Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Schowanie się do szafy. Może i mało efektywne, ale pod wpływem paniki...

 

 

A w Łodzi tam gdzie mieszkam tramwaje się rzadko wykolejają,ale zawsze ktoś ginie...

 

 

Po prostu o tym nie słyszysz, bo się nie mówi i tyle.

 

Co byś zrobił gdyby Ozzy Osbourne przyszedł do Ciebie na nietoperza i herbatkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadać na swoje pytania ;-;. I skąd tu znowu druga ja! Och.. do rzeczy.

Powiedziałabym, że nie jestem tytanem gdyz nawet nie umiem się w niego przemieniać. Albo zaczęła gadać, ze mną o Levim myślę, że bym siebie wypuściła xD

Co byś zrobił/a gdyby Dania przemienił się w 17 metrowego tytana. Rozwalił Ci dach i Cię porwał?

Edytowano przez emili878
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff... szybkie wydostanie się za pomocą trójwymiarowego działa od Leviego razem z mieczami, następnie dostanie się na jego karku i zabranie go ze środka. Tylko mam nadzieje, że Rivaille nie zabije mnie za ubrudzenie jego sprzętu.

Co byś zrobił/a gdybyś była zwiadowcą i zapytała Hanji o tytanów ( Uwaga będzie za tobą łazić i gadać o tytanach przez najbliższe 12 h

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narysuje Levisia, Erena i niezniszczalnej klatki w której będzie Mikasa ( Wcale nie będę jej szantażować magicznie wyrysowanymi zdjęciami Erena i Leviego razem xD). Wyrysuje też kajdanki i zakuje Erena,  żeby Mi się w tytana nie zmienił.  

Co byś zrobiła gdybym przyszła do ciebie z 8 słoikami, większymi od nas, Nutelli z Nordykami i Levim i powiedziała

- Nyan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...