Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Próbowałabym uciec. Nie chciałabym być kucykiem. A gdyby ucieczka nie poskutkowała, to... Są inne, mniej konwencjonalne sposoby na uniknięcie ponyfikacji.

 

Co byś zrobił gdyby ktoś kazałby zastrzelić kogoś pod groźbą zabicia Twojej rodziny i nie miałbyś możliwości zabić tego kogoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki arsenał? zbroje i oszczepy gwardzistów? elemety harmonii? czy może jabłka? hehe. dobra. mam nadzieję że wiesz że rosyjski komandos pokona batalion amerykańskich czołgów granatem, po czym ostrożnie go odstawia na półkę na następną okazję.

co byś zrobił gdyby wydarzyło się to co w uniwersum TCB tylko bez bariery wokół equestrii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bym się nie sponifikował. Może bym przeszedł do Equestrii wziąć parę bitsów, kto by nie chciał czystego złota sprzedać?

FOL wbije do domu żeby mnie zwerbować - "Panowie, a może wyskoczymy na browca i zapomnimy o tej głupocie?"

Mane6 przyjdzie mnie sponifikować - "Nie teraz Twilight, gram w CS'a!"

*podaje pytanie dalej*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(taa jasne... ciekawe w której rosyjskiej bajce tak powiedziano... już na widok amerykańskiego żołnierza z M16 kapitulują... a co dopiero przy Equestria Wonderweapons :D)

 

Kotołke vel Karolina Dereg by sprawiła, że tylko ci którzy są dobrzy by mnie zapomnieli po chwilę, więc poszedłbym z chłopakami z Grove Street do Iwonicza i zrobilibyśmy jej Cupcakes... Albo nie, na dzielnice Ballasów ją wywieziemy, oni wiedzą co z takimi robić xD

 

Co byś zrobił/-a jakbyś się zakochał ze wzajemnością w kimś, ale ze względu na jej/jego wiek miałbyś/miałabyś 6 gwiazdek i oprócz policji ścigałoby cię FBI a nawet wojsko?

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się z następującym efektem:
"Osoba, na którą się spojrzysz, zapomina o wszystkich przykrościach, jakie jej wyrządziłeś".

Jakbym miał taką czapkę, pojechałbym do Ciechanowa i spojrzałbym w oczy przyjaciółce, której powiedziałem coś głupiego.

 

Co byś zrobił/-a gdybym w trosce o dobro kucyków i wszelkich innych istot razem z Mane6 i Derpy podpisał tajny protokół, mówiący że ludność całkowita Ziemi ma nie przekraczać 100 milionów i wprowadziłbym w życie postanowienia tego protokołu?

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic. Nie lubię dżemu.

Co byś zrobił, gdybyś miał 6 gwiadzdek, a kod AEZAKMI nie działa, a psy nie dały by ci wejść do domu i zapisać gry, a akurat skończyłes w jeden dzień całą grę??

Moda na GTA SA ⊙ω⊙

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...