Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

11 godzin temu, Bertram Quist napisał:

No no, powiem że masz talent :) Naprawdę ładne prace, z chęcią oglądnę twojego deviantarta :giggle:

Dziękuję bardzo :lunahug2:

Aktualnie mam w planach trzy rysunki, dwa arty (możliwe, że jeden będzie jako YCH) a trzeci idzie do fanfiku o ile skończę pisać pierwszy rozdział xd

10 godzin temu, Forest Wind napisał:

Zazdroszczę talentu. 

Dziękuję, choć może się okazać, że masz większy ode mnie xd

@Victoria Luna
Połączyłem twoje posty. Na przyszłość staraj się unikać pisania posta pod postem. Opcja edytuj jest całkiem wygodna.

2 godziny temu, Sosna napisał:

@Victoria Luna
Połączyłem twoje posty. Na przyszłość staraj się unikać pisania posta pod postem. Opcja edytuj jest całkiem wygodna.

Widać, że dawno mnie nie było ^^'

Zapamiętam następnym razem i dziękuję 

Dawno Cię tu nie było. ^^

Muszę przyznać, że jesteś coraz lepsza. Wróciłaś w dużo lepszej formie i arty naprawdę robią wrażenie. ^^

• Like 1

5 godzin temu, 1stChoice napisał:

Dawno Cię tu nie było. ^^

Muszę przyznać, że jesteś coraz lepsza. Wróciłaś w dużo lepszej formie i arty naprawdę robią wrażenie. ^^

Tja, zniknęłam na jakiś czas ale teraz wracam, mam nadzieję, na dłużej ^3^

Znalazłam kogoś kto mnie bije gazetą jak coś marysuje źle :rarirage:

Dnia 15.05.2018 o 06:20, swinkipinki napisał:

Jejku piękne :fluttershy5:naprawdę masz talent! 

Dziękuję bardzo z całego serduszka <3

Świetne arty Victorio... masz talent. Z przyjemnością obejrzę resztę Twojej galerii :yay:

Edited by Starlight Sparkle
  • Upvote 1

Aktualnie nie mam za dużo, jednak nadal pracuję nad nowymi artami i mam już gotowych kilka szkiców. Chce jednak teraz skupić się na commission'ach które otrzymałam ^^

Spoiler

bez_nazwy_by_victoria_luna-dcf02yw.png

To będzie adopcja przeznaczona do sprzedaży na aukcji (gdzie? dowiecie się potem :>)

• Upvote 1

2 godziny temu, Grzegorz_Nikodem napisał:

@Victoria Luna

Ile czasu Ci schodzi na stworzenie artu jednego, kolorowego kucyka? :cool:

Kiedy możemy się spodziewać kucyków - bobasków? :squee:

Pozdrawiam i jedź z tym koksem! :rdhug:

Zależy od wielu czynników- nauka/pomoc w domu, chęć, wena, artblock... Czas jest bezpośrednio zwiazany z tymi czynnikami, ponieważ to od nich zależy jak długo tworzę dany art- po kilku godzinach mogę skończyć pracę i wysłać ją na DeviantArt czy MLPPolska lub męczyć się dwa, trzy miesiące... 

Naprawdę, równie bywa i nie jestem w stanie tego dokladnie przewidzieć xd

Co do bobasków- widzę że pomysl bardzo się spodobał co mnie bardzo cieszy :giggle:

Na chwilę obecną mam 4-6 projektów w toku plus trzy commissions... Teraz będę mierzyła się ze starym kucem a takich do tej pory nie robiłam, co jest dla mnie nie lada wyzwaniem xdd

Ktorko mówiąc- możliwe ze dopiero w połowie wakacji pojawią się jakieś maluchy :3

• Upvote 2

1 godzinę temu, Victoria Luna napisał:

Zależy od wielu czynników- nauka/pomoc w domu, chęć, wena, artblock... Czas jest bezpośrednio zwiazany z tymi czynnikami, ponieważ to od nich zależy jak długo tworzę dany art- po kilku godzinach mogę skończyć pracę i wysłać ją na DeviantArt czy MLPPolska lub męczyć się dwa, trzy miesiące... 

Naprawdę, równie bywa i nie jestem w stanie tego dokladnie przewidzieć xd

Co do bobasków- widzę że pomysl bardzo się spodobał co mnie bardzo cieszy :giggle:

Na chwilę obecną mam 4-6 projektów w toku plus trzy commissions... Teraz będę mierzyła się ze starym kucem a takich do tej pory nie robiłam, co jest dla mnie nie lada wyzwaniem xdd

Ktorko mówiąc- możliwe ze dopiero w połowie wakacji pojawią się jakieś maluchy :3

Czekam (i nie tylko ja) z niecierpliwością :D

• Upvote 1

Bardzo fajny art... Może uszko troszkę dziwnie zakrzywione albo mi się tylko wydaje, ale za to oczka super i te rzęsy ^^' No i trochę smutny, a Luna nie powinna być smutna. :yay:

Ja bym na twoim miejscu użyła troche bardziej pewniejszej kreski i oświetliła bardziej ostatni obrazek dodając fioletowe światełko z jej roga. Oczywiście jest to moja opinia. Po za tym bardzo ładny styl i kreska. :)

Dzięki :rainhug:

Jeśli chodzi o aurę magii to zawsze to kończy się na kilkugodzinnej pracy nad jednym efektem, że tak to ujmę xd

Wolałam nie ryzykować, choć myślałam o delikatnej iskierce światła z rogu c; 

Widać zmiany i szukanie stylu, to zawsze na plus. Fajne jest też to, że nie cieniujesz czarnym, bo to zazwyczaj kiepsko wygląda. Natomiast byłoby dobrze trochę stonować kolory w pracach, bo tak jak na arcie z hipogryfem to nie przeszkadza (bo jest prosty i najbardziej komiksowy), to w pozostałych już trochę tak. Niemniej życzę powodzenia w tworzeniu i widocznych postępów. Tak trzymać! 

• Upvote 1

15 godzin temu, Arcybiskup z Canterbury napisał:

Fajne jest też to, że nie cieniujesz czarnym, bo to zazwyczaj kiepsko wygląda. Natomiast byłoby dobrze trochę stonować kolory w pracach, bo tak jak na arcie z hipogryfem to nie przeszkadza (bo jest prosty i najbardziej komiksowy), to w pozostałych już trochę tak.

Doskonale o tym wiem, ponieważ kiedyś właśnie cieniowałam czarnym... :twiblush:

Wygląda to naprawdę kiepsko xd

A co do kolorów, cóż, jestem osobą która preferuje żywe kolory, ewentualnie pastelowe, przez co często dodaję intensywności zamiast ją zmniejszyć...

Cytat

Niemniej życzę powodzenia w tworzeniu i widocznych postępów. Tak trzymać! 

Dziękuję bardzo :cadancehug2:

WIPy nad którymi w miarę aktualnie pracuje:

Spoiler

5b5c2007d48b0_Beznazwy.thumb.png.0363ceb42ef14a1dc3a3fd5878bc5beb.png

Spoiler

Collab z Evehly

122.thumb.png.8c63b78f6d772b67c578551d02ed46cf.png

Spoiler

Gift dla kogoś, komu to wydrukuje i wyśle w ramach broniaczowej poczty

specjalnie nie podaje imienia by ktoś nie zaspoilerował tej osobie xd

213.thumb.png.a5cab53f039d7aa00266341c42e59307.png

• Upvote 2

Ło, kurczaki... Aż tak długo nic tu nie wrzucałam?

Hańba mi!

Jednak zanim się wygnam, pozwolę sobie wrzucić tu moje najnowsze dzieło na zlecenie Mati1441 (Discord)

Spoiler

blue_sky_by_victoria_luna-dcpi7dr.png

• Like 1
  • Thanks 1