Skocz do zawartości

Pytania do Rainbow Dash


Cahir

Recommended Posts

Droga Rainbow,jesteś moim ulubionym kucykiem, chcę ciebie o coś spytać.:heart: Kiedy dostałaś Tanka?Spędzasz z nim czas? Czy to dzięki twojemu Sonic Rainboom Applejack,Fluttershy,Rarity,Pinkie i Twilight zdobyły swoje znaczki? Czy lubisz robić kawały razem z Pinkie Pie?:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiesz... Dziwnie się czyta o sobie samej. Tym bardziej w takich okolicznościach. Mam bardzo mieszane uczucia, bo ten fanfic był niepotrzebnie smutny.

Hmm .. chodzi w tym sensie że masz wrażenie jakbyś czytała o sobie plotkę o samej sobie, czy raczej coś o czym ci się lub komuś z twoich znajomych kiedyś zdarzyło, chociażby podobna sytuacja (w realu ,albo we śnie ) ? :rd4:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kochana Dashie! Kilka pytań od fana: 1. Co sądzisz o osobach zadających Tobie i Twoim przyjaciółkom głupie pytania? Tolerujesz ich? 2. Jakie jest Twoje nastawienie do fanfików? Lubisz je czytać? Jakie masz zdanie o opowiadaniach w których giniesz, lub jesteś przedstawiona jako 'ta zła'? Co myślisz o autorach tych opowiadań? 3. Jeszcze pytanie dotyczące My Little Dashie. Wiem że było, ale chciałem rozwinąć. Chciałabyś, aby ta historia się wydarzyła? A jeżeli wydarzyłaby się, wróciłabyś do swoich przyjaciółek których nie znałaś, czy zostałabyś z tym kochającym Cię człowiekiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Dashie ! Jak nazwałaś ten trik z tęczową bombą atomową, który wykonałaś jak rozwalałaś starą stodołę AJ ? To było so epic. I mała sugestia - może nieco lepiej traktuj Scootaloo ? Sądzę że jesteście do siebie podobne (no poza tym że ona jeszcze nie potrafi tak dobrze latać). Dlaczego ? Bo jak ty podziwasz Wonderbolts, tak ona podziwia ciebie. A nie byłoby ci miło jakby Soarin czy Spitfire kazali ci np. wyrzucać śmieci. Trochę więcej cierpliwości i wyrozumiałości Dash. I co sądzisz o moim nowym avatarze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ! Mam parę pytań do ciebie :D 1. Czy z Hiszpanii było widać efekt ponad dźwiękowego Boom ? 2. Wolisz latać do góry nogami czy normalnie ? 3. Czy poza zakres fajności wychodzi ten kto jest 21% Cooler ? 4. Co się wydarzyło tego pamiętnego dnia w pierwszym odcinku na początku ? Przy spotkaniu z Twilight . 5. Co się stało tego bardziej pamiętnego dnia w Fabryce Pogody . W dniu egzaminów w szkole latania ? To wszystko to ważne pytania . Otrzymałem ich listę od zielonych panów w garniturach pod McDonaldem . Dzięki bardzo za odpowiedzenie na nie :D ^^ Ahaa! No i ostatnie . Jaka jest dla ciebie najlepsza Muzyka od Bronych na YT ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo źle obliczyłem albo coś sie stało ciekawe ok ok pytania 1.co wybierasz spuscić ci na chate nuka strzelić laserem orbitalnym w ponyville czy zrzucić na canterlot bombe biologiczną xD KOMUNIKAT:niezidenfikowany obiekt latający leci z prędkością dźwięku w kierunku laseru orbitalnego! sprawdze co to jak cie tam znajde to cie roztrzelam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 pytanka

1.Która maszynka lepsza?

Ta? Dołączona grafika

Czy ta? http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQbnbjUVi_hR1F-bfPpnLiakRHw7Exs1M6X7mQrNmndcWYqzzNS

2.Czy jak robisz Ponaddź. Boom to pijesz wcześniej hydrometanol ze środkiem antykorozyjnym (WEP) żeby zwiększyć moc? :determined:

3.Do jakiej wysokości mogą latać pegazy bez maski tlenowej, chyba że mogą oddychać rozrzedzonym powietrzem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...