Skocz do zawartości

Minecraft


Siewca YI

Recommended Posts

Hmm inv edit słyszałem o nim, ale nie używałem. Zawsze wystarczał mi too many items, oraz single player commands. Ale potem pojawił się creative i wgrywam tylko mody typu mo` creatures. A tak w ogóle wracając do głównego celu dla którego założyłem ten temat. Czy w końcu zbiorę małą ekipę ludzi do zagrania w survival ? W razie czego wgram lwc żeby nie było kradzieży, a wszelkie zniszczenia będę nagradzał banem. Naprawdę, nie którzy nie wiedzą jaka to zabawa zagrać z innymi ludźmi, a do tego łączących magią przyjaźni. Nie ma czego się obawiać trollów i hejterów, bo większość tutaj ludzi z naszego forum zapewne nie jest wrogo nastawiona do innych. Umiem kontrolować sytuacje na serwerze. Dodatkowo na podpalanie domów mam sposób w kształcie pluginu fire control. Więc naprawdę zachęcam do pisania do mnie, aby chociaż mała grupka nas Bronies się zebrała i wspólnie zagrali. Nalegam i zapraszam serdecznie (Dobra zaczynam się siebie bać. Na żadnym forum nie piszę nigdy tak dużo bo jak to mówią pisanie boli, ale na tym forum mam moc pisania).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Tia na multiplayer da się wgrywać mody ale dużo z tym roboty dlatego bez podmieniania plików gry wgrywam pluginy na bukkit`a. Co do drzewa istnieje takie coś jak chop tree, że jak zniszczysz jeden bloczek dolny drewna to reszta leci w dół (nie dotyczy postawionego pieńka przez gracza lub pluginem world edit)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem ta gra jest straszniejsza od chorroru gdy za plecami masz zielonego ku... to znaczy zielonego ninja lub czarnego potomka zmarłych, który jest od ciebie większy o jedną kratkę. Można przeżyć niezłą przygodę podróżując po świecie. Można udawać role play ( wymaga współpracy ze wszystkich stron), pobawić się mechanizmami, po przechodzić tory przeszkód tworzone przez innych graczy. Pobudować z innymi kolegami co by mnie ucieszyło bo muszę wygrać ten zakład o piętnaście złoty więc zapraszam do grania :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem ta gra jest straszniejsza od horroru gdy za plecami masz zielonego ku... to znaczy zielonego ninja lub czarnego potomka zmarłych, który jest od ciebie większy o jedną kratkę. Można przeżyć niezłą przygodę podróżując po świecie. Można udawać role play ( wymaga współpracy ze wszystkich stron), pobawić się mechanizmami, poprzechodzić tory przeszkód tworzone przez innych graczy. Pobudować z innymi kolegami co by mnie ucieszyło bo muszę wygrać ten zakład o piętnaście złoty więc zapraszam do grania :).

Co do samej gry, nie podchodźcie do tego za poważnie, można się powygłupiać i pobawić, ale wszystko z umiarem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale jak komuś się nudzi to odpala jakiegoś escape i przechodzi, albo buduje kolejkę i chwali się nią wszystkim na youtube/multiplayer.

Edit zachęcający:

Dobra widzę, że muszę bardziej się postarać żeby zebrać jaką kol wiek grupę, bo jak widzę jest małe zainteresowanie. Ja wam próbuje odpowiedzieć na wszystkie dręczące was pytania dotyczące rozgrywki multiplayer pisząc, a wręcz spamiąc wam odpowiedziami na każdy post co da się zauważyć w tym temacie. Mimo mego wysiłku to za mało... Ale ja się nie poddam ! Będę walczył chociaż jestem niepełnoletni o to, abym zebrał grupę miłych ludzi chcących spędzić nawet 1h weekendu na zagranie w minecrafta. Moje wyobrażenie sobie naszego co-op`a, że tak to nazwę wieczorem, wspólne budowanie jakiejś epickiej budowli, zwiedzanie jaskini w miłej atmosferze bez trolowatej wojny: "Ten Diament Jest MÓJJJJJJJJJJJJJJ" po walkę ze smokiem w trzecim świecie The End. Więc przejdę na kolejny stopień moich starań, który będzie cięższy niż próba umieszczenia w gazetce szkolnej kucyków ( tak tak jestem dziennikarzem i chyba dlatego tak dużo piszę na tym forum) i uwaga podam wam spam filmów oraz mój krótki poradnik, który odpowie wam na wasze odpowiedzi. Więc zacznijmy inwazję !:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=RbzkfGsd0A8&feature=sh_e_se&list=SL

Co do tego filmiku to nie macie wyobraźni, że i my Polscy Bronies moglibyśmy coś takiego stworzyć ?

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=TnOL5NOojzM&feature=relmfu

No nie mówcie, że zabawa TNT nie jest fajna bo się załamie.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=8K20mMLTsTM

Czy stworzeniu takiego songa ?

http-~~-//www.youtube.com/user/CaptainSparklez#p/u/31/dUDchSCZzEw

Czy stworzenie czegoś takiego mając zaledwie 9 bloków ?

