Skocz do zawartości

My Little Konwent!


Siper

Recommended Posts

To był Shadowbolt, podczas podróży do domu nie obyło się bez problemów, nigdy nie jedzcie autem mając na koncie 1 godzinę snu w ciągu 30 godzin na nogach xd Szczególnie pozdrawiam Cichego z którym chyba spędziłem najwięcej czasu(doktorze cięcie, co robić? Jak to co, ciąć!) i DarkCherry która cosplayowała Applejack, wykonała świetną grafikę Rarity mimo iż ją nienawidzi oraz za jej umiejętności rymowania i brak moich umiejętności śpiewania, z resztą tyle się działo że nie wiadomo co opisywać, jak będą jakieś zdjęcia oraz filmiki z tego to dajcie linki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cloudchaser to ja cię widziałam na conie i grałyśmy razem w butelke i sie ciebie pytałam czy lubisz zupę XD Dobra, to tak ogólnie, co sądze o konie? Fajnie było mieć tyle osób podobnych do siebie wokół, fanów kucyków, nawet mimo,że nie specjalnie ich znałyśmy z Octavią. Ogólnie były fajne konkursy (na inne atrakcje nie umiałam tak wejść żeby na początek, a inaczej nie ma sensu, no ale to moja głupota), mimo, że wygrałam coś dzikiego (grę, w której wycina się łby ludzi i są karty z ludźmi i nie wiadomo o co chodzi XD) I oprócz tego, to właściwie dość mi się nudziło, ale wtedy przebijałam balony i zbierałam cukierki, wpadałam ludziom do roomów z noclegiem nagle i naruszałam ich prywatność, turlałam się w sleep room po podłodze, lub też macałam kosplej Diskorda, który był świetny, kimkolwiek jesteś, Discordzie- best cosplay ever. Co jeszcze mogę napisać? Że jak kiedyś powtórzy się ta impreza, to przyjdę, również z Octavią :U

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konwent w końcu sie nie wybrałem, moze nastepnym razem... Ale byłem wtedy w Krakowie, u znajomych i na barcrafcie (finały dreamhack w SC 2), patrze kto wchodzi do sali? Rainbow Dash i Twilight, prosto z konwentu, jaki ten świat mały :)

Dołączona grafika

Zdjecie grupowe calego barcraftu, Twilight juz zdjęła perukę. Jesli ktos lubi SC2 i mieszka gdzies w okolicy krakowo to zapraszam, kolejne w przyszlym roku, najlepiej na FB szukac, Barcraft GG w Kawiarni Naukowej https://www.facebook.com/barcraftgg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awwww yeah! Konwent uważam za udany!

1. Zaprawdę chędoga atmosfera. Ostajesz od każdego huga, mówisz "cześć, co tam?" do ludzi, których nigdy nie widziałeś, podpinasz się do kogoś, grasz w butelke (best fun ever). I głupawka w sleep roomie (zapamiętać: nigdy więcej nie przynosić neonowych pałeczek, gdy wiesz, że spotkasz się z Neonem). Akcja na placu to chyba moja ulubiona, to "Skacz!" i "Cider!" rozwaliło system, w życiu się tak nie uśmiałam. Dzisiaj też zajebioza, nawet po konwencie. Najgorsze są rozstania ...

2. Poziom zabawy dość wysoki. Na początku byłam na paru prelekcjach i chyba jednym konkursie (zjarane piosenki z Rosomakiem, Neonem, Derpy, Black Sun i Cherrym <3), potem zabawa przeniosła się chyba tylko do sleep roomu xD

3. Ludzie genialni. Tylu nowych i wspaniałych, robocze Mane Six, ludzi, których przytulasz i nie wiesz w ogóle kto to jest, tylu fajnych, a tak daleko D:

4. Cosplaye przeszły chyba moje najśmielsze oczekiwania ... Discord, Octavia, Vinyl, Derpsy, 4/6 Mane Six, Shadowbolts, Big Mac i pewnie jeszcze paru ludzi, których przepraszam, ale nie pamiętam. Najlepsze do mojej Derpy "Przepraszam, czy mogę zrobić sobie zdjęcie z moją ulubioną postacią?", "Mogę fotkę z Vinyl? Ale załóż okulary, bo nie masz czerwonych oczu" xD

Nioch nioch. Chcę więcej, w tej chwili!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... co mogę powiedzieć? Dobra może od początku: 1. To ja byłem Discordem xD LOL... serio... i mam dobrą wiadomość! Ogon wciąż się trzyma, chociaż na słowo honoru... Zwłaszcza po tym, jak przy schodzeniu po schodach, albo wstawaniu z krzesła, wszyscy nagle chwytali go sobie po kilka razy, bo... "bo czemu go nie chwycić?" albo "bo musiałem" normalnie masakra xD Ale ogólnie było fajnie i... Kejosowo! 2. Całość konwentu była fajna, chociaż na całych wykładach nie byłem ani razu. W sumie byłem wszędzie i nigdzie :rainderp: 3. Ludzie byli... czepliwi... lubiący ciągnąć... ale świetni! Poznałem wreszcie Sipera i Cherry! M.a.b i Hayate i wielu wielu innych ludzi, których musiałbym wymieniać z kilka godzin, a też wielu zapomniałem (za dużo Was było... wybaczcie :sab:) I pozdrawiam Was OCZYWIŚCIE WSZYSTKICH! 4. No cóż... podsumowując: było epicko i epicko pozostanie to w mojej pamięci xD Zwłaszcza koledzy Niemcy, z którymi nie umiałem się za bardzo dogadać, ale świetne zdjęcia wyszły :derp2: I malutki dodatek ode mnie. Chciałem tylko powiedzieć, że bohaterem konwentu był cichy, który wie co zrobił i wiem, że nie uzna on tej pochwały, ale muszę mu to "powiedzieć"... stary, jesteś uosobieniem tego, co piękne w byciu bronym! I dobrze wiesz dlaczego ;) No to co... Pozdro od Discorda... a raczej Eris! xD Czy jak to ujął Syskol "Discord przebrany za Eris"! xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack Sparrow. Arr, captain.

Serio, takie miałem skojarzenie ;)

To przez wąsy i brodę :derp2:

Ale ludzie bardziej mówią, że jak Gordon Freeman wyglądam ^^

BTW. Mógłbym prosić o jakieś zdjęcia ze mną, jak ktoś ma? Przydadzą się xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack Sparrow. Arr, captain.

Serio, takie miałem skojarzenie ;)

To nie tylko ty. Coś w tym musi być.

Stachul, najlepszy kosplej ewer, wgl discord jakoś pasował do ciebie, że nawet bez stroju przypominałeś Discorda. więc super wybrana postać. O: zrób go jeszcze raz kiedyś, już tęsknię za łapaniem cię za skrzydeła i ogona XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tęsknię za łapaniem cię za skrzydeła i ogona XD

"Łapaniem za skrzydła i ogona", hym hym?

Ujmę to tak: bo chaosu nam się namnoży! :)

Ale fakt, cosplay dobrze dobrany.

Chociaż cosplay Spika też.

...Ej ludzie' date=' przytulcie mnie. C8 [/quote']

No to na dobranoc :hug4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Łapaniem za skrzydła i ogona", hym hym?

Ujmę to tak: bo chaosu nam się namnoży! :)

Ale fakt, cosplay dobrze dobrany.

Chociaż cosplay Spika też.

Lol co ja napisałę za sugestywny tekst lol

Niestety jedyne, co się namnoży, to cyferki w moim zeszycie do matmy jutro,a nie chaos.

No, epicki cosplay.<3

Spika? Oo był Spike? Gdzie? Kto to był? XD nie zauważyłam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobały cosplaye Tłajlajt i Tłajlajt na Evil Cosplayu :D IMHO na wystawach nieco za bardzo anime górowało nad MLP:FIM, ale cóż począć? Po konwencie jestem taki zmięty, że nie ogarniam co się wokół mnie dzieje, a mimo to uważam, że wypadł bardzo dobrze. Pozdrawiam Lindsa, z którym dzieliłem karimatę szerokości 40cm, bo zapomniał i Tarretha, który również podróżował pomiędzy "łożami" (Tarreth śpiący na stole: cuteness overload). Wielkie dzięki dla wszystkich, z którymi miałem okazję pogadać, czy w ogóle poprzebywać w ich towarzystwie, bo było to naprawdę miłe. Aż nie wiem co napisać. O! wiem. Relację :rainderp: Ale to jak mój umysł dojdzie do stanu normalnego funkcjonowania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Byłem tylko na jednym panelu i nawet tego nie żałuje. Gadałem z ludźmi, derpiłem i świetnie się bawiłem. 2.Wielkie pozdro dla Avana który zabrał nas wieczorem na miasto (2 razy) i za to, że mogłem z nim pogadać. To, że na niego narzekam na SB nie znaczy, że go nie szanuje. Avan jesteś niesamowicie ogarnięty i muszę częściej z tobą gadać. 3.Kraków to wspaniałe miasto! Godzina 1 w nocy, a my mogliśmy na mieście kupić sobie kebaba i w dodatku musieliśmy czekać w kolejce. U nas nie ma o tej godzinie takich atrakcji. 4.Ultrastar <3 całkowity brak skilla w śpiewaniu mi nie przeszkadzał. 5. Osoby śpiące na materacu Stachula: umrzyjcie na katar xD ja dmuchając ten materac zgonowałem, a potem nawet na nim nie mogłem spać. 6.Ludzie jesteście niesamowici!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może moje trzy grosze... Ja zbyt cichy jestem na takie konwenty, nie mam za kim chodzić. Wszyscy są w grupach, a ja sobie wtedy myślę "nie będę przeszkadzał" i idę dalej. No ale cóż, kiedyś się przełamię... Może Ultrastar było najlepsze, a prelekcje też za :yay: biste, zwłaszcza ta o erpegach. To co ludzie, następnym razem dajcie huga smutnemu Bodziowi... PS. Przykro mi Sky, ale nie wywalczyłem markera, żeby twój podpis zmienić na "Sky's Plot". Sorki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...