Skocz do zawartości

Pytania do Rainbow Dash


Cahir

Recommended Posts

Przenajzajedwabistrza Rainbow Dash!

 

1 Dlaczego tak ostro reagujesz na pytania o orientacje seksualną? Coś ukrywasz?

2 Podaj namiary na Equestrie

3 Według mnie gdyby Soarin (ogier) był twoim chłopakiem miałabyś większe szanse na dostanie się do Wonderbolts, jak myślisz?

4 Jak wykonać "Double Rainboom"?

5 Przytul :3

6 Zauważyłaś,ze nie ma 3?

7 Zauważyłaś, że 3 jednak jest?

8 Jak smakuje cydr?

9 Czy jestem denerwujący?

10 Czy zadaje za dużo pytań?

 

 

11 Byłbym zapomniał... Tęsknisz za Cahirem?

12 Jak idzie z marchekami?Lubisz kostki cukru?

13 Czy to prawda, ze Avatarzy zamykają Cię w piwnicy?

14 Boisz się śmierci?

15 Jesteś dziewicą?

16 Cloppujesz czasem?

17 Dlaczego Yarvin edytował moje pytania i dodał pomarańczowe litery różnej wielkości?

 

To chyba wszystko... Życzę Cżebyś była jeszcze 20% cooler.

Narka!

Edytowano przez PyroxPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kochasz nad życie dżem z jabłek zap?

Co zrobiłabyś, gdybyś stała się człowiekiem?

Czy znasz inne gryfy oprócz Gildy?

Przytulisz mnie?

Czy kiedyś się upiłaś cydrem?

i ostatnie pytanie na razie

Co coś wybrała uratowanie swojego świata czy twoich przyjaciółek?

Edytowano przez MasterDash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Oh, nurkowanie jest świetne! Zwłaszcza w wielkiej wysokości! Mogłabym skoczyć z 10 metrów prosto do basenu, gdzie jest kubek wody bez szwanku!

Jarwę Piewca Losów przeszłychZnałem takiego zawodnika - kiedyś założył się, że skoczy z 12 metrów na sam mokry ręcznik. No i skoczył, jak nie łupnął, trzasnął, uderzył! Połamanego wynosiło pogotowie. Podchodziliśmy do niego, pytaliśmy się czy wszystko w porządku, czy zawiadomić dziewczynę, a ten był w stanie tylko wypowiedzieć "ręcznik... wycisnęli mi ręcznik!"

 

Nie o takie nurkowanie mi chodziło tylko o takie:  http://underwater.pl/images/stories/Wyprawy_nurkowe/Chorwacja/Brac/Brac_nurkowanie.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Rainbow!

Mam do ciebie kilka nurtujących pytań...

 

1.Co sądzisz o thunderlane? :angelscoot:

2. Czy chciala bys pogadac na osobnosci z całą grupą wonderbolts? :rainderp:

3. Czy wtedy na ślubie w Canterlocie tanczyłaś z Soarinem?

4.Jak tak to ci się podobało? :portalface:  :portalflank:

5. Byłaś w kiedyś w Filidelphi? :party:

6.Czy kiedyś zamierzasz mieć źrebięta? LOL :rarity4:

7.Rozmawiałąś kiedyś z Soarinem....

 

8. Soarin w swoim wątku napisał że jesteś ładna.... LOL. jAK SIE TERAZ CZUJESZ? :rainbowglasses:

9.Dasz huga?

P.S. Niech cię wreszcie do tego wonderbolt przyjmą! Nie widzą jaka jestes uzdolniona? Powinni cię przyjąc do wonderków już teraz!

 

Pozdro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hej! Te pytania były do fluttershy, w dniach chaosu na forum ^^ A teraz keruję je do Cb.
(1) Co byś zrobiła, żeby wrócić do Cahira? Czy może wolisz Twoich teraźniejszych opiekunów?
(2) Czy w waszym świecie(kucykowym), jest coś takiego jak Rainbow Juice?
(3) Poświęcasz czasem czas dla Twych kochanych fanów(oprócz teraz)?
(4) Jak Ci idzie w Akademii jako nowa prowadząca?
(5) Nie zastanawiałaś się, żeby zawrzeć znajomość z Fleetfoot, albo z innym członkiem WB? O wiele lepiej się lata jeśli się ma u boku znajomego (zwłaszcza członka Wonderbolts!), z którym możesz trenować i dzielić się razem swoimi sztuczkami :)

Łap moje poparcie!