Dobra filmiki możecie sobie poszukać na youtube teraz odpowiedzi na pytania z tego tematu lub, które mogły się znaleść.

- Czy jak nie mam orginalnego minecrafta ( premium) to mogę zagrać.

- Tak, wiem że większość z was nie ma premium dlatego ustawiam stawiając bukkit`a offline i możecie wejść bez orginalnego minecrafta.

- Skąd pobrać ?

- Wystarczy wpisać w google minecraft_SP dajecie go na pulpit, odpalacie, wpisujecie nick oraz zaznaczacie force update i gotowe !

- Czy serwer jest hostowany przez hamachi ?

- Tak, ale nie martw się wystarczy go pobrać z google ( jest darmowy ) i zobaczyć początek tematu gdzie podałem id sieci.

- Co jeśli mi ukradną przedmioty, zburzą mi dom lub spalą ?

- Co do kradzieży jest plugin LWC dzięki któremu wystarczy ustawić blokade na skrzynkę i włala. Co do burzenia tak zwany griffer zostanie zbanowany, a osoba poszkodowana otrzyma zwrot surowców oraz pomoc w odbudowie ( jeśli serwer będzie miał przynajmniej 6 osób będę musiał mieć kontrolę nad tym dzięki pluginowi world edit), a spalanie jest niemożliwe dzięki pluginowi fire control dzięki któremu nawet ty nie spalisz sobie domu ogniem, lawą.

- Dlaczego sądzisz, że lepiej gra się ze skype ?

- Hmm jakby to powiedzieć... wole słyszeć rozmówce, z którym mam do czynienia i np załóżmy, że jesteśmy w jaskini, a za osobą towarzyszącą mi jest zombie. Za czym ja napiszę to on już ją zabije, a tak to tylko krzykne: Uważaj Zombie ! Oraz ułatwia to kontakt.

- A jeśli mam mało lat, a mój głos jest piskliwy ?

- Sam byłem obrażany za to, że jestem dzieckiem i że mam piskliwy głos. W sumie to i tak mam trzynaście lat i zapraszam was do wspólnej gry nie zwracając na wiem więc nie ma czego się wstydzić. Co do piskliwego głosu mi nie przeszkadza i młodszych osób. Ważne dla mnie jest to, aby przyzwoicie się zachowywać tzn: nie drzeć mordy do mikrofonu, jak wchodzi ci rodzic to wycisz mikrofon żeby inni nie musieli tego słuchać.

Pisanie tego zajęło mi 30 minut moich ostatnich, bo mama wraca z wywiadówki i pewnie będę miał opieprz ale w piątek i tak wbije. Docencie mój spam i napiszcie, że chcecie zagrać, spróbujcie, nie wstydźcie się w końcu czego może się wstydzić porządny Bronies ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale jak komuś się nudzi to odpala jakiegoś escape i przechodzi, albo buduje kolejkę i chwali się nią wszystkim na youtube/multiplayer.

Edit zachęcający:

Dobra widzę, że muszę bardziej się postarać żeby zebrać jaką kol wiek grupę, bo jak widzę jest małe zainteresowanie. Ja wam próbuje odpowiedzieć na wszystkie dręczące was pytania dotyczące rozgrywki multiplayer pisząc, a wręcz spamiąc wam odpowiedziami na każdy post co da się zauważyć w tym temacie. Mimo mego wysiłku to za mało... Ale ja się nie poddam ! Będę walczył chociaż jestem niepełnoletni o to, abym zebrał grupę miłych ludzi chcących spędzić nawet 1h weekendu na zagranie w minecrafta. Moje wyobrażenie sobie naszego co-op`a, że tak to nazwę wieczorem, wspólne budowanie jakiejś epickiej budowli, zwiedzanie jaskini w miłej atmosferze bez trolowatej wojny: "Ten Diament Jest MÓJJJJJJJJJJJJJJ" po walkę ze smokiem w trzecim świecie The End. Więc przejdę na kolejny stopień moich starań, który będzie cięższy niż próba umieszczenia w gazetce szkolnej kucyków ( tak tak jestem dziennikarzem i chyba dlatego tak dużo piszę na tym forum) i uwaga podam wam spam filmów oraz mój krótki poradnik, który odpowie wam na wasze odpowiedzi. Więc zacznijmy inwazję !:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=RbzkfGsd0A8&feature=sh_e_se&list=SL

Co do tego filmiku to nie macie wyobraźni, że i my Polscy Bronies moglibyśmy coś takiego stworzyć ?

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=TnOL5NOojzM&feature=relmfu

No nie mówcie, że zabawa TNT nie jest fajna bo się załamie.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=8K20mMLTsTM

Czy stworzeniu takiego songa ?

http-~~-//www.youtube.com/user/CaptainSparklez#p/u/31/dUDchSCZzEw

Czy stworzenie czegoś takiego mając zaledwie 9 bloków ?

Dobra filmiki możecie sobie poszukać na youtube teraz odpowiedzi na pytania z tego tematu lub, które mogły się znaleść.

- Czy jak nie mam orginalnego minecrafta ( premium) to mogę zagrać.

- Tak, wiem że większość z was nie ma premium dlatego ustawiam stawiając bukkit`a offline i możecie wejść bez orginalnego minecrafta.

