Skocz do zawartości

Pytania do Rainbow Dash


Cahir

Recommended Posts

Hejka Dashie.:rd6: Widzę że ten wątek pasuje do mojej serii pytań.:rd8:

A o to i one:

1.Czy masz zamiar dogadać się Lightning Dust.? Jeśli tak, to jak spróbujesz ją przekonać.?

2.Oprócz Sonic Rainboom jest jeszcze jakaś inna sztuczka, taka bardziej spektakularna.?

3.Czy uważasz siebie za arogancką i oschłą.? (Pytanie wynikające, że większość użytkowników forum tak mówi. Przynajmniej ja tak nie uważam.:rd7:)

4.Oprócz "Przygód Daring Doo", coś innego czytasz.?

5.Czy jesteś przesądna.? (Np: Czy wierzysz w koniec świata :rainderp:).

6.Czy jesteś wrażliwa pod względem takim, że ktoś Cię zaczepia.? (Np: Jak Cię ktoś wkurzy, to potrafisz na niego całą swą złość wygarnąć.?)

7.Jak byłaś mała, przebywałaś w Akademii lotniczej, jak myślisz, dlaczego Ci frajerzy (Te 3 ogiery), Ci dokuczali.? Jak sądzisz.?

8.Jak zakolegowałaś się z Gildą.? Jak do tego doszło.?

9.Lubisz jak pada deszcz.? Opisz mi dlaczego.?

10.Jak sądzisz co powinnaś zmienić swoim zachowaniu, aby stać się lepszą klaczą.? Uzasadnij swą wypowiedź co najmniej w dwóch zdaniach.

Mam nadzieje że te pytania nie będą dla Cb takim wielkim wyzwaniem, pozdrawiam Cię gorąco i serdecznie.

Twoja Wyznawczyni.

~Phinbella781

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej RainBow Dash Potrafisz Zrobić Ponaddźwiękowe BUM Ale Masz Niezłego Konkurenta :cGfSS: Jest Nim Felix Baumgartner

http://iv.pl/images/38330144792928539424.jpg

Leciał Z Prędkością Ponad 1342 km/h Z Wysokości 39 Kilosów i 43 metrów Spadał 4 Minuty i 19 sekund Przekroczył Bariere Dzwieku.

Powodzenia i Uważaj Żeby cie Nie Pokonał!

Twój Wierny Fan Dj.Neon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Dash mam parę pytań: 1. Czy tak wyglądała twoja reakcja na spotkanie z Pinkie Pie po przeczytaniu "Cupcakes"-http://death-driver-5000.deviantart.com/art/Was-it-something-I-said-209052254 2. Czy wymyśliłaś jakiś nowy dowcip 3. Co zrobiłaś gdy dowiedziałaś się że to Luna strollowała Cię na końcu 30 odcinka 5. Zauważyłaś brak czwartego pytania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się ucieszyłem że wreszcie RD odpowiedziała na oczekujące pytania. Oto i następne...! 1.Kiedy w sobie odnalazłaś chęć do dołączenia do Wonderbolts? 2.Urządziłaś kiedyś imprezę? 3.Gdzie najdalej byłaś? 4.Spotkałaś kiedyś pisarkę która napisała "Przygody Daring Do"? 5.Ile lat jesteś w Ponyville. 6.(bezsensowne pytanie): Jaką czekoladę lubisz? 7.Jaka była twoja najlepsza przygoda życia? 8.Czy miałaś kiedyś duże kłopoty? 9.Najlepsza rzecz to...? 10.ost. Lubisz mnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moją szanowną władczynie nieba.! Tym razem postaram się o kolejną serię pytań dla mojej Bogini.

A oto i one:

1.Czy często znajdowałaś się w tarapatach.? (Włącznie z dzieciństwem, podaj przykład)

2.Znasz może inny kraj niż Equestria.?

3.Jaką rzecz którą zrobiłaś wydaje Ci się najdziwniejsza.?

4.Masz inne marzenia oprócz tych które znamy.? (Czyli zostanie najlepszym lotnikiem i przyjęcie do Wonderbolts. Masz jeszcze inne plany na przyszłość.)

