Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

Tak z innej beczki:

Słyszeliście, że Disney kupiło (chce kupić) LucasFilm i tworzą siódmą część Star Warsów?

Dużo osób dramatyzuje, ale Disney nie jest aż takie złe i może im się uda nie schrzanić wszystkiego...

Patrzy na kalendarz, upewnia się że nie jest 1 kwietnia, szuka w google potwierdzenia info... NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Dwie trylogie to sensowna, zamknięta całość. Wystarczy, że jakiś niedorozwinięty umysłowo, żądny kasy kretyn nakręcił czwartą część Obcego, trzecią Parku Jurajskiego, inny planował drugą Leona Zawodowca :wat: Lucas właśnie zamordował Gwiezdne Wojny, wprowadzając kretyńskie zmiany na Blu-Ray zbezcześcił zwłoki, Disney tworząc kolejne epizody zrobi z nich pasztet, który z kolei zareklamuje Kasia Cichopek...

Dziękuję za uwagę :fluttershy5:

Link do komentarza

Eee tam, po co się przejmować masami chłamu? Trzeba wyławiać te nieliczne perełki i tyle, a nie biadolić, jak to ta straszna komercja wszystko niszczy i redukuje poziom umysłowy każdego dzieła, by było "bardziej dostępne dla szerokiej publiczności". Buck, sam właśnie zacząłem biadolić... Szukam ofiary do przetestowania moich muffinek :djTyy:

Link do komentarza

Hmm...muffinki......skusiłbym się.....a co mi tam!!!!......jestem chętny do przetestowania:fluttershy5:

Już wysyłam. Pocztą Equestriańską, ma się rozumieć. Niestety mogą wystąpić pewne problemy z świeżością tudzież stanem opakowania... no i nie wiem, czy przetrwają tak długą podróż, jeśli dorwie je Derpy. :djTyy:

Kocham muffinki... żadna inna słodkość nie może się z nimi równać. Ani ptasie mleczko, ani czekolada, ani babeczki, ba! nawet torty odpadają w przedbiegach!

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...