- Skąd pobrać ?

- Wystarczy wpisać w google minecraft_SP dajecie go na pulpit, odpalacie, wpisujecie nick oraz zaznaczacie force update i gotowe !

- Czy serwer jest hostowany przez hamachi ?

- Tak, ale nie martw się wystarczy go pobrać z google ( jest darmowy ) i zobaczyć początek tematu gdzie podałem id sieci.

- Co jeśli mi ukradną przedmioty, zburzą mi dom lub spalą ?

- Co do kradzieży jest plugin LWC dzięki któremu wystarczy ustawić blokade na skrzynkę i włala. Co do burzenia tak zwany griffer zostanie zbanowany, a osoba poszkodowana otrzyma zwrot surowców oraz pomoc w odbudowie ( jeśli serwer będzie miał przynajmniej 6 osób będę musiał mieć kontrolę nad tym dzięki pluginowi world edit), a spalanie jest niemożliwe dzięki pluginowi fire control dzięki któremu nawet ty nie spalisz sobie domu ogniem, lawą.

- Dlaczego sądzisz, że lepiej gra się ze skype ?

- Hmm jakby to powiedzieć... wole słyszeć rozmówce, z którym mam do czynienia i np załóżmy, że jesteśmy w jaskini, a za osobą towarzyszącą mi jest zombie. Za czym ja napiszę to on już ją zabije, a tak to tylko krzykne: Uważaj Zombie ! Oraz ułatwia to kontakt.

- A jeśli mam mało lat, a mój głos jest piskliwy ?

- Sam byłem obrażany za to, że jestem dzieckiem i że mam piskliwy głos. W sumie to i tak mam trzynaście lat i zapraszam was do wspólnej gry nie zwracając na wiem więc nie ma czego się wstydzić. Co do piskliwego głosu mi nie przeszkadza i młodszych osób. Ważne dla mnie jest to, aby przyzwoicie się zachowywać tzn: nie drzeć mordy do mikrofonu, jak wchodzi ci rodzic to wycisz mikrofon żeby inni nie musieli tego słuchać.

Pisanie tego zajęło mi 30 minut moich ostatnich, bo mama wraca z wywiadówki i pewnie będę miał opieprz ale w piątek i tak wbije. Docencie mój spam i napiszcie, że chcecie zagrać, spróbujcie, nie wstydźcie się w końcu czego może się wstydzić porządny Bronies ?

To jest właśnie najśmieszniejsze w rozmowach na skajpaju :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up sweet :) Dobra z powodu tego, że osoby w tym temacie piszą może, możliwe, pomyśle więc sądzę, że lepiej będzie zrobić listę osób, które chcą zagrać na multi i jeszcze raz powtarzam nie bać się, bo tu chodzi o zabawę, a nie straszenie. A więc kto chce zagrać w piątek lub sobotę, lub niedziele pisać w tym temacie, bo chce wiedzieć kto jest chętny do zagrania żeby potem nie spamić wszystkim czy wejdą. Zapraszam x5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętna, w piątek, sobote lub w niedziele (ale w sobote być może przyjedzie kuzyn, a od rana mam konkurs jak już wspominałam) ale w któryś z tych dni muszę odrobić lekcje, więc wiecie ;P I nie jestem pewna czy serwer będzie mi działać, bo ostatnio cały czas się wyświetla "Can't search serwer" na tych serwerach Hamachi do których mam IP. Mam skype'a, ale nie liczcie że będę, bo wolę unikać rozmów z "nieznajomymi" gdy rodzice są w domu... chyba że będę sama, wtedy pewnie wejdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że dwie osoby chętne... Spoczko robi się coraz bardzie.... sweet :). co do can`t search serwer to jest częsty błąd jeśli się ip zbuguje lub serwer jest po prostu wyłączony więc o to się nie martwcie. Co do rozmów na skype z nieznajomymi pierwsze słowa do osoby są ciężkie bo nie wiadomo jak osoba po drugiej stronie zareaguje na twój głos. A rodzice przywykli do tego, że od 4 lat gadam ze znajomymi w sieci. Mam słuchawki więc jbc mówię, że gadam z kolegą ze szkoły. Dobra pisać dalej ! Więcej chętnych ! Aha i jeszcze do kubagaw2 w razie jak coś zapomnisz to mogę ci przypomnieć lub też cię uczyć grać w minecraft`a ale chyba największy problem jest z redstone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Najlepiej się gra w moda fabularnego ale żeby było fajnie potrzeba 100 slotów. (3 rasy x 30 osób ) + ( 3 rasy x 3 adminów ) + 1 Mistrz gry = 90 + 9 + 1= 99 + 1 = 100

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem. Mam pytanie. Czy da się wgrać jakieś mody na serwer? Jeżeli tak, to proponuję moda świątecznego ^^

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=_PhdDcug-lw&feature=g-all-u&context=G25f811dFAAAAAAAABAA

(Proszę nie zważać na to, że koleś nazywa gwiazdę "gwiazdka wielkanocna" ponieważ nagrywał to w późnych godzinach, tłumaczył się)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...