(6) Jakiś hug dla fana, tak na koniec? :octcry:

Pozdro :3

Edytowano przez Aretra Dashu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj Rainbow Dash. :) Niepowtarzalna, niespotykana, nietuzinkowa, niezwykła, okazjonalna oraz awesome :lunaderp: lotniczka z Ciebie. Tak czy inaczej pewnie jesteś zajęta swoim treningiem do pokazów lub do innych wyjątkowych rzeczy które masz zamiar zrobić. Nie chce zabierać Ci dużo czasu. Wiem, że moje pytania mogą być nieco dziwne i irytujące ale mnie bardzo ciekawią takie rzeczy. :D To zajmie wyłącznie chwilkę. Więc do rzeczy:

 

Gdyby była możliwość założenia przez Ciebie zespołu muzycznego, jaki rodzaj muzyki byście grali?
Uważasz ,że pieniądze są najważniejsze w życiu?
Vans vs Supra?
Szalona rzecz zrobiona w życiu?
Jakie jest najśmieszniejsze imię usłyszane przez Ciebie?
Ile twoja chłopak musi mieć lat? Uderzyłbyś dziewczynę?
Jaki posiłek był tak pyszny, że nie możesz go zapomnieć?
Czy łatwiej jest wybaczyć czy zapomnieć?‎
Ile masz wzrostu?
Ile masz listów w skrzynce?
Co dzisiaj robiłaś?
Podobają ci się creepersy?
Jaki masz kolor oczu?
Lubisz czytać książki oprócz Daring Doo?

Edytowano przez Phinbella Flynn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kochasz nad życie dżem z jabłek zap?

Co coś wybrała uratowanie swojego świata czy twoich przyjaciółek?

Kolejne pytania ode mnie:

1. A gdyby był to cydr z jabłek zap, to ile byś wypiła kufli?

2. Co do ostatniego pytania, chodziło mi bardziej, gdybyś musiała wybierać jedną tych czynności?

3. Jak długo się znasz z Derpy?

4. Czy lubisz Fluttershy "kochasz"? (specjalnie kaszlę)

5. Jak Ci się żyło w Akademii z Gildą?

I na razie ostatnie pytanie, które składa się z kilku części.

6.  1cz. Gdybyś wylądowała w świecie Warhammera i byś musiała służyć siłom Chaosu to którego Mrocznego Boga wybrałabyś? Khorna, Nurgla, Slaanesha czy Tzeentch'a? 2cz. Gdybyś trafiła do świata Naruto, to do jakiej wioski chciałabyś należeć?

Edytowano przez MasterDash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rainbow Dash, doskonała, wyśmienita, wspaniała, cudowna lotniczko. W poprzednim powitaniu ostrzegałam, że moje pytania będą dość dziwne i irytujące. Tym razem postanowiłam Ci dać coś sensownego. Chciałam Cię na początku przetestować, na jakim pytaniu się zaczniesz się denerwować (ale na serio chcesz coś kupić? :rainderp:) . Twój tok myślenia mnie nieco rozbawił. Przejdźmy od razu do rzeczy bo nie mamy całego dnia.

 

1. Jaka była ostatnia rzecz wykonana przez Ciebie własnoręcznie?

2. Co sprawia, że panikujesz?

3. Co Cię najbardziej frustruje?

4. Wygrałaś kiedyś Big Milka? *o*

5. Jaki jest najbardziej interesujący obiekt w Twoim pokoju?

6. Czy obawiasz się przyszłości?

7. Wolisz herbatę, kawę czy kakao?

8. Jaka jest Twoja wyjątkowa słabość?

 

A teraz coś na deser.

Według Ciebie...

Podaj 10 faktów o Sobie.

 

Pozdrawiam!

Phinbella Flynn

Edytowano przez Phinbella Flynn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego w moim śnie znalazłam cię w zamrażarce? O dziwo żywą?

2. Dasz z kopytka mojemu bratu - kretynowi? 

3. Zjemy razem kisiel?

4. Jaka jest twoja ulubiona część Daring Do?

5. Jadłaś kiedyś Skittlesy? 

6. Na koniec: Dostanę huga, mimo zabrania Ci cennego czasu?  :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, najlepsza, najfajniejsza RD! Mam dla Ciebie kilka pytania, na różne tematy. Jedna seria pytań(lecz długa) co miesiąc, trzymam się własnej tradycji. Myślę, że me pytania Cię zaciekawią i że z chęcią na nie odpowiesz.

 

Wyobrażasz sobie znaczki u CMC(a przynajmniej u Scootie, rozumiem, że nie znasz ich wszystkich do końca)? Jak według Ciebie, by wyglądały?

Jak to jest teraz ze Scoot, po tym, kiedy wzięłaś ją pod własne skrzydła? Myślę, że nauczyłaś jej, kilku sztuczek.. Przylatuje czasem do Ciebie na śniadanie, albo po prostu w odwiedziny, do Twojego domku? Spędzacie ze sobą dużo czasu? Hmm.. Za pewne pokazywała swoje figle na hulajnodze. Co ogólnie sądzisz, o swojej małej siostrzyczce?

 

Masz inną, jakąś taką samą, super sztuczkę, oprócz Sonic Rainboom? Dobry lotnik, powinien mieć coś, równie niesamowitego w zanadrzu.

 

A teraz, jedno pytanie związane z forum. Przepraszam, że o to pytam, ale zapewne pytania, o forum, nie zaciekawią Cię zbyt.
Obiecuję, że będzie tylko jedno - Co sądzisz o swoim dziale, opiekunach(i ogólnie o całym forum)? Byłoby mi miło, gdybym usłyszała Twoją opinie, na ten temat.

 

Teraz trochę klimatów wojennych.. Nazwanie swojego żółwia "Tank", skusiło mnie, by zapytać właśnie w tym klimacie.

Jaka jest Twoja opinia, właśnie na temat wojny? Nazwałaś swojego żółwia, "Tank", dlatego, bo lubisz czołgi, czy dlatego że po prostu wygląda jak czołg?

 

Wypadało by, też zapytać trochę, o życiu i bocznych zainteresowaniach(co powinnam dać na początek, ale już trudno).

Jaki jest Twój ulubiony transport(oprócz skrzydeł.. Jeśli by Ci wpadła na myśl, by wspomnieć o skrzydłach)?

Skąd, masz ten piękny dom, przy Ponyville? Moja opcja, to to, że po prostu go sobie kupiłaś, za zarobione fundusze.. Czy się mylę? Zapewne, jeszcze przed przeprowadzeniem, do tego domku, mieszkałaś w Clodsdale(jak zgaduję, każdy młody pegaz), od kiedy w nim mieszkasz? Jeśli możesz, opisałabyś Twojej wielkiej fance, jak to jest dokładnie z tym, Twoim domkiem.

 

Ostatnie pytanie, bardzo mnie intryguje.

Jak wyglądało Twoje dzieciństwo? Gdzie mieszkałaś, co robiłaś.. Co się z tobą działo? Mam nadzieję, że zapamiętałaś z przeszłości, choć jeden dzień młodości...

 

Mam nadzieję, że nie za dużo. Jeśli tak(no na pewno), możesz odpowiadać na raty, doceniam wasz brak czasu.

Pozdrawiam ciepło! Wpadnę za miesiąc(albo i szybciej).

Czekam na odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Nie sądzę

Hej. Pytania do ciebie ode mnie:

1. Lubisz śpiewać?

2. Czy lubisz gdy PP cię przytula?

3. Do czego według ciebie najlepiej pasuje dżem z jabłek Zap?

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...