Victoria Luna

Lista studentów Szkoły Przyjaźni

Recommended Posts

Twilight Sparkle siedziała w swoim gabinecie, przekładając różnego rodzaju papiery, podczas gdy Spike przewijał długi zwój pergaminu, licząc wymienione tam imiona studentów uczęszczających do pierwszej Szkoły Przyjaźni w Equestrii.

– 217... 218... – mruczał pod nosem. – Razem mamy 218 uczniów na najbliższy rok szkolny!

– Mhm.. - odpowiedziała księżniczka, czytając pewien dokument. – Czekaj, co? – zawołała wyrwana z transu klacz.

Purpurowy smok westchnął.

– Mamy razem 218 stworzeń zapisanych na ten rok.

– To świetnie! – zaklaskała w kopytka Twi. – Choć myślę, że możemy popytać w Ponyville oraz okolicy, czy ktoś nie jest jeszcze chętny.

– Po co? - zapytał Spike. – I tak mamy prawie komplet...

– Myślałam nad otworzeniem nowych kierunków – wyjaśniła księżniczka Przyjaźni. – Już wszystko jest przygotowane- pracownie, sprzęt, nauczyciele... Niestety, drukarnia, która drukowała nasze broszury, zapomniała dodać o nowych klasach, jakie będzie można wybrać. Nie zajrzałam na nie, tylko od razu wysłałam hurtem do różnych części Equestrii i poza nią. Dopiero kilka dni temu zauważyłam błąd, a wczoraj przyszły nowe, poprawione ulotki...

– Rozumiem... – Smok odłożył pergamin na bok i ruszył w kierunku drzwi.

– Gdzie idziesz? – spytał alikorn.

– Po te ulotki... I tak nie miałem żadnych planów na dzisiaj... – westchnął.

– Poza pomaganiem Rarity przy nowej kolekcji?

– Nie wiem o czym mówisz... – wyparł się smok, lecz zaczerwienione policzki zdradziły prawdę. Twilight zachichotała, po czym poszła za swoim asystentem.

Oto lista studentów Szkoły Przyjaźni

czyli inaczej mówiąc - spis fanów księżniczki Twilight Sparkle

Edytowano przez Victoria Luna
  • +1 1
  • Lubię to! 5

Droga księżniczko Twilight Sparkle

Dzisiaj dowiedziałem się o przyjaźni bardzo ważnej rzeczy. Mianowicie trzeba ją pielęgnować i dbać jak o rosiczki, by trwała ona jak najdłużej. Ważne jest też aby od czasu do czasu wyrwać rosnące wokół niej chwasty i zadbać o świeżą wodę. Wiem tylko tyle księżniczko. To mało. Dlatego potrzebuję pomocy. 

Proszę cię dopisz mnie do listy swoich przyszłych studentów, bym mógł znaleźć prawdziwą przyjaźń, a może nawet coś więcej?

Twój nowy uczeń Darbloodpony.     

• +1 2
  • Lubię to! 3

Droga księżniczko Twilight Sparkle. 

Prosiłbym o rozpatrzenie mojej 

aplikacji przyjęcia mnie do twojej szkoły przyjaźni, gdyż muszę wiele nauczyć się w tej kwestii jeszcze. Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego wniosku. Twój poddany DJ Pon 3. 

Edytowano przez wampir221
  • Lubię to! 1

Droga Księżniczko Twilight Sparkle.

O przyjaźni nauczyłem się bardzo wiele, lecz chciałbym nauczyć się jeszcze więcej, a któż byłby lepszym mentorem od samej Księżniczki Przyjaźni. Gdy tylko w moje kopytka wpadła ulotka, postanowiłem nie zwlekać dłużej. Mam nadzieję, że tym razem się nie spóźniłem.

Twój wierny poddany, oraz mam nadzieję przyszły student MagiMemNon.

• +1 2
  • Lubię to! 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się