..... Wybacz, ale forum ma za dużo fajnych rzeczy, a za mało repek do rozdania. :rarsad:

 

Ok już mogę dać repke. :raritylaugh:

Edytowano przez Starlight Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Ale co my tu mamy... 

Bardzo fajnie narysowana torba i pokolorowana do tego książka hmm coś chyba będzie związane z Twilight. :rarity4: Tak mi się wydaje. 

Owszem, książki będą, ale mała podpowiedź- to nie jest żadna kanoniczna postać ^^

 

19 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Ale jest coś w tym wszystkim co bardziej zwróciło moją uwage niż rysunek... Twój podpis :rarityexcited: Jest super taki z zawijasami... fajnie to wygląda i ten księżyc :raritylaugh: Księżniczka Nocy na pewno jest z Ciebie bardzo dumna. :starry: 

Szczerze mówiąc- podpisuję się tak za każdym razem xD Tyle że robię to dosyć drobnym maczkiem, by nie odwracać uwagi od samego rysunku. I dziękuję <3

Mam taką nadzieję xDD

 


Aktualizacja:


 

Cóż... Przyszedł czas na rozwiązanie naszej małej zagadki :NjdaT:

Spoiler

Praca dla @Arkane Whisperza zajęcie 1 miejsca w konkursie na Magiczny Wzór! Mam nadzieję, że się podoba <3
_price__fascinating____by_victoria_luna_

 

Edytowano przez Victoria Luna
  • +1 1
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2019 o 11:29, Victoria Luna napisał:

Praca dla @Arkane Whisperza zajęcie 1 miejsca w konkursie na Magiczny Wzór! Mam nadzieję, że się podoba <3

Jak dla mnie jest super. Już po szkicu sądziłem, że będzie naprawdę fajny, ale ostatecznie przeszedł moje oczekiwania. Co tu dużo pisać, masz talent bez dwóch zdań :)

Pozostaje zatem podziękować za piękny rysunek, tak więc, dziękuję :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkane Whisper napisał:

Jak dla mnie jest super. Już po szkicu sądziłem, że będzie naprawdę fajny, ale ostatecznie przeszedł moje oczekiwania. Co tu dużo pisać, masz talent bez dwóch zdań :)

Pozostaje zatem podziękować za piękny rysunek, tak więc, dziękuję :squee:

Bardzo mnie to cieszy:lunaderp: Nieco martwiłam się, że coś może Ci się nie spodobać (np. inny kolor torby ^^')...

Nie musisz dziękować. Zasłużyłeś na to dzięki swojej niesamowitej pracy... Masz talent który dobrze wykorzystałeś.

Oby tak dalej! :hug4:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...