5.Lubisz śnieg.? Jeśli tak podaj jakieś 2 konkretne powody, dlaczego.?

6.Czy często się lenisz.? Czy nie jesteś troszeczkę za ostra.? (Np: dla Fluttershy kiedy uczyłaś ją kibicować) (Inni uważają że jesteś leniwa, nie bierz tego do siebie ja tak nie uważam. Pytanie z ciekawości. :rainderp:)

7.Uważasz siebie za ambitnego pegaza.? Jeśli tak to podaj konkretny powód.

8.Co robisz rano po wstaniu z łóżka.? Pierwsza twoja czynność.

9.Masz kogoś na oku, jakiegoś ogiera.? Jeśli tak to go opiszesz z wyglądu.?

10.Jaki jest twój typ idealnego faceta.? (Opisz mi go.)

11.Czy lubisz światło księżyca.? Podaj powód, dlaczego.?

12.Lubisz marchewki.? Czy za nimi nie przepadasz.

13.Co jesz najbardziej.?

14.Co pijesz najbardziej.?

15.Co sądzisz o używkach, alkoholu i papierosach.?

16.Masz swoje szczęśliwe miejsce.?

17.Lubisz się tak przechwalać, to fakt. Czy uważasz że czas z tym skończyć.?

18.Zbierasz pieniądze do świnki skarbonki.? (Oszczędzenie to fajna rzecz:rd6:)

19.Kiedy byłaś mała, to po urodzniu umiałaś latać, czy to wyćwiczyłaś.?

20.Mamy taką sytuację: Niektórzy na forum uważają że Dust jest lepsza od Cb. Jakie argumenty stawiasz, aby się wybronić z tej oto sytuacji.?

Dużo pytań to fakt. Przynajmniej nie będzie Ci się nudziło.

Twoja Wyznawczyni

~Phinbella781

Ps:Oddaje się całkowicie jako ofiara, możesz mnie poćwiartować.:rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

hej rainbow dash

mam bląd włosy brązowe oczy i mam 10 lat może masz ochote sie zemną

umuwić?

odpisz o godzinie 20:00!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co to za syf? Popraw ortografię, interpunkcję i inne rzeczy ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Rainbow...

Czy masz jakieś ulubione danie?

Czy Tank towarzyszy ci w treningach?

Czy Tank cię dogania?

Czy udało ci się wykonać jeszcze kiedyś Sonic Rainboom?

Czy przegrałaś kiedyś jakieś zawody? Jeśli tak to mniej więcej ile razy?


Czy lubisz Anime? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że coś takiego by się stało:

Wokół ciebie jest tylko tłum który biega we wszystkie strony by zdążyć do pracy. Ty nie wiesz w jakim mieście się znajdujesz, a w dodatku zauważasz że nie masz skrzydeł. Nagle za rogu wyskakuje Applejack. Biegniesz w jej stronę.

Jesteś tuż przy niej, a ona nagle znika. W pewnym momencie słyszysz znajomy śmiech. Śmiech Discorda. Discord pojawia się przed tobą i pstryka palcem. Pojawiasz się w pustym pokoju. Wokół ciebie jest tylko pusta ciemność, a nad tobą tylko świeci lampka. Próbujesz stamtąd wyjść. Biegniesz w stronę ciemności i pojawiasz się w tym samym miejscu skąd wybiegłaś. Nagle zauważasz otwierające się drzwi. Wchodzi Discord. Szarżujesz ze zdenerwowania na niego. Przechodzisz przez niego jak przez mgłę. Dziwisz się. Spoglądasz na uchylone drzwi. Przechodzisz przez nie i pojawiasz się w łóżku. Wstajesz. Dziwisz się i podchodzisz do okna. Spoglądasz na świat i widzisz znajome ci chmury. Ale zauważasz coś dziwnego. Chmury są brązowe. Nagle przed oknem pojawia się Discord. Mówi: głosem Pinki: SUPRISE!!....... (CO ROBISZ??)

Możesz z tego wybrać lub dopisać samemu

a) Budzisz się

b) Padasz i mdlejesz

c) Przypominasz sobie że masz dzisiaj urodziny i się budzisz

d) Panikujesz

(To rodzaj zagadki z historią